هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
با سلام.
من کنسولم با کابل HDMI به یه تلویزیون 42 اینچ وصله و خیلی وقته که باهاش بازی می کنم و هیچ مشکلی نداشته اما دیروز که دستگاه رو روشن کردم، بعد از چند لحظه اول صفحه سیاه می شد و از دوباره میومد (صفحه قطع و وصل میشد) و بعد چند بار که این اتفاق افتاد صفحه تلویزیون به صورت کامل برفکی شد. کنسول روشن بود اما صفحه برفکی شد. یه بار تلویزیون رو خاموش و روشن کردم و درست شد اما باز هم همین روند رو ادامه داد و من مجبور بودم که کنسول رو خاموش کنم چون تصویر نبود. حتی چند بار دیگه هم که دستگاه رو خاموش و روشن کردم هم همین طوری شد.
خواستم ببینم مشکل از چیه؟ مشکل از کابل HDMI هست یا از سخت افزار خود دستگاه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
این نکته رو هم بگم که کنسول کپی خوره اما خب فکر کنم به این قضیه ربطی نداره.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با سلام.
من کنسولم با کابل HDMI به یه تلویزیون 42 اینچ وصله و خیلی وقته که باهاش بازی می کنم و هیچ مشکلی نداشته اما دیروز که دستگاه رو روشن کردم، بعد از چند لحظه اول صفحه سیاه می شد و از دوباره میومد (صفحه قطع و وصل میشد) و بعد چند بار که این اتفاق افتاد صفحه تلویزیون به صورت کامل برفکی شد. کنسول روشن بود اما صفحه برفکی شد. یه بار تلویزیون رو خاموش و روشن کردم و درست شد اما باز هم همین روند رو ادامه داد و من مجبور بودم که کنسول رو خاموش کنم چون تصویر نبود. حتی چند بار دیگه هم که دستگاه رو خاموش و روشن کردم هم همین طوری شد.
خواستم ببینم مشکل از چیه؟ مشکل از کابل HDMI هست یا از سخت افزار خود دستگاه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
این نکته رو هم بگم که کنسول کپی خوره اما خب فکر کنم به این قضیه ربطی نداره.

کابل رو به یک وسیله دیگه مثل لپ تاپ وصل کن ببین بازم همین مشکل هست؟ اگه آره که مشکل از کابل هست

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
کابل رو به یک وسیله دیگه مثل لپ تاپ وصل کن ببین بازم همین مشکل هست؟ اگه آره که مشکل از کابل هست

خیلی ممنون به خاطر پاسختون.
رفتم روی دستگاه دوستم امتحان کردم و کابل مشکل نداشت. مشخص نیست مشکل دستگاه از چیه؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خیلی ممنون به خاطر پاسختون.
رفتم روی دستگاه دوستم امتحان کردم و کابل مشکل نداشت. مشخص نیست مشکل دستگاه از چیه؟

ممکن هست ایرادات مختلفی باشه از لحیم مردگی سوکت HDMI بگیر تا مشکلات GPU . بهتر هست با کابل AV چک کنی ببینی بازم برفکی هست یا نه.

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
ممکن هست ایرادات مختلفی باشه از لحیم مردگی سوکت HDMI بگیر تا مشکلات GPU . بهتر هست با کابل AV چک کنی ببینی بازم برفکی هست یا نه.
ممنون. حتماً چک می کنم. فقط یه مورد این مشکلات قابل رفع هستند یا نه؟ چون من شهرستانم و اگه کنسول مشکل داشت باید اون رو ببرم اهواز.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون. حتماً چک می کنم. فقط یه مورد این مشکلات قابل رفع هستند یا نه؟ چون من شهرستانم و اگه کنسول مشکل داشت باید اون رو ببرم اهواز.
تعمیرکار کاربلد باشه 90 درصد مشکلات حل میشه. اگر با کابل AV تصویر مشکلی نداشت فکر نکنم مشکل زیاد حادی باشه و راحت برطرف میشه.

Poorya behzad

کاربر سایت
Apr 30, 2015
9
سلام من یه PS3 کپی خور نرم افزاری هشتاد گیگ دارم بایه هارد یک ترا سیلیکون پاور نزدیک سی تا بازی داشتم که دادم سی دی فروشی برام بریزه دیروز چون هاردم خیلی جای خالی داشت خواستم یه مقدار فیلمو اهنگ بریزم روش اصلا هیچ کارم به پوشه گیمز نداشتم حالا که هاردو به دستگاه زدم مولتی من نصف بازی هامو نمیخونه ممنون میشم کمکم کنید

TOMAS MILIAN

کاربر سایت
May 27, 2015
33
میخوام ps3 برای تابستون به یه بنده خدایی قرض بدم اما مشکل اینجاست که مانیتورش (سامسونگ lcd) تنها یه وردوی داره که vga هست...
حالا این مبدل مشکل رو حل میکنه؟برای گرفتن صدا هم همین کافیه؟ یعنی فیش اسپیکر بهش متصل کرد حله؟
yjtm_cable.jpg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
میخوام ps3 برای تابستون به یه بنده خدایی قرض بدم اما مشکل اینجاست که مانیتورش (سامسونگ lcd) تنها یه وردوی داره که vga هست...
حالا این مبدل مشکل رو حل میکنه؟برای گرفتن صدا هم همین کافیه؟ یعنی فیش اسپیکر بهش متصل کرد حله؟
yjtm_cable.jpg

این مشکل تصویر رو حل میکنه
و برای صدا باید از اون فیش قرمز و سفید استفاده کنم که با یه تبدیل دیگه وصلشون کنه به باند و صدا رو از اون بگیره

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
yjtm_cable.jpg
اگر دقیقا همین کابل باشه بله مشکل صدا هم حل میشه چون خروجی LINE Out داره و میتونه این خروجی رو به اسپیکر یا هدفون وصل کنه و تمام

shakala

کاربر سایت
Apr 9, 2011
4
سلام
من میخوام از یکی ps3 fat بخرم
هارد داخلیش 500 گیگ کرده هارد اکسترنالش هم 500 گیگ
2 تا دسته داره .
قیمت 750

دو تا سوال داشتم

اول این که قیمتش خوبه ؟

دوم که خیلی مهمه
از کجا بدونم 65 نانومتریه یا 90 نانومتری ؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر