هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
سلام دوستان من 2 هفته بیشتر نمیشه که ps3 خریدم ولی همه چیش با x مثلا برای اینکه برم سر بازی باید x بزنم. ولی دستگاه پسر داییم که همون اولی که ps3 اومد خرید با دایره هستش. به نظر شما مثل عوض شدن تم اینم مدلشه؟
اگه باید آپدیت کنم باید چیکار کنم؟

ممکن است دستگاه دوست شما سیستمش ژاپونی باشه که بجای X از O استفاده میکنه

سیستم اروپا و امریکا X است

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام
من از کجا باید بدونم که دستگاهم چند گیگ هست و یا اصل یا نه

با تشکر
اگه جعبه( کارتن ) کنسول رو داری که روش نوشته ! اگه نداری میری تو قسمت System Information مقدار فضای هارد و فضای Free رو مینویسه !

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
frameware!

دوستان دستگاه من سیستم PAL 80 GBهست!!ورژنش از روی KILLZONE به 2.60ارتقا پیدا کرد!!الان چه تاثیری داره من UPDATEکنم!!!و اگر ممکنه بگید آخرین ورژنش چنده؟
اگر از روی خود دستگاه UPDATE کنم اخرین ورژن فریمور رو میگیره؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان دستگاه من سیستم PAL 80 GBهست!!ورژنش از روی KILLZONE به 2.60ارتقا پیدا کرد!!الان چه تاثیری داره من UPDATEکنم!!!و اگر ممکنه بگید آخرین ورژنش چنده؟
اگر از روی خود دستگاه UPDATE کنم اخرین ورژن فریمور رو میگیره؟

اگه از روی دستگاه آپدیت کنی ورژنش 2.80 هستش. به نظرم آپدیت نکن چون که 5 روز دیگه یدونه آپدیت جدید براش میاد.

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
اگه از روی دستگاه آپدیت کنی ورژنش 2.80 هستش. به نظرم آپدیت نکن چون که 5 روز دیگه یدونه آپدیت جدید براش میاد.
الان تویه گوگل سرچ میکنم ورژن 2.86 هم بعضی جاها نوشته !!!اگر الان آپدیت کنم و چن روز دیگه هم آپدیت کنم به مشکل بر میخوره؟فقط از لحاظ فنی میخوام بدونم!!!وگرنه صبر میکنم تا جدیده بیاد؟بعد شما از کجا زمان اومدن آپدیتو میدونید؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
الان تویه گوگل سرچ میکنم ورژن 2.86 هم بعضی جاها نوشته !!!اگر الان آپدیت کنم و چن روز دیگه هم آپدیت کنم به مشکل بر میخوره؟فقط از لحاظ فنی میخوام بدونم!!!وگرنه صبر میکنم تا جدیده بیاد؟بعد شما از کجا زمان اومدن آپدیتو میدونید؟

میدونی برای چی میگم میگم که آپدیت نکن چون که دوباره 5 روز دیگه باید آپدیت کنی.

فرمویر 3 رو خیلی تبلیغ کردن و تاریخ انتشارش رو هم گفتن که september1 هستش.

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
میدونی برای چی میگم میگم که آپدیت نکن چون که دوباره 5 روز دیگه باید آپدیت کنی.

فرمویر 3 رو خیلی تبلیغ کردن و تاریخ انتشارش رو هم گفتن که september1 هستش.
آهان واسه دوباره کاریش میگین!!
توی سایت خود سونی زمان انتشار رو میگه ؟
بعد یه سوال فقط امکانات جدید بهش اضافه میشه یا مثل پی اس پی باگ هاش هم بر طرف میشه؟
من ماله پی اس پی رو از سایت سونی دنبال میکنم اینرو هم باید از اونجا آمار بگیرم!!!

با تشکر

m.killer

کاربر سایت
Jul 28, 2009
48
نام
مهرداد
من می‌خوام پی‌ اس۳ بخرم اما موندم که پی اس۳ فت رو بگیرم یا پی اس۳ سلیم رو بگیرم ؟
از یه طرف میگن پس۳ فت لینوکس می‌شه روش ریخت و پس۳ فت خوشگلتره.
یه سوال دیگه هم دارم.
لینوکس مثل ویندوز ؟
ارزشش رو داره که فت رو بگیرم ؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
من می‌خوام پی‌ اس۳ بخرم اما موندم که پی اس۳ فت رو بگیرم یا پی اس۳ سلیم رو بگیرم ؟
از یه طرف میگن پس۳ فت لینوکس می‌شه روش ریخت و پس۳ فت خوشگلتره.
یه سوال دیگه هم دارم.
لینوکس مثل ویندوز ؟
ارزشش رو داره که فت رو بگیرم ؟؟
هیچ فرقی نداره هرکدومو بگیری
من نمیدونم این کسایی که میگن این لینوکس داره اون نداره خودشون چقد با لینوکس رو PS3 کار کردن

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
مشکلی که پیش نمیاد ولی اگه بتونی بازی کنی ، بازی کن ، نوش جونت !!! :D
بازي كردنش كه مي شه اتفاقا با دوستم LBP بازي كرديم ايتم ها ي بيشتر بگيرم....
فقط چون من يه تبديل دسته ps2 به ps3 خريدم كه دوتا سر داشت و به خاطر همين مجبور بوديم به اضافه دسته خود ps3 سه نفره بازي كنيم ( همين جوري با اينكه تو يكي از فيشها دسته وصل نبود يه sackboy اضافه مي نداخت پايين ) آخرش عصبي شدم رفتم دسته كامپيوترم و اوردم وصل كردم درست شد.... فقط چون از اين دسته اشغالاست... :laughing: گفتم يه وقت مشكلي پيش نياد ( قصه گفتما...!!! ) به هر حال ممنون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر