هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251
سلام

نمیدونم کجا باید میپرسیدم :biggrin1:

این eight days بالاخره کنسل شده یا نه؟ کی میاد اگه کنسل نشده؟

تاپیک ac رو پیدانکردم :biggrin1: این رو ps3 چه جوریه ؟ ( فریزو میگم ) ارزش داره بخرم؟

ببخشید اگه جاش اینجا نیست

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
سلام

نمیدونم کجا باید میپرسیدم :biggrin1:

این eight days بالاخره کنسل شده یا نه؟ کی میاد اگه کنسل نشده؟

تاپیک ac رو پیدانکردم :biggrin1: این رو ps3 چه جوریه ؟ ( فریزو میگم ) ارزش داره بخرم؟

ببخشید اگه جاش اینجا نیست

eight days کنسل نشده و به احتمال زیاد در e3 2008 نمایش جدید براش میاد
و سال 2008 ریلیز میشه بازی ac عالی حتما بگیر اون فریزها زیاد نیستن ولی در برابر
عظمت بازی چیزی به حساب نمیاد

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
سلام
می خواستم بدانم که روی یک ال سی دی 23 اینچ برای بازی کیفیت روی 720p بالاتر هست یا روی 1080i ؟ اگر می شود دلیلش را هم بفرمایید . مرسی

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام
می خواستم بدانم که روی یک ال سی دی 23 اینچ برای بازی کیفیت روی 720p بالاتر هست یا روی 1080i ؟ اگر می شود دلیلش را هم بفرمایید . مرسی

کلا بهتره برای بازی از رزولوشن 720p استفاده بشه به خاطر Progressive بودن...

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
ps3 با تلوبزيون 29 كامپونت دار

سلام اگه اساتيد گرامي كمك كنند ممنون مي شم . من ps3 با كابل كامپونت به يه تلويزيون 29 سامسونگ كامپونت دار وصل كردم تو576i هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي مي زارم تو 576p صفحه tv تصوير از وسط نصف مي كنه/ مثله اين تلويزيون هاي 2 تصويره /حالا من مي خوام بدونم مشكل از كابلمه يا از tv يا از تنضيمات اشتباه .......... اگه اين تلويزيون p 576 ساپورت نمي كنه بايد مثله 720p كلا تصوير بره ولي اين تلويزيون p 576 از وسط نصف شده نشون ميده نظرتون چيه :love::love::love::blushing:

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
سلام/من اگه بخوام یک بازی ps3 تقریبا قدیمی رو با یک بازی نو و جدید عوض کنم چه قدر باید پول بدم؟ کجا از همه بهتر عوض میکنه؟

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251
سلام/من اگه بخوام یک بازی ps3 تقریبا قدیمی رو با یک بازی نو و جدید عوض کنم چه قدر باید پول بدم؟ کجا از همه بهتر عوض میکنه؟

بستگی داره

مثلا hs با cod یا ac حدود 40 میشه

زنگ بزن فتحی 33952458 به نظر من از بقیه بهتره خودت بپرس

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
یک سوال کاملا فنی !
شما ها که پلی استیشن 3 دارید همیشه اونو خاموش می کنین ( قطع برق با دکمه پشت دستگاه ) یا تو حالت استند بای هست . تو حالت استند بای اگه برق بره مشکلی پیش میاد ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر