هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان من امروز اگر اشتباه نکرده باشم قیمت بازی GTA رو در شبکه Game One برای Xbox 360 زده بود 199 یورو ایا من درست دیدم یا اشتباهی بوده ؟
ایا درست هست که میگن این بازی برای اجرا حتما هارد نیاز داره ؟
حدود 3.5 مگ فضا

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان من امروز اگر اشتباه نکرده باشم قیمت بازی GTA رو در شبکه Game One برای Xbox 360 زده بود 199 یورو ایا من درست دیدم یا اشتباهی بوده ؟
ایا درست هست که میگن این بازی برای اجرا حتما هارد نیاز داره ؟
حدود 3.5 مگ فضا

دوست عزیز اون 199 یورو قیمته کنسول هست که داره میگه فکر کنم همراه با بازی باشه

این بازی بر رویه PS3 نیاز به هارد داره ولی رویه 360 نه دلیلش هم اینه که همه 360 ها هارد ندارن

راستی این سوال چه ربطی به این تاپیک داره؟;)

blackhat

کاربر سایت
Oct 23, 2006
17
دوستان سوالی داشتم... من یک PS3 40gig گرفتم موقعه ای که بازی میکنم به طور معمول صدای فن دستگاه خیلی کم و عادی هستش ولی بعضی وقت ها فقط بعضی وقت ها که تایم بازی کردنم زیاد میشه یک دفعه سرعت فن زیاد میشه و به دنبال اونم صدای زیاد تری تولید میشه می خواستم بدونم این قضیه طبیعیه ؟؟؟؟!!!!! با تشکر.

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
دوستان سوالی داشتم... من یک PS3 40gig گرفتم موقعه ای که بازی میکنم به طور معمول صدای فن دستگاه خیلی کم و عادی هستش ولی بعضی وقت ها فقط بعضی وقت ها که تایم بازی کردنم زیاد میشه یک دفعه سرعت فن زیاد میشه و به دنبال اونم صدای زیاد تری تولید میشه می خواستم بدونم این قضیه طبیعیه ؟؟؟؟!!!!! با تشکر.

کاملا طبیعیه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بعله!:laughing:
داستان همون DMC4 هست که 20 دقيقه وقت ميگيره تا لودينگش تازه برسه به 360!:laughing:

دوست عزیز، سرعت لود کردن بازی هایی که در Hard ـه PS3 ذخیره میشوند به مراتب بهتر از 360 هست! و این یک حسن هست. حالا یه سری میگفتن 20 دقیقه زیاد هست واسه DMC و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر