هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
درود
دوستان من یه ps3 superslim دارم رسما تو کل عمرم باهاش 1 ساعت بازی کردم :D الان دو سالی میشه که دارمش . بعد همین الان دیدم یه اتفاق مسخره افتاده :|
من دکمه ps کنترلر رو فشار میدم کار منوی های کنسول رو میبره سمت راست :| بعد یکم دسته رو تکون دادم تا شاید درست شه این دفعه دیدم همون موقع که تکون میدم اگه دستم به هیچ دکمه ای هم نخوره این دسته خودش بالا و پایین میکنه تو کنسول :-o دسته هم مال خود کنسوله و رسما استفاده ای نشده و ضربه هم ندیده :D
مشکل چیه ؟ :(

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
درود
دوستان من یه ps3 superslim دارم رسما تو کل عمرم باهاش 1 ساعت بازی کردم :D الان دو سالی میشه که دارمش . بعد همین الان دیدم یه اتفاق مسخره افتاده :|
من دکمه ps کنترلر رو فشار میدم کار منوی های کنسول رو میبره سمت راست :| بعد یکم دسته رو تکون دادم تا شاید درست شه این دفعه دیدم همون موقع که تکون میدم اگه دستم به هیچ دکمه ای هم نخوره این دسته خودش بالا و پایین میکنه تو کنسول :-o دسته هم مال خود کنسوله و رسما استفاده ای نشده و ضربه هم ندیده :D
مشکل چیه ؟ :(

این مشکل از دسته هست که مربوط به وایرلس دسته میشه ببری بیرون حله مال منم اینطوری هست :smoke:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اسون هست اخه؟ من یه بار رو دسته ی سونی 2 همه ی چیزشو شو ریختم بیرون نتونستم جمع جورش کنم:p

منم یه بار ریختم بیرون ولی جمعش کردم از همه طرف یه ایراد پیدا کرد :D
خدا رو شکر این یکی رو با اموزش رفتم اکی بود .

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
اها
فقط یه راه میمونه به ذهنم که بهت بگم
اونم اینه که سیوت خراب شده احتمال میره وقتی خواست سیو کنه قبل از سیو کردند از بازی خراج شدی یا کنسول رو سریع خاموش کردی
چون اگر این کارها رو کرده باشی سیو خراب میشه خودت میگی این تنهای سیوی هست که خراب شده پس این تنها فکری بود به ذهن من رسید و کاریش نمیشه کرد
اگه سیوم خراب میشد داخل بخش سیو هام باید مینوشت که خراب شده ولی کاملا سالم به نظر میاد:|
به هر حال ممنون از کسایی که راهنمایی کردن و سعی در برطرف مشکلم داشتن.

ariakarimips3

کاربر سایت
May 31, 2015
2
با سلام یه چند روزیه که وقتی با ps3 بازی میکنم یهو وسط بازی گیر میکنه و همون لحظه یه صفحه ی مشکی میاد و بعد از بیست ثانیه خاموش میشه کنسول به نظرتون مشکل از کجاست؟ممکنه واسه خمیر سیلیکون باشه؟اگه هست چه مدل خمیر سیلیکونی واسش بگیرم؟در ضمن اینم بگم که زیاد باهاش بازی نمیکنم مثلا همون لحظه که روشنش میکنم نیم ساعت بعدش تو بازی همون صفحه سیاهه میاد و خاموش میشه.ممنون میشم اگه کمکم کنید. با تشکر از سایت خوبتون و مدیران سایت.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام یه چند روزیه که وقتی با ps3 بازی میکنم یهو وسط بازی گیر میکنه و همون لحظه یه صفحه ی مشکی میاد و بعد از بیست ثانیه خاموش میشه کنسول به نظرتون مشکل از کجاست؟ممکنه واسه خمیر سیلیکون باشه؟اگه هست چه مدل خمیر سیلیکونی واسش بگیرم؟در ضمن اینم بگم که زیاد باهاش بازی نمیکنم مثلا همون لحظه که روشنش میکنم نیم ساعت بعدش تو بازی همون صفحه سیاهه میاد و خاموش میشه.ممنون میشم اگه کمکم کنید. با تشکر از سایت خوبتون و مدیران سایت.

سلام
به احتمال زباد داره چراغ زرد میده اگر میتوانی ببرش تعمییرکار تا برات درستش کنه
بهتر که خودتون دست نزنید تا خراب نشه

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام دوستان

من حدود 500تومن بودجه دارم میخوام در کنار ps4 یه کنسول دیگه بگیرم از بین ps2 اکبندو ps3 کارکرده تصمیم به خرید ps3شد

من خودم خیلی فتشو دوست دارم....با این تفاسیر که بیشتر ps4 بازی میکنم و برای چند تا بازی مثل انچارتد2و3 و گاداف وار و red dead و از همه مهمتر برای ارشیو میخوام ps3 بگیرم فت کپی خور بگیرم یا اسلیم اورژینال؟یا کلا بیخیال شم:d
هدف اصلیم البته برای ارشیو کردنه به نظرتون ارزش داره یا پول دور ریختنه؟

الان فت کپی خور بین 500-550 اسلیم 160 اورژینال 480-500

به چه مواردی باید موقع خرید توجه کنم؟

دسته ps4 به طور کامل توسط ps3 ساپورت میشه؟اگه میشه دیگه کنسولو بی دسته بخرم

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان

من حدود 500تومن بودجه دارم میخوام در کنار ps4 یه کنسول دیگه بگیرم از بین ps2 اکبندو ps3 کارکرده تصمیم به خرید ps3شد

من خودم خیلی فتشو دوست دارم....با این تفاسیر که بیشتر ps4 بازی میکنم و برای چند تا بازی مثل انچارتد2و3 و گاداف وار و red dead و از همه مهمتر برای ارشیو میخوام ps3 بگیرم فت کپی خور بگیرم یا اسلیم اورژینال؟یا کلا بیخیال شم:d
هدف اصلیم البته برای ارشیو کردنه به نظرتون ارزش داره یا پول دور ریختنه؟

الان فت کپی خور بین 500-550 اسلیم 160 اورژینال 480-500

به چه مواردی باید موقع خرید توجه کنم؟

دسته ps4 به طور کامل توسط ps3 ساپورت میشه؟اگه میشه دیگه کنسولو بی دسته بخرم

سلام
اول بگم که شما سوالتون رو توی بخش اروجینال پرسیدید پس من جواب شما رو به صورت اروجینال تایپ میکنم
خوب تصمیمی گرفتی که میخواهی بخریش و عناوین قدیمی پلی3 رو بتوانی بازی کنی
اگر پول داری و زیاد بهت فشار نمیاد همون اروجینال بگیر و اروجینال هم میتوانی بازی هاتو ارشیو کنی و نگه اشون داری
برای خرید هم درست فت ظاهر زیباتری نسبت به اسیلم داره و خوب فت عمرش کوتاست شما همون اسلیم بگیر و خودتو راحت کن بهتره
بله کاملا دسته های پلی4 به پلی3 میخوره
برای موارده احتیاط هم میتوانی بر توی این تاپیک یه توصیح کاملی نوشته شده و خوب هست
راهنمای جامع خرید PS3

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر