هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
مرسی از راهنمایی ها . فقط سوال نهایی بعد از اینکه هارد جدید رو جای قبلی زدم و بستم و دستگاه روشن شد کار خاصی باید بکنم برای این هارد جدید ؟؟ یا اصلا قبل از اینکه هارد جدید رو بزنم به دستگاه کار خاصی باید روش انجام بدم ؟؟
مرسی
من خودم 1 ترا هم انداختم رو کنسولم ..مشکلی پیدا نمیکنه...
فقط بعد از تعویض هارد باید فریمور رو نصب کنی که اگه کنسولت کپی خوره باید کاستوم فریمور نصب کنی که نپره هکش....ولی اگه اوریج خوره که هیچی دیگه فریمور رسمی دانلود میکنی میریزی رو فلشو نصب میکنی

MR_tommy_1986

کاربر سایت
Feb 20, 2006
82
نام
حسین
درود به همه اهالی بازی
یه کنسول 7 ساله اسلیم 120 گیگ CECH-2006A دارم.
یه مدتیه که دستگاه هشدار حرارت CPU و RSX میداد.دمای روی 70 و 80 میرفت.
نرم افزار کنترول فن رو دانلود کردم و با تنظیمات دستی فن مشکل حرارت برطرف شد.
تو کنترل فن سرعت فن رو 85 تنظیم کردم دمای دستگاه رو 60 درجه ثابت نگه میداره.
صدای تولید شده مقداری زیاده.
امروز به حسب ماجراجویی دستگاه رو باز کردم.تو این 7 سال همیشه رو فرش قرارش میدادم.
انتظار کلی گرد و غبار داشتم ولی دستگاه رو باز کردم گرد و غبار خیلی خیلی کمی بود و فن رو باز کردم کمی تمیزش کنم.یه ذره خاک داره پره هاش.
چرخش فن نرم هست و روان.
سوال من اینه :
ایا نیاز هست روغن چرخ به فن بزنم یا نه؟؟
ایا خمیر سیلیکن هم نیاز داره یا نه؟؟

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام

اگر بلد باشید بدون اینکه فن خراب بشه مشکلی نیست روغن بزنید در مورد اینکه خمیر سیلیکون بزنید حقیقتن در سالهای اخیر بعضی یها اینکارو میخواستن بکنند ولی وقتی خواستن ببند با مشکل اور حیت برخورد کردنند چون دنگو فنگ زیاد داره اگر بلدی درست پس خودت انجام بده اگر نه که هیچ به یه کار بلد بده

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
هزینه تعمییر کنسول YLOD شده چقدره آیا درست میشه؟

بستگی داره دستگاهتون ناند باشه یا نور بین 80 تا 140 باید باشه درست میشه ولی مثل روز اول نمیشه و صدرصد امکان داره به روز اول بر گرده شاید یک ماه شاید 6 ماه شاید یکسال

• Like

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
سلام
دوستان یه ps3 به دستم رسیده و مشکلی که باهاش دارم اینه که تو مولتی من وقتی حجم درایو hdd 0 رو نگاه میکنم 50 گیگش پر هست و نوشته 11000 مگابایت هم خالی داره و اما این ps3 مطمئنم که اسلیم 160 گیگی هست . این وسط 60-70 گیگ کجا رفته ؟

• Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام
دوستان یه ps3 به دستم رسیده و مشکلی که باهاش دارم اینه که تو مولتی من وقتی حجم درایو hdd 0 رو نگاه میکنم 50 گیگش پر هست و نوشته 11000 مگابایت هم خالی داره و اما این ps3 مطمئنم که اسلیم 160 گیگی هست . این وسط 60-70 گیگ کجا رفته ؟
بیا رو منوی اصلی xmb کنسول برو تو game data کنسول احتمالا از قبل game data بوده اونارو پاک کن

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
بیا رو منوی اصلی xmb کنسول برو تو game data کنسول احتمالا از قبل game data بوده اونارو پاک کن
ممنون نگاه کردم دیتای 8 تا بازی بود ولی خیلی کم حجم بودن فوقش 6 گیگا بایت میشد . تصمیم گرفتم از سیو ها بکاپ بگیرم و فرمت کلی کنم

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام
ps3 رو با کابل hdmi وصل میکنم تو منو 1080p هست منتهی با مولتی من بازی رو اجرا میکنم یا دیسک میذارم میشه 720p و کیفیتش خیلی افت میکنه !! چ کنم؟

• Like

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
سلام
ps3 رو با کابل hdmi وصل میکنم تو منو 1080p هست منتهی با مولتی من بازی رو اجرا میکنم یا دیسک میذارم میشه 720p و کیفیتش خیلی افت میکنه !! چ کنم؟
سلام
به خاطر اینکه ps3 کنسول hd هست فقط فیلم رو تا 1080 پشتیبانی میکنه

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
بازی COD:BO2 رو با کیفیت خیلی پایین پخش میکنه !! فاجعه اس در مقابل X360
نمیدونم من خودم رو pc بازی کرده بودم
میگن bo3 از قبلی هم ضایع تر هست رو ps3
اگه رزولیشون و اندازه مانیتور یا tv بالا باشه خیلی بازی کیفیتش میاد پایین
من خودم بازیای انحصاریشو الان رو مانیتور 2k با سایز 25 اینچ اجرا میکنم خیلی پایین به نظر میان

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نمیدونم من خودم رو pc بازی کرده بودم
میگن bo3 از قبلی هم ضایع تر هست رو ps3
اگه رزولیشون و اندازه مانیتور یا tv بالا باشه خیلی بازی کیفیتش میاد پایین
من خودم بازیای انحصاریشو الان رو مانیتور 2k با سایز 25 اینچ اجرا میکنم خیلی پایین به نظر میان
تو نسل هفتم هر بازی با کیفیت های مختلف رو دو کنسول هست مثلا gta liberty city روی ps3 کیفیت خوبی نداره ولی رو X360 عالیه در مقابل need for speed hotpersuit روی ps3 با کیفیت بهتری اجرا میشه رقابت دو کنسول هم بیشتر هم سر بازی های مشترک بود که بعضی اوقات ps3 برنده بود بعضی اوقات X360 البته تو نسل هشتم هم همینه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
تو نسل هفتم هر بازی با کیفیت های مختلف رو دو کنسول هست مثلا gta liberty city روی ps3 کیفیت خوبی نداره ولی رو X360 عالیه در مقابل need for speed hotpersuit روی ps3 با کیفیت بهتری اجرا میشه رقابت دو کنسول هم بیشتر هم سر بازی های مشترک بود که بعضی اوقات ps3 برنده بود بعضی اوقات X360 البته تو نسل هشتم هم همینه
تو نسل 7 ps3 با انحصاری هاش xbox 360 رو قورت داد نشون به اون نشونی که وقتی اخرین ما منتشر شد گقتن xbox 360 قدرتش کمه و قادر نیست این بازی رو اجرا کنه
بیشتر بازی های مولتی پلتفرم هم مقصد اصلیشون ps3 بود فقط بعضی از شرکت ها از جمله بتسدا یا راک استدی مقصدشون 360 بود

feryfgm

کاربر سایت
Feb 28, 2010
14
نام
farshad
سلام .
یه هارد 1 ترا اکسترنال دارم داخلش 700 گیگ پر هست . یه پارتیشن بهش اضافه کردم 100 گیگش رو میخوام اختصاص به بازی ps3 بدم با کامپیوتر fat32 کردم ولی دستگاه نشناخت چکارش کنم که بشناسه .
نمیخوام اطلاعات 700 گیگ یه درایو دیگه بپره .

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر