هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
ممنونم دوست عزیز از جوابتون
امکان داره از فیش hdmi باشه لق شده باشه
کسی میتونه تو ایران اون پورت hdmi رو عوض کنه
من احتمال میدم بد فشی رو وصل میکرده زده لقش کرده

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام.دوستان من چند روز پیش یه بازی از استور خریدم حالا یه مشکلی دارم. توی بازی یه قسمتیش برای دو کار علامت ضربدر رو گذاشته و من نمی تونم کار مورد نظر رو انجام بدم. من بعد از سرچ تو نت متوجه شدم چون ps3 من ریجن 3 است این مشکل وجود داره و برای دیگر ریجن ها این مشکل نیست.چون تو دستگاه من تایید با دایره و لغو با ضربدره اما تو ps3 ریجن های دیگه این برعکسه.حالا می خوام ببینم راهی داره من بتونم جای این دو تا دکمه رو عوض کنم تروفی این بازی رو بگیرم پلات شه؟
بازی trine 2 ه و سازنده مزخرفش پچ نداده از پارسال برای بازی.

Roulyzasion

کاربر سایت
Aug 25, 2013
15
نه نداره دوست من رزلوشن قفله

پس یعنی چون ps3 قابلیت upscaler نداره پس رزولوشن بازیها توی ps3 پایینتره؟؟؟؟
راستی من توی xmb توی قسمت game setting گزینه upscaler رو دیدم که سه حالت off و normal و full screen داره..این دقیقا کدومش بهتره..اخه میخوام ببینم مثلا توی بازی gta v اگه رزولوشن تصویر توی ورژن xbox بهتره ورژن ps3 را نخرم
ممنون میشم یکی منو روشن کنه

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
سلام دوستان بودجه من 1 تومن.می خوام یه ps3 بگیرم با این بودجه چه مدلی گیرم میاد

روز جمعه 22 شهریور 92 ... یکی از فروشگاه های معتبر پشت شهرداری (میدان امام خمینی یا توپ خونه)

Super Slim 500 gig اورجینال به مبلغ 1 میلیون و 80 هزار تومان.. یک بازی 215 تومنی رو هم می تونی حدود 120 ازش بگیری اگه با بازی بگیری کنسول رو.

همین دستگاه رو 500 میگیرن و با برد کبری، براتون کپی خور می کنن.. دوست عزیز اگر قصد بازی آنلاین رو نداری.. کلا" فکر اورجینال رو از سرت بیرون کن

و مثلا یک Slim 320 گیگ کپی خور بگیر به نظر من.

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
ورژن هم 3.55 میخوام بدونم جدید ترین ورژن که بازی ها هک رو بخونه چیه

گفتگو: هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*

فک نمی کنم اینجا جواب بگیری
برو تو تاپیک کپی سریع تر و راحت تر به جواب میرسی
اینم لینکش:
[h=1]هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*[/h]

ایا میشه دستکه کامپیوتر رو به پلی 3 صل کرد؟

من کنسول رو دسته دوم گرفتم
نفر قبلی یه دسته کامپوتر هم داشت و باهاش بازی می کرد
من خودم تست نکردم اما مثل اینکه کار می کنه

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنونم دوست عزیز از جوابتون
امکان داره از فیش hdmi باشه لق شده باشه
کسی میتونه تو ایران اون پورت hdmi رو عوض کنه
من احتمال میدم بد فشی رو وصل میکرده زده لقش کرده

بله لق شده و میتونن تو ایران عوضش کنن باید تعمیرکارش وارد باشه
با سلام
من تازه یه هارد سی گیت گرفتم اولین بار هم هست وصل میکنم یه سری بازی هم ریختم توش تو پوشه گیمز ولی بازی ها اجرا نمیشن مثلا بازی سونیک آنلش رو میزنم تو لودینگش میمونه همینطور سونیک میدوه اون گوشه :| و فقط میشه با دکمه وسط دسته بیرون اومد یا کال آف م 2 هم همین طور مشکل از کجاست
بازی اویل رولایشن هم این پیغام رو میده
an error occurred during the start operation
(80010017)
مولتی من من 1.16 هست جدید ترین نسخش چیه که مشکل ساز نباشه
ورژن هم 3.55 میخوام بدونم جدید ترین ورژن که بازی ها هک رو بخونه چیه ممنون
جوابتونو اونور دادم سوالتونو یه جا مطرح کنید و صبر کنید جواب بدن
نه اینکه همه جا کپی کنیدش
سلام.دوستان من چند روز پیش یه بازی از استور خریدم حالا یه مشکلی دارم. توی بازی یه قسمتیش برای دو کار علامت ضربدر رو گذاشته و من نمی تونم کار مورد نظر رو انجام بدم. من بعد از سرچ تو نت متوجه شدم چون ps3 من ریجن 3 است این مشکل وجود داره و برای دیگر ریجن ها این مشکل نیست.چون تو دستگاه من تایید با دایره و لغو با ضربدره اما تو ps3 ریجن های دیگه این برعکسه.حالا می خوام ببینم راهی داره من بتونم جای این دو تا دکمه رو عوض کنم تروفی این بازی رو بگیرم پلات شه؟
بازی trine 2 ه و سازنده مزخرفش پچ نداده از پارسال برای بازی.
نه عزیز راهی نداره تو کنسول های اوریجینال خور نمیشه جای این 2 تا دکمه رو عوض کرد
پس یعنی چون ps3 قابلیت upscaler نداره پس رزولوشن بازیها توی ps3 پایینتره؟؟؟؟
راستی من توی xmb توی قسمت game setting گزینه upscaler رو دیدم که سه حالت off و normal و full screen داره..این دقیقا کدومش بهتره..اخه میخوام ببینم مثلا توی بازی gta v اگه رزولوشن تصویر توی ورژن xbox بهتره ورژن ps3 را نخرم
ممنون میشم یکی منو روشن کنه
نه پایینتر نیست رزولوشن یا 720p هست یا 1080p و بعضی بازی ها تو کنسول خود به خود به اندازه صفحه تلویزیون یا مانیتورتون در نمیان به خاطر همین اون گزینه upscale تو قسمت settings هستش
کلا جفت دستگاه ها تصویرشون یکی هست و این تلویزیون و کابلتون هستش که کیفیت رو تعیین میکنه
ایا میشه دستکه کامپیوتر رو به پلی 3 صل کرد؟
بله میشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بله میشه.
پحالا منم یه سوال داشتم میشه دسته ps3 رو به کامپیوتر وصل کرد؟

نه نمیشه قبلا یه درایور بود ولی کار نمیکنه
با سلام
دوستان من ps3 slim دارم با یک هارد usb3
مبدل usb3 به usb 2 چند هستش؟ اسمش چیه ؟ چی مارکی خوبه؟
مدل و اسم خاصی ندراه ولی قیمتش بالاس اگه واقعا مبدل باشه آخه بعضی ها هاب هستن و مبدل نیستن

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوست عزیز پس چجوری از هارد usb3 در ps3 slim استفاده کنم؟
میخوام بازی کنم از روی هارد

معمولا اکثر هارد های امروزی هم usb2 هستن هم usb3 شما بزن به کنسول ببین میشناسه یا نه اگه نشناخت ببین فرمتش فت32 هستش یا نه بعد از فرمت اگه دوباره نشناخت اونموقع به فکر خرید مبدل باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر