هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
با سلام
بچه ها پدرم در اومد هرکاری می کنم به نت با ps3 وصل نمی شم
سیم لن رو به کابل ethernetه ps3 و مودم وصل می کنم همه چی هم تا این جا که درسته
بعد می رم تنظیماتو چه روی custom چه روی easy تنظیم می کنم نمی شه
رو custom که هیچ اتفاقی نمی افته یعنی اصلا ip رو پیدا نمی کنه ولی رو easy ای پی رو پیدا می کنه بعد ارور 80710102 رو میده منم ps3 رو خاموش روشن می کنم دوباره تنظیماتو انجام می دم دوباره همون ارورو می ده بعد من adslام پسورد داره تو easy اصلا ازم نمی پرسه ولی تو custom pppoe رو انتخاب می کنم یوز و پسورد رو می دم اما اصلا ای پی رو پیدا نمی کنه من proxy رو هم استفاده نمی کنم یعنی غیر فعالش می کنم لطفا کمکم کنید
با تشکر

با سلام
اقا کسی نمی دونه من چیکار باید بکنم؟
با تشکر

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با سلام
اقا کسی نمی دونه من چیکار باید بکنم؟
با تشکر

راستش من دقیق نمیدونم مشکل از کجاس ولی کاری که خودم کردمو میگم
تنظیمات کنسولو default کن. دیگه ولش کن :biggrin1:
بعد مودم و وصل کن به ps3 (تنظیمات مودم هم بدون یوزر و پس باشه) لن یا نت یه همچین چیزایی :cheesygri
ببخشید اگه نتونستم کامل توضیح بدم ولی راستش داشتم اذیت میشدم به جوابتون نمیرسی :smile:
----------------
من یه سوال دارم
تو تبلیغای ps3 دیدم که دکمه ps روی دسته چراغ قرمز داره ! ولی نداره که!؟!؟ چجوریه؟!؟!

مرسی

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
با سلام
بچه ها پدرم در اومد هرکاری می کنم به نت با ps3 وصل نمی شم
سیم لن رو به کابل ethernetه ps3 و مودم وصل می کنم همه چی هم تا این جا که درسته
بعد می رم تنظیماتو چه روی custom چه روی easy تنظیم می کنم نمی شه
رو custom که هیچ اتفاقی نمی افته یعنی اصلا ip رو پیدا نمی کنه ولی رو easy ای پی رو پیدا می کنه بعد ارور 80710102 رو میده منم ps3 رو خاموش روشن می کنم دوباره تنظیماتو انجام می دم دوباره همون ارورو می ده بعد من adslام پسورد داره تو easy اصلا ازم نمی پرسه ولی تو custom pppoe رو انتخاب می کنم یوز و پسورد رو می دم اما اصلا ای پی رو پیدا نمی کنه من proxy رو هم استفاده نمی کنم یعنی غیر فعالش می کنم لطفا کمکم کنید
با تشکر
دوست عزیز شما اول ببینید کانکشن اینترنت Auto connect هست یعنی از روی مودم اتوماتیک وصل میشید یا manual که از روی کامپیوتر کانکشن درست میکنید بعدش وصل میشید !؟
خوب اول باید روی Auto connect باشه که بشه مستقیم به ps3 وصل کنید . بعدش از این قضیه مطمعا شدید میتونید داخل تنظیمات کانکشن ps3 برید و در حالت ps3 بزارید و تمام .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
من و برادرم ميخوايم ps3 بگيريم حالا چند تا سوال برامون پيش اومده اگه ميشه جواب بديد ممنون ميشم
1. توي بازي هاي FPS به چه شكلي ميشه از sixaxis اشتفاده كرد ؟ (منظورم هدف گيري هست)
حامد
اگه كسي مي دونه يه جواب قطعي به من بده

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
سلام بچه ها
يه مشكلي واسم پيش اومده (خيلي حالمو گرفته)
من بازي هاي FIFA08 وMGS4 رو روي تلويزيون معمولي(29سامسونگ پلانو NTSC) اجرا ميكنم ولي وقتي
بازي GTA IV رو داخل دستگاه ميذارم ميگه با اين OUTPUT نميتوني بازي كني ميخوام بدونم مشكل از تلويزيون يعني حتما بايد روي LCD اجرا شه (كسي هست با تلويزيون معمولي بازي رو اجرا كرده باشه)
*آيا همه ي بازي هاي PS3 روي تلويزيون معمولي اجرا ميشن؟
تشكر

console justPc

کاربر سایت
Sep 1, 2008
8
سلام بچه ها
يه مشكلي واسم پيش اومده (خيلي حالمو گرفته)
من بازي هاي FIFA08 وMGS4 رو روي تلويزيون معمولي(29سامسونگ پلانو NTSC) اجرا ميكنم ولي وقتي
بازي GTA IV رو داخل دستگاه ميذارم ميگه با اين OUTPUT نميتوني بازي كني ميخوام بدونم مشكل از تلويزيون يعني حتما بايد روي LCD اجرا شه (كسي هست با تلويزيون معمولي بازي رو اجرا كرده باشه)
*آيا همه ي بازي هاي PS3 روي تلويزيون معمولي اجرا ميشن؟
تشكر
فرقی نداره که هر بازی ای رو tv های معمولی اجرا میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر