همه چیز درباره ی Xbox Live

redead_marston

کاربر سایت
May 9, 2011
29
دوستان من دیروز رفتم اخرین firmwares که 3 روزه اومده رو روی xbox خودم ریختم اما وقتی خواستم به لایو وصلشم ازم update خواست منم کردم اما الان دیگه هیچ بازی رو نمیاره حالا چی کار کنم؟

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستان برای اجرا کردن DLC بازی ها همیشه باید به XBL وصل باشیم؟(من DLC های ALan Wake رو دانلود کردم توی حالت آفلاین نمیشه بازیشون کرد)
اینجوری که خیلی بده!!!!

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
از راهنمایتون ممنون حالا اگه کپی خور کنم بعدش می تونم وصل بشم به اینترنت یا دوباره همین اتفاق می یفته؟
اگه 1.91+lt رو ریخته باشی مشکلی پیش نمیاد میتونی آپدیت کنی و بازی کنی
دوستان من دیروز رفتم اخرین firmwares که 3 روزه اومده رو روی xbox خودم ریختم اما وقتی خواستم به لایو وصلشم ازم update خواست منم کردم اما الان دیگه هیچ بازی رو نمیاره حالا چی کار کنم؟
شما باید 1.91+lt رو بریزید مشکاتون حل میشه

evony

کاربر سایت
Jun 23, 2010
109
نگران نباش چیزی نشده!وقتی آپدیت کنید فریمور نصب بوده روی دستگاه شما پاک میشه و دستگاه به حالت اورجینال تبدیل میشه! برو پیش یک آدم مطمئن بگو واسم فریمور ورژن 1.91 رو نصب کن! هزینه اش 15 تا 18 تومنه! وقتی نصب کردی تمام بازی ها اجرا میشه...
اقا منم همین بلا بهسرم اومد دادم 1.91 نصب کردن حالا همه بازیا رو میخونه جز cod black ops و cod mw2!!
مشکلش چیه؟؟؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
اقا منم همین بلا بهسرم اومد دادم 1.91 نصب کردن حالا همه بازیا رو میخونه جز cod black ops و cod mw2!!
مشکلش چیه؟؟؟
بعضی از بازی ها مثل COD: Black OPS یا COD: MW2 و یا AC: Brotherhood و چند بازی دیگه دارای قفل AP 2.5 هستند که باید پچ بشن! بازی های شما پچ ندارن! بخاطر همین اجرا نمیشن! بازی پچ شده بذارید اجرا میشه...

از راهنمایتون ممنون حالا اگه کپی خور کنم بعدش می تونم وصل بشم به اینترنت یا دوباره همین اتفاق می یفته؟
خواهش میکنم. نه الان دیگه وصل بشید هیچ مشکلی نداره. فقط قبل از استفاده از دیسک ها از سلامت اون ها مطمئن شو بعد به لایو وصل شو که خدایی نکرده بن نشی...

saeed_x111

کاربر سایت
Oct 1, 2009
5
بعضی از بازی ها مثل COD: Black OPS یا COD: MW2 و یا AC: Brotherhood و چند بازی دیگه دارای قفل AP 2.5 هستند که باید پچ بشن! بازی های شما پچ ندارن! بخاطر همین اجرا نمیشن! بازی پچ شده بذارید اجرا میشه...

خواهش میکنم. نه الان دیگه وصل بشید هیچ مشکلی نداره. فقط قبل از استفاده از دیسک ها از سلامت اون ها مطمئن شو بعد به لایو وصل شو که خدایی نکرده بن نشی...

من الان می خوام که کپی خورش کنم اصلا کامپیوتر درایورمو نمیشناسه با یه کامپیوتر دیگم امتحان کردم اما نشد لطفا راهنماییم کنید!

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
شاید این سوال رو چند بار پرسیده باشن ولی یه بار دیگه هم جواب بدین ممنون میشم.:)
ping حداکثر چقدر باید باشه که بشه بازی رو خوب و روان بازی کرد؟(با همین دوستان داخل کشور)
الان با این ایکسترم و .........چقدر احتمال بن شدن هست؟
ممنون

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
سلام
شاید این سوال رو چند بار پرسیده باشن ولی یه بار دیگه هم جواب بدین ممنون میشم.:)
ping حداکثر چقدر باید باشه که بشه بازی رو خوب و روان بازی کرد؟(با همین دوستان داخل کشور)
الان با این ایکسترم و .........چقدر احتمال بن شدن هست؟
ممنون
اگه بخوای با ایرانی ها بازی کنی باید پینگت بین 300 تا 400 باشه و یا کمتر ولی اگه با خارجی ها بخوای بازی کنی باید زیر 200 باشه
برای اینکه کمترین احتمال بن شدن رو داشته باشی باید 1.91+lt رو ریخته باشی و بازی هات stealth patch باشن

---------- نوشته در 02:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:29 AM ارسال شده بود ----------

مشکلش چیه؟؟؟
اینجا پج کردن بازی آموزش داده شده

---------- نوشته در 02:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:36 AM ارسال شده بود ----------

aryan90 :
ممنون از راهنماییت دوسته من.
پس اعتبار یادت نره

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان 1 ماه مجانیه من تموم شد و یه کارت اشتراک 3 ماهه گرفتم وفتی کد را وقتی کد را وارد میکنم در ادامه ادرس سکونت و zip cod و ....را میخواد حالا چیکار کنم؟اخه موقعی که free درست کردم این چیزا را نمیپرسید ادرس از کجا بگیرم؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان 1 ماه مجانیه من تموم شد و یه کارت اشتراک 3 ماهه گرفتم وفتی کد را وقتی کد را وارد میکنم در ادامه ادرس سکونت و zip cod و ....را میخواد حالا چیکار کنم؟اخه موقعی که free درست کردم این چیزا را نمیپرسید ادرس از کجا بگیرم؟

این آدرس رو بزن اگر کشور رو آمریکا انتخاب کردی :

آدرس : S. Valley View Blvd. #74 قبل از این آدرس عدد 3881 رو بزن و بعد این آدرس رو تایپ کن.
شهر : Las Vegas
کد پستی : 89123
ایالت : Nevada
شماره تماس : 2224 - 839 - 702

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر