هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
مگه رسیور تو ایران گیر میاد؟من تا حالا ندیدم.
آره هست. سونی داره. ولی قیمتش میلیونیه. من یه نمونه دیدم که 6تا ورودیه hdmi و 2-3 خروجیه hdmi داشت.
آخرش بود در ضمن 5.1 هم نبود بلکه 7.1 کاناله بود
sony_str_da5300es.jpg

http://img.generation-nt.com/photos/00077389.jpg
این لینکه عکس پشت همین av ریسیورست

آخرین ویرایش:

dallas

کاربر سایت
Jan 27, 2008
23
سلام خدمت اساتید عزیز میشه یه توضیعی درباره ی region بازیهای ps3 که چه جوری مشخص میشه من که هر چی گشتم متوجه نشدم bd:biggrin1:

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام خدمت اساتید عزیز میشه یه توضیعی درباره ی region بازیهای ps3 که چه جوری مشخص میشه من که هر چی گشتم متوجه نشدم bd:biggrin1:
روی پک معمولا پشت پک , یک عکس کره ی زمین هست که اعدادش فرق داره مثلا 1 میشه uc و.... .
البته رجین یک معمولا چسبیده به ارم playstation یعنی بقلش روی ارتفاع... .

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه که چطوری میشه کردیت کارت داشت ...؟؟ یعنی سایتهای مختلف هستن برای این کار .....کسی نمیتونه مراحل کاملشو به اضافه یک شرکت خوب معرفی کنه ؟؟؟

من شهرستانم .....اگه میشه یک توضیحی بدین .....

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان یک سوال دیگه دارم :

آیا میشه با حساب paypal یا کردیت کارت از سایت play -asia خرید کرد برای ایران و بسته رو بفرستن ایران ؟؟

(مثلا بازی GTa iv نسخه ps3).....

مثلا این سایت : http://www.gameseek.co.uk/basket.php

بازی GTA iv رو با کردیت کارت و paypal میفروشه ولی حتما به ایران نمیفرسته :(( این سایت play -asia چطوریه کارش؟؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ميلاد، فريدون فك كنم خوب خريده بود، اين دردسر هارو هم نداره.
حواست به عكس جلدش هم باشه كه يكي از نسخه هاش (يادم نيست كدوم) عكس روش ضايع بود.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,724
نام
امیر
دوستان یک سوال دیگه دارم :

آیا میشه با حساب paypal یا کردیت کارت از سایت play -asia خرید کرد برای ایران و بسته رو بفرستن ایران ؟؟

(مثلا بازی GTa iv نسخه ps3).....

مثلا این سایت : http://www.gameseek.co.uk/basket.php

بازی GTA iv رو با کردیت کارت و paypal میفروشه ولی حتما به ایران نمیفرسته :(( این سایت play -asia چطوریه کارش؟؟

play-asia بچه های اینجا ازش خرید کردن فرستاده دم در خونشون .اگه می تونی بگیر.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
البته به نظر من خريد GTA از Play-Asia کار اشتباهی . چون اين بازی کلاً ممنوع هستش و احتمالش خيلی زياده تو گمرک جلوش رو بگيرند
الان همينجا هم که قيمتش 75 80 هستش که واقعاً مناسبه

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
ammar iraqi gamer

سلام سوال در مورد کابل component av cable ؟؟؟ من تلوزیون سونی ترینیترون دارم که ازبشتش ورودی component av cable داره این کابل در دفترچه راهنما ps3نوشته قابلیت سابورت کردن1080p/720p/1080i/480p/480i رو داره در حالی که کابل av kable فقط480i سابورت میکنه ایا این کابل کیفیتش از کابل معمولی بهتره؟؟در حالی که تو دفترچه راهنمای تلوزیون زده قادر به دریافت سیگنالهای ترکیبی 525i/60hz ___ 625i/50hz لطفا توضیح بدهید ممنونم

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
سلام سوال در مورد کابل component av cable ؟؟؟ من تلوزیون سونی ترینیترون دارم که ازبشتش ورودی component av cable داره این کابل در دفترچه راهنما ps3نوشته قابلیت سابورت کردن1080p/720p/1080i/480p/480i رو داره در حالی که کابل av kable فقط480i سابورت میکنه ایا این کابل کیفیتش از کابل معمولی بهتره؟؟در حالی که تو دفترچه راهنمای تلوزیون زده قادر به دریافت سیگنالهای ترکیبی 525i/60hz ___ 625i/50hz لطفا توضیح بدهید ممنونم
اون کابل کامپاننت که شما میگی کیفیتش اصلا قابل مقایسه با کابل ای وی ( بهش میگن کامپازیت ) نیست . کیفیت تصویری کامپاننت و اچ دی ام آی خیلی خیلی به هم نزدیکه .
تو کابل کامپاننت اجزای تصویر کانالیزه میشن و هر کدوم با یه کل ( در کل 3 تا کابل ) منتقل میشن برای همین خیلی توفیر داره !

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
ammar iraqi gamer

اون کابل کامپاننت که شما میگی کیفیتش اصلا قابل مقایسه با کابل ای وی ( بهش میگن کامپازیت ) نیست . کیفیت تصویری کامپاننت و اچ دی ام آی خیلی خیلی به هم نزدیکه .
تو کابل کامپاننت اجزای تصویر کانالیزه میشن و هر کدوم با یه کل ( در کل 3 تا کابل ) منتقل میشن برای همین خیلی توفیر داره !

سلام یعنی منضورت این که بخرمش ووصلش کنم کیفیت خوب نیشون میده یا اصلا نخرم!

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
سلام یعنی منضورت این که بخرمش ووصلش کنم کیفیت خوب نیشون میده یا اصلا نخرم!

خب من اینطوری نمی تونم به شما جواب بدم ، شما اول اطلاعات زیر رو بده تا ببینم قضیه از چه قراره :
1 - تلویزیونت چند اینچه ؟
2 - سی آر تی هست یا چیز دیگه ؟
3 - اصولا تا چه رزولیشنی رو نشون میده ؟ ( تو دفترچه یا احیانا تنظیمات تی وی اینو نوشته اگر نمیدونی )
ببین اون کابل تفاوت رو داره منتها باید ببینی این تفاوت در نهایت قراره چه بلایی سرش بیاد .
( البته در هر صورت تفاوت رو نشون میده حتی اگه تصویر به نظرت تغییری نکنه توی فیلم دیدن - بازی رو نمیدونم - بعضی صحنه های پر زد و خورد که خیلی سریع شات ها عوض میشن با اون کابل ای وی پرش تصویر خواهی داشت ، من خودم این مورد رو تجربه کردم ، خیلی خوشایند نیست )
اگه سوالارو جواب بدی بهتر میشه قضاوت کرد .

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
ammar iraqi gamer

خب من اینطوری نمی تونم به شما جواب بدم ، شما اول اطلاعات زیر رو بده تا ببینم قضیه از چه قراره :
1 - تلویزیونت چند اینچه ؟
2 - سی آر تی هست یا چیز دیگه ؟
3 - اصولا تا چه رزولیشنی رو نشون میده ؟ ( تو دفترچه یا احیانا تنظیمات تی وی اینو نوشته اگر نمیدونی )
ببین اون کابل تفاوت رو داره منتها باید ببینی این تفاوت در نهایت قراره چه بلایی سرش بیاد .
( البته در هر صورت تفاوت رو نشون میده حتی اگه تصویر به نظرت تغییری نکنه توی فیلم دیدن - بازی رو نمیدونم - بعضی صحنه های پر زد و خورد که خیلی سریع شات ها عوض میشن با اون کابل ای وی پرش تصویر خواهی داشت ، من خودم این مورد رو تجربه کردم ، خیلی خوشایند نیست )
اگه سوالارو جواب بدی بهتر میشه قضاوت کرد .

سلام 1_21اینچ سونی تریتیترون 2_ سی ارتی جیه؟؟3_تو دفترچه راهنمای تلوزیون زده قادر به دریافت سیگنالهای ترکیبی 525i/60hz ___ 625i/50hz البته من امروز خریدمش به قیمت 15 هزار وصلش کردم وتنضیم کردم کلا کمی رنگها و وضوح بهتر شده تو قسمت ستینگ ps3زدم 480pاجرا نمیکنه علتش جیه؟؟صفحه یه جور میشه الان باید جیکارکنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر