هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان من هاردم سوخته.الان یه هارد دیگه خریدم.Fat32 زدم ولی بازم نمیتونم آپدیت 4.65 رو نصب بکنم.یعنی اصلا سیستم عامل سونی بالا نمیاد.همین که روشن میکنم اولین پیغام اینه که میگه دکمه ی PS رو بزن.بعدش یه پیغام میاد که اینجوری شروع میشه.
the system software cannote be run correctly. press the PS bottun.
چیکار کنم من الان؟

خود دستگاه هم 4.65 یا پایین تر میخواد.من 4.65 و هم 4.60 امتحان کردم ولی فایل آپدیتی پیدا نمیکنه.از سایتای مختلف فایلهای آپدیت رو دانلود کردم و زدم ولی قبول نمیکنه.هم ورژن حبیب و هم روجرو.
توروخدا هرکی میدونه بگه چیکار باید بکنم….
مارک هارد چیه؟ امیدوارم سیگیت خریده باشی....چون امکان داره سخت افزاره کنسول هارد رو ساپورت نکنه

hands

کاربر سایت
Jan 30, 2012
18
سلام دوستان ازسایت سانتک یه ps3اسلیم 120گیگ اورجینال خور خریدم وقتی اومد کارتن خیلی داغون بود دفترچه راهنما درونش نبود حالا بنده ازکجا بدونم رجیون چنده؟باتشکر واحترام

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان ازسایت سانتک یه ps3اسلیم 120گیگ اورجینال خور خریدم وقتی اومد کارتن خیلی داغون بود دفترچه راهنما درونش نبود حالا بنده ازکجا بدونم رجیون چنده؟باتشکر واحترام

سلام بر شما
کافیه روی جعبه نگاه بندازید و اگر دید یه کره ی زمین با علامت 1 بود پس امریکا هستش و اگر 2 و 3 بود به ترتیب اروپا و اسیا ...

اقا کسی نیست جواب بده؟سرعت هارد خیلی اومده پایین.
هارد اصلیش 250 بوده و عوض شده و 500انداختن ضمنا اسلیم هستش.

بله از دستگاه میتونی فرمت کنی و کپی خور پاک نمیشه ....
برای سرعت هارد هم وارد حالت ریکاوری شو و ریبولد دیتا بیس رو بزن ....

hands

کاربر سایت
Jan 30, 2012
18
باتشکر دوست گلم یه سوال دیگه داشتم برای شارژ دسته آیاباید کنسول روشن یمونه وخودیه خود شارژ میشه اصلا خواهشمندم دقیق بفرمایید چطور میتونم دسته رو کامل شارژ کنم؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
باتشکر دوست گلم یه سوال دیگه داشتم برای شارژ دسته آیاباید کنسول روشن یمونه وخودیه خود شارژ میشه اصلا خواهشمندم دقیق بفرمایید چطور میتونم دسته رو کامل شارژ کنم؟

سلام
شما نیاز ندارید که دستگاه کامل روشن باشه ... کافیه دسته رو به تلوزیون LCD یا LED وصل کنید وشارژ کنید با PC هم میشه ...

سلام من قصد خرید هار اکسترنال برای ps3 اسلیم 120گیگ خودم رو دارم.من به برند سیلیکون پاور ایمان دارم و میخوام یه هارد ضد اب ضد ضربه 1ترابایت usb3 سیلیکون پاور بخرم.به نظر شما مشکلی پیش میاد برای اجرای بازی از روی هارد؟
نظر شما در مورد مارک western digital چیه؟با توجه به تاکید دوستان روی usb2 بودن هارد میخوام بگم الان اصلا توی بازار هارد usb2 پیدا نمیشه پس باید چیکار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید از بین این سه تا هارد کدوم رو بخرم تا بدون هیچ مشکلی بازی رو ازش اجرا کنم.ممنونم

سلام
از نظر من یه هارد سیگیت بخری خیالت رو از هر چیزی راحت کن ...
به هیچ عنوان WD نخر که بلای جونت میشه ..... پول الکی هم واسه ی ضده ضربه نده که و قتی هارد روشن باشه اگر از تیتانیوم خالص هم باشه ها ضربه بخوه خراب میشه ...

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
بنده یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی که کنسول رو با دسته روشن میکنم باید کابل بزنم به دستگاه تا دسته رو شناسایی کنه به نظرتون مشکل از چیه دوستان ورزنم 66 حبیب زدم وقتی هم روشن میشه اول چراغ زرد مینزه بعد سبز بعد بالا میاد دوستان راهنمایی کنید

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بنده یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی که کنسول رو با دسته روشن میکنم باید کابل بزنم به دستگاه تا دسته رو شناسایی کنه به نظرتون مشکل از چیه دوستان ورزنم 66 حبیب زدم وقتی هم روشن میشه اول چراغ زرد مینزه بعد سبز بعد بالا میاد دوستان راهنمایی کنید

سلام
دوستمون علت دسته رو گفتن شاید اینطوری باشه اما اگر نبود شما بگید قبل از اینکه به این ورژن آپدیت کنی باز هم اینطوری بود؟؟
در ضمن دستگاه شما فت هستش یا اسلیم چون میگید چراغ زرد میزنه ؟

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان بعد چند وقت میخواستم استراتژیک بازی کنم ولی نمیدونم چیرو بگیرم اولینبازی که کردم red alert ps1بودمیخوام سبکش اینجوری باشه3شو نگاه کردم دیدم ساخت 2008 گفتم شاید تا الان چیز بهتری اومده باشه لطفا هرکی تو این سبک بازی میکنه پیشنهاد بده ممنون

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
درود
برو بکس من تازه میخوام ی کنسول اورجینال ps3 بخرم با 10 تا بازی حالا خواستم بدونم با این بازی های دست دومی منم با اکانت خودم(ی کنسول کپی دارم) میتونم آنلاین بازی کنم یا نه؟؟
ی چیزی ب نام کد بازی هست اگه میشه واسم توضیح بدین
چون اگه نتونم آنلاین بازی کنم بازی هاشو نمیگیرم
ممنون

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
درود
برو بکس من تازه میخوام ی کنسول اورجینال ps3 بخرم با 10 تا بازی حالا خواستم بدونم با این بازی های دست دومی منم با اکانت خودم(ی کنسول کپی دارم) میتونم آنلاین بازی کنم یا نه؟؟
ی چیزی ب نام کد بازی هست اگه میشه واسم توضیح بدین
چون اگه نتونم آنلاین بازی کنم بازی هاشو نمیگیرم
ممنون
سلام..
بله میشه اما شما که اورجینال میخای آنلاین بازی کنی سمت کپی رفتن اشتباهه محضه.چون بن میشید...
کد بازیها هم همون منظور ریجن بازیه...

Last edited by a moderator:

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
پس اینجوری هر بلوری هر تعدادی دست ب دست شه همه هم باهاش انلاین زده باشن بازم میشه نفر بعدی هم ک بازی رو خرید باز انلاین بزنه

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
پس اینجوری هر بلوری هر تعدادی دست ب دست شه همه هم باهاش انلاین زده باشن بازم میشه نفر بعدی هم ک بازی رو خرید باز انلاین بزنه
آهان شما منظورت کد آنلاینه...بنده بد متوجه شدم.ببخشید...
خیر در صورت استفاده شدن کد آنلاین دیگر قابل استفاده برای آنلاین نیست...
البته بعضی از بازیها کد آنلاین دارن...

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
یه مشکلی هست
وقتی ps3رو از برق میکشم....بعد چند ساعت دوباره به برق وصل میکنم چراغش سبز میشه و خودش خودکار روشن میشه!!!! این عادیه؟؟؟
کنسول اسلیم هست دسته دو گرفتم
ممنون میشم راهنماییم کنید

- - -ویرایش - - -

من خودم تجربش رو داشتم...
جای نگرانی نیست به این زودیا...اما همین رو شما بدون اول راهه...همین...
بهتره سرویس کنی...کنسول رو از خاک نجات بدی ....
سلام داداش یه راهنمایی میخاستم
یه مشکلی هست
وقتی ps3رو از برق میکشم....بعد چند ساعت دوباره به برق وصل میکنم چراغش سبز میشه و خودش خودکار روشن میشه!!!! این عادیه؟؟؟

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
یه مشکلی هست

- - -ویرایش - - -

سلام داداش یه راهنمایی میخاستم
یه مشکلی هست
سلام...
شما احیانن PSP یا PS VITA به کنسول ریموت کردید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر