هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

MostGamer

کاربر سایت
Aug 13, 2013
127
بله میشه رمز گذاشت و رمز روی بازی ها و بلوری فیلم و DVD فیلم و چه بازی و روی Explorer هم میشه گذاشت
ولی اگر گذاشتید دیگه باید دمه دقیقه رمز رو بزنید که اونم اذیت میشد حالا میله خودتونه من بهتون میگم
میرید setting=security setting=change password اونجا که میرید خودش رمز داره و رمزش پیشفرض چهار تا صفر هست که بعداز عوض کردن دیگه کنسول رمز دار میشه
همون جا که هستید یعنی security setting= parental control که برای اندازه مخص شده لون هست که شما میتوانید بهش بگید که تا چه لونی بدون رمز میخواد از 1 شروع میشه تا 12 دیگه اونم بستگی داره به نوع بازی که پشت جعبه نوشته بازی ماله چه نوع سن هایی هست
همین سوالی داشتید بگید
بعد از رمز گذاشتن: ،می‌شه دید کدوم بازی را داریم استارت می‌کنیم؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان اگه بخوایم سری بازی های خدای جنگ رو به ترتیب داستانش بریم اول باید کدوما رو بریم
metal gear solid 25th anniversary چه فرق هایی با نسخه 5 سال گذشته داره؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام دوستان

من اول
BackUp گرفتم
هاردو عوض کردم بعد الان
Restore زدم 3 ساعت خوردی زمان میبره بعد از چند ساعت که تصویر رو دیدم که ارور داد ضاهرا کامل Restore نشده تا 68 درصد بود و دو دفعه اینطوری شد کامل نشد.
چرا کامل
Restore نمیشه؟
یه چیز دیگه
Restore کامل شد چه پیغامی میاد؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان اگه بخوایم سری بازی های خدای جنگ رو به ترتیب داستانش بریم اول باید کدوما رو بریم
metal gear solid 25th anniversary چه فرق هایی با نسخه 5 سال گذشته داره؟
والله سه تا نسخه اولی که امد این طوری بود که به ترتیب داستان بود و خودم هم بازیشون کردم
God of War 1
God of War 2
God of War 3
و این دو تا بعد امدن که نمیدونم داستانش کجای اون سه تا میره
God of War®: Chains of Olympus
God of War®: Ghost of Sparta
و اینم که جدید هست امده و میتوانی بازیش کنی
[h=2]God of War: Ascension[/h]برای متال گیر هم هیچی فقط یه پکته کامل از تمامی متال گیرها هست که امد و تروفی هم داره و این پکت هم به مناسب 25 سالگی متال گیر هست
موفق باشی;)

سلام دوستان

من اول
BackUp گرفتم
هاردو عوض کردم بعد الان
Restore زدم 3 ساعت خوردی زمان میبره بعد از چند ساعت که تصویر رو دیدم که ارور داد ضاهرا کامل Restore نشده تا 68 درصد بود و دو دفعه اینطوری شد کامل نشد.
چرا کامل
Restore نمیشه؟
یه چیز دیگه
Restore کامل شد چه پیغامی میاد؟؟
اون پیغامی که میده چیه میشه عکس پیغام رو بدی یا پیغام رو بنویسی اینجا ممنون میشم;)
سلام من میخام پروفایل و سیوو هایه بازیم رو از یه کنسول بریزم تو کنسول دیگم ایا امکانش هست چطوری لطفن کمک کنید
سلام بله امکانش هست و شما باید بکاپ بگیری یه هارد فت 32 تهیه کنی و وصلش کنی به پلی3 و بکاپ رو شروع کنید به همین راحتی و حتما حتما باید اخرین ابدیت رو داشته باشی تا به مشکلی بر نخوری
اگر راهنمایی بیشتر خواستی بگو تا راهنمایت کنم;)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب بلاخره یه اورجینال اسلیم آکبند گرفتم 120 گیگ.
غیر از فریمور و سریال کنسول و جعبه چیز دیگه ای رو هم باید چک کنم یا همون کافیه؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اون پیغامی که میده چیه میشه عکس پیغام رو بدی یا پیغام رو بنویسی اینجا ممنون میشم;)

این پیغام میده :
the restore operation could not be completed the system will restsrt. (800283f0)

فقط این سیوهام برگرده دیگه هیچی نمیخوام
یه چیزی میگم میتونم این پوشه بکاپ رو با این برنامه filezilla انتقال بدم تو پلی3 یه پوشه داره نوشته بکاپ انقالش بدم اونجا؟میشه؟یا مشکل ایجاد میکنه؟
ممنون

محمد گیمر

کاربر سایت
Jan 23, 2014
23
نام
محمد
این پیغام میده :
the restore operation could not be completed the system will restsrt. (800283f0)

فقط این سیوهام برگرده دیگه هیچی نمیخوام
یه چیزی میگم میتونم این پوشه بکاپ رو با این برنامه filezilla انتقال بدم تو پلی3 یه پوشه داره نوشته بکاپ انقالش بدم اونجا؟میشه؟یا مشکل ایجاد میکنه؟
ممنون

پس سیو هات پریدش دیگه درست نمیشه برای منم چندتا از سیو ها اینطوری شدش

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
دوستان سلام من میخام از این تم هایه متحرک بزارم از کجا دانلود کنم و چطور نصب کنم کپی خور هست کنسولم

فکر کنم تو انجمن یه تاریک برا تم هست
اصلا تو گوگل سرچ کنی راحت پیدا میکنی

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر