هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

85410177

کاربر سایت
Jul 12, 2008
68
نام
mohamad
سلام من 500 پول دارم می خوام کنسول بگیرم نمیدونم xbox 360 بگیرم یا ps3!!!! ps3بازیهاش گرونه اما xboxارزونه.راهنماییم کنید.من می خوام بزنم به مانیتورم

85410177

کاربر سایت
Jul 12, 2008
68
نام
mohamad
bebakhshid k EN minevisam.man tahala hich konsuli nadashtam va avalin bare migiram.ba xbox360 va ps3 bazi kardam ba xbox hal kardam ama ounn dagh mikoneo... ps3 ham khub bud ama ba mgs4 hal nakardam.sakht bud bazish.man mikham GTAIV begiram kheyli dge bitab shodam.mishe ps3 ro be monitore CRT vasl kard?va inke lk ps3 450 460 gheymat daram GTA IV chande??? mersiiii

85410177

کاربر سایت
Jul 12, 2008
68
نام
mohamad
bebakhshid k EN minevisam.man tahala hich konsuli nadashtam va avalin bare migiram.ba xbox360 va ps3 bazi kardam ba xbox hal kardam ama ounn dagh mikoneo... ps3 ham khub bud ama ba mgs4 hal nakardam.sakht bud bazish.man mikham GTAIV begiram kheyli dge bitab shodam.mishe ps3 ro be monitore CRT vasl kard?va inke lk ps3 450 460 gheymat daram GTA IV chande??? mersiiii

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اینو خطاب به دوستانی که در خرید دو کنسول تردید دارن میگم :
PS3 کنسولیه که دو مزیت و یک عیب داره
مزیت : کنسولی که از نظر سخت افزاری کمتر مشکل واسش پیش میاد همچنین مولتی مدیای بسیار قوی و خوبی هستش که از جمله پخش بلوری هستش (هر چند که فعلا در ایران جا نیفتاده)
عیب : کپی خور نشدن که باعث میشه از نظر مالی فشار بسیار زیادی به کاربرانش بیاد و به همین علت برای خیلیا اصلا نمیصرفه که این کنسولو بخرن .(پرداخت 70 تا 80 تومن و حتی بیشتر بابت بازیهای جدید که در صورت انتظار 2 تا 3 ماه و شایدم بیشتر میشه تا 50 تومن هم تهیه کرد )
360 کنسولی که دو مزیت و یک عیب داره
مزیت : کپی خور شده که باعث میشه بازیهاش بسیار ارزون (هر بازی بین 3 تا 5 تومن)، سریع (حتی چند روز قبل از ریلیز جهانی ) و راحت بدست کاربرانش برسه .همچنین کنترلر بسیار خوشدست و ارگونومیک .البته 360 هم میتونه یه پخش کننده فیلم و موسیقی باشه ولی نه به گستردگی PS3 .
عیب : کیفیت نا مطمئن و ناپایدارکه باعث ایجاد اشکالاتی در کنسول میشه که اکثر اوقات باعث از بین رفتن کامل کنسول میشه هر چند که در سری های جدید این مشکلات بسیار کمتر شده و خواهد شد .
شخصا نظرم اینه :
PS3 کنسولیه که بعنوان کنسول دوم و فقط برای بازیهای انحصاری خودش ارزش خریدن داره و انتخاب اول با توجه به قیمت بسیار مناسب بازیها و بروز بودن اونها ، 360 هستش که علاوه بر بازیهای انحصاریه خودش ، بازیهای مولتی پلتفورم رو از بابت هزینه بازی باید روی اون انجام داد .
از نظر کیفیت بازیهای انحصاری هم نمیشه هیچ کنسولی رو برتر دونست چون هر دو کنسول عناوین بسیار بزرگی داره که براحتی ازشون نمیشه چشم پوشی کرد .

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
سلام یه سوال مگه سونی نگفت که قراره PS movie راه بیوفته پس چرا راه نیوفتاده ؟ واین که کی راه میوفته ؟

هر وقت Home امد , این PS Movie هم میاد!

همون شب کنفرانس E3 راه افتاد ، ولی توی PS Store برای ماها نمایش داده نمیشه ... باید با VPN و IP امریکا وارد Store بشی تا نشون داده بشه .

در Xbox Live قسمت فیلم و سریال و ... رو میشه دید ولی فقط با IP امریکا میتونید بخرید و دانلود کنید ...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام من 500 پول دارم می خوام کنسول بگیرم نمیدونم xbox 360 بگیرم یا ps3!!!! ps3بازیهاش گرونه اما xboxارزونه.راهنماییم کنید.من می خوام بزنم به مانیتورم

داداش مگه زندانی ای که شماره داری؟
شوخی بود
ولی شک نکن و برو زودی یه 360 از این مجید یا پیام بخر که هم وقتشه هم ارزونه
برایه این میگم وقتشه که سری جدید که داره میاد کپی خور نمیشن;)

راستی احتماله کپیخور شدنه ps3 از یه راهه عالی داره بالا میره ولی چون هنوز خبره خاصی
نیست فعلا چیزی نمیشه گفت

85410177

کاربر سایت
Jul 12, 2008
68
نام
mohamad
بابا می خواستم اسم بدم هر چی زدم قبول نکرد:laughing:..ممنون از راهنماییتون.من میتونم هر ماه تا 80 90 تمن پول بازی بدم نه بیشتر

85410177

کاربر سایت
Jul 12, 2008
68
نام
mohamad
میگن ps3 40GB لنزش مورد داره درسته؟ می خواستم بگیرم گفتن نگیر.در ضمن من گفتم می خوام بزنم به مانیتور یه دسگاه نشون داد که شبیه سویچ تو شبکه بود که می گفت 40تومنه و کابلشم 9 تومنه!!!!! راست می گفت؟؟کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر