هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خواهش میکنم فرمایشتون درسته ولی اینی که دادید برای DVD هست برای BD اونی که دادم هستش
Blu-ray Disc - Wikipedia, the free encyclopedia

خب من شخصا بلوری ریجن چهار دیدم این منبع اشکالاتی داره ب هر حال ویکی پدیاست و هر شخصی میتونه با اطلاعات اشتباه مطلب بذاره!
در صورتی منبع معتبر پیدا کردم قرار میدم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خب من شخصا بلوری ریجن چهار دیدم این منبع اشکالاتی داره ب هر حال ویکی پدیاست و هر شخصی میتونه با اطلاعات اشتباه مطلب بذاره!
در صورتی منبع معتبر پیدا کردم قرار میدم

BD Regions

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

World DVD and Blu-ray Standards and Region Information

DVD (Digital Video Disc)

Digital Video Disc (DVD) is a high density disc similar in appearance to an audio CD yet capable of high fidelity video playback.
DVDs have a built in decryption system and are coded for specific regions throughout the World. Australia is classified as Region 4.
DVD Regions

All ABC DVDs are currently encoded for region 4 DVD players only for copyright and other legal reasons.
They will, however, also play on non-region specific DVD players. These are common around the world and growing in popularity as it allows the owner to view any DVD purchased from anywhere in the world.
Before sending family and friends any of our DVDs it would be wise to ask them to consult their player manuals for compatibility.
DVD Region and Countries
Region codeArea
0Informal term meaning "playable in all regions"
1Bermuda, Canada, United States and U.S. territories
2The Middle East, Western Europe, Central Europe, Egypt, French overseas territories, Greenland, Japan, Lesotho, South Africa and Swaziland
3Southeast Asia, Hong Kong, Macau, South Korea and Taiwan
4Australasia, Central America, the Caribbean, Mexico, Oceania, South America
5The rest of Africa, Former Soviet Union, the Indian subcontinent, Mongolia, North Korea
6Mainland China
7Reserved for future use (found in use on protected screener copies of MPAA-related DVDs, and "media-copies" of pre-releases in Asia)
8International venues such as aircraft, cruise ships, etc.
TV Standards

Television standards differ throughout the world. Australia employs the PAL system in DVD production and television transmission (as opposed to NTSC prevalent in the United States). Please ensure you are able to play PAL standard DVD before placing your order. World Television Standards are listed below.
Blu-Ray Disc

Blu-ray is the next generation optical disc format. The format was developed to enable recording, rewriting and playback of high definition video (HD), as well as storing large amounts of data. The format offers more than five times the storage capacity of traditional DVDs and can hold 25GB on a single-layer disc and 50GB on a dual-layer disc.

Blu-ray discs can hold five times the information of standard DVD and that extra data means your movies will now have a sharper picture that’s up to 5x the resolution of DVD in full 1080p (the shorthand name for full high definition), vivid colours and up to 7.1 channels of perfect High Definition sound.
Blu-ray also offers a wealth of special features never before possible, like picture-in-picture bonus view and internet Blu picture in connectivity, giving you access to exclusive on-line bonus materials. Plus Blu-ray players are capable of playing standard DVD's.
To be able to play Blu-Ray discs, all you need is a HDTV (High Definition Television), a Blu-Ray Disc Player, HDMI cable and a Blu-Ray Disc.
Blu-ray Region and Countries
Region codeArea
AEast Asia (except Mainland China and Mongolia), Southeast Asia, North America, South America and their dependencies.
BAfrica, Southwest Asia, Europe (except Russia and Kazakhstan), Oceania (including Australia and New Zealand) and their dependencies.
CCentral Asia, East Asia (Mainland China and Mongolia only), South Asia, central Eurasia and their dependencies.
NTSC (National Television System Committee) Videos, DVD and Blu-Ray

525 Lines/60Hz
Antiqua, Bahamas, Barbados, Belize, Bermuda,Bolivia, Burma, Cambodia, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Cuba, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Greenland, Guam, Guatemala,Honduras, Jamaica, Japan, Korea (South), Mexico, Netherlands Antilles, Nicaragua, Panama, Peru, Philippines, Puerto Rico, Saipan, Samoa, Surinam, Taiwan (Chinese Taipei), Trinidad, Tobago, United States, Venezuela, Virgin Islands
PAL (Phase Alternating Line)

625 Lines/50Hz
Afghanistan (Kabul), Algeria, Argentina(PAL-N), Australia, Austria, Bahrain, Bangladesh, Belgium, Brunei, China (mainland), Cyprus, Denmark, Finland, Germany, Ghana, Gibraltar, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Ireland, Israel, Italy, Jordan, Kenya, Korea (North), Kuwait, Liberia, Luxembourg, Malaysia, Malta, Monaco (PAL & SECAM), Netherlands, New Guinea, New Zealand, Nigeria, Norway, Oman, Pakistan, Paraguay, Portugal, Qatar, Romania (PAL & SECAM), Saudi Arabia (PAL & SECAM), Sierra Leone, Singapore, South Africa, Spain, Sri Lanka, Sudan, Swaziland, Sweden, Switzerland, Tanzania, Thailand, Turkey, Uganda, United Arab Emirates, United Kingdom, Uruguay (PAL-N), Yemen (A.R.), Yugoslavia, Zambia, Zimbabwe
525 Lines/60Hz
Brazil (PAL-M
)
بازی ریجنش فریه و فقط اونو مینویسن که معلوم بشه تو چه منطقه از جهان فروش رفته
و اون شماره 4 هم چون بازی HD شده نسخه های ps2 هستش و اون تو ناحیه بندی ریجن DVD قرار میگرفته پس جزو ریجن منطقه ای 1 تا 8 برای DVD قرار گرفته

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
بعد از این همه سال که از پی اس استفاده کردم و بازی و دیتا هایی که روی هارد هست به نظرم باعث شده تا سرعت دستگاه یکمی پایین تر بیاد.تا جایی که من استور رو گشتم برنامه ای نیست برای هارد که defrag کنه هارد رو. تنها چاره اینه که هارد رو در بیارم و از طریق پی سی این کار رو بکنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بعد از این همه سال که از پی اس استفاده کردم و بازی و دیتا هایی که روی هارد هست به نظرم باعث شده تا سرعت دستگاه یکمی پایین تر بیاد.تا جایی که من استور رو گشتم برنامه ای نیست برای هارد که defrag کنه هارد رو. تنها چاره اینه که هارد رو در بیارم و از طریق پی سی این کار رو بکنم؟
شما هم کاری نداره باید برید توی منوی ریکاوری دستگاه
دستون روی پاور و اون یکی دستون هم روی دسته همون دکمه هام میذارید بعداز سه تا بوق میره توی منوی ریکاوری
و توی منوی ریکاوری هم یه گزینه داره به نام rebuild database
موفق باشی
تایپیکی هست که آموزش کامل ریختن بازی روی PS3 کپی خور باشه؟مرسی

برای هک هم میتوانید برید توی این بخش بپرسید اینجا اروجینال هست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوست عزیز من کنسولو میخوام یصورت پلمب و آک از دیجی کالا بخرم ، میخواستم بدونم برا فهمیدن ورژن کارخونه ایش چه چیزیو باید از مسئول فروشش تلفنی بپرسم آخه من اهل ساری هستم و از راه دور باید ببینم ورژنش چیه که آیا میشه کپ خورش مرد یا نه ؟ از رو کارتنش میشه فهمید یا اینکه مسئول فروش حتما باید کنسولو از تو کارتن درش بیاره چون فکر نکنم همچین کاری کنه برا همین میخواستم راهی وجود داره قبل از خرید بفهمم ورژن کارخونه ایش چیه ؟

هم میتوانی از روی کارتونش متوجه شی و هم میتوانی از مسئولش بپرسی که ریجن دستگاه چند هست و البته چند تا روش دیگه هم هست همین دو تا اسون تر از همشونه

D A N T E 7

کاربر سایت
Aug 31, 2013
7
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده !
یه هارد 640 گیگ بازی بدستم رسید از یکی از دوستام که 496 گیگش پره و حدود 100 گیگ خالی داره ؛ مسئله اینجاست که وقتی دستگاه رو به کنسول میزنم ، فقط مینوسه که هارد یو اس بی 9 گیگ خالی داره ! روی دوتا دستگاه هم تست کردم هردوتا گفت 9 گیگ خالی داره !
وقتی به کامپیتور میزنم ، 100 گیگ خالی داره ، مشکل از کجاست ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده !
یه هارد 640 گیگ بازی بدستم رسید از یکی از دوستام که 496 گیگش پره و حدود 100 گیگ خالی داره ؛ مسئله اینجاست که وقتی دستگاه رو به کنسول میزنم ، فقط مینوسه که هارد یو اس بی 9 گیگ خالی داره ! روی دوتا دستگاه هم تست کردم هردوتا گفت 9 گیگ خالی داره !
وقتی به کامپیتور میزنم ، 100 گیگ خالی داره ، مشکل از کجاست ؟

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*
اطلاعات به خوبی از رو هارد پاک نشده به خاطر همین اینجوری نشون میده

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
سلام.دوستان یه سوال؟
من اگه سیو بازیمو کپی کنم بد بخوام بازی روی یه هارد یا دستگاه ددیگه بازی کنم سیو کپی کنم میتونم از همون سیو بازی کنم یا باید از اول بازی کرد و نمیشه؟

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام.دوستان یه سوال؟
من اگه سیو بازیمو کپی کنم بد بخوام بازی روی یه هارد یا دستگاه ددیگه بازی کنم سیو کپی کنم میتونم از همون سیو بازی کنم یا باید از اول بازی کرد و نمیشه؟
میتونی از ادامه بری اول سیو رو ریساین میکنی برای یوزر خودت با نرم افزار ps3 save resigner
http://forum.bazicenter.com/thread75010/

آخرین ویرایش:

dste2

کاربر سایت
Mar 7, 2012
27
سلام
دوستان من یه هارد اکسترنال یک ترابایت usb3+usb2 دارم wd مدل پاسپورتی
از کدوم هاب ها بگیرم جواب بده و افت سرعت نداشته باشه ؟اداپتوری یا معمولی
اونایی که دارن جواب بدن و اگه میتونید عکس هاب بزارن
ممنون

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان من یه هارد اکسترنال یک ترابایت usb3+usb2 دارم wd مدل پاسپورتی
از کدوم هاب ها بگیرم جواب بده و افت سرعت نداشته باشه ؟اداپتوری یا معمولی
اونایی که دارن جواب بدن و اگه میتونید عکس هاب بزارن
ممنون

من الان خودم یکی دارم چهارتا usb میخوره مدلشم هم D-LINK هست الان سه ساله داره برام کار میکنه و اداپتوریهم هست;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر