هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان سلام به همگی یه سوال دارم
چطور میتونم خمیر سیلیکون دستگاه رو عوض کنم هر چند بار باید عوض کنم
یه سوال دیگه اینکه یه دستگاه ps3 fat می خوام بگیرم که ریفره خودش که میگه 6 ساعت روزی باهاش بازی میکنم چیزیش نشده!میگم به نظرتون بگیرم ریسکه یا مشکلی نداره؟؟؟

خمیر سیلیکون عوض کردن برای کنسول فت کار خودتون نیست باید یه نفر وارد براتون ok کنه ولی اگه میخواین عوض کنید اگه جنس خوب خریدین که همون 1 بار کفایت میکنه اگه نه معمولی خریدین که باید هر 2 ماه عوض بشه
من کلا توصیم اینه فت ریفر نگیرین چون 50-50 هست ممکنه درست کار کنه ممکنه نه زود خراب بشه صدا فنش بالا بره
سلام وقتی ps3 اپدیت می کنی وزژن 4.31 دو تا فایل توی منو اضافه میشه اون ها برای چه کاری هست
اسمشونو بگو بگم برا چه کاریه
سلام
دوستان باتری دسته من خراب شده حالا من دسته رو باز کردم و باتریش رو دراوردم و با کابل شارژر اون رو به ps3 وصل کردم حالا با این کار مشکلی برا دسته پیش نمیاد بعدش باتری دسته از کجا میتونم گیر بیارم ؟قیمتش در حدود چند هستش؟

خب یعنی بدون باطری مستقیم زدین؟ اگه کار میکنه بعید میدونم چیزیش بشه
باتری هم تو بازار برید اوراق فروش ها میفروشن
سلام
دوستان من یه ps3 slim خریدم از دوستم اولاش صداش خیلی کم بود یعنی باید گوشمو روش میزاشتم صدای هارد مانند میومد
اما الان یه مقدار صداش بیشتر شده صدا فنه انگاری
باید تمیزش کنم ؟اگه اره چجوری؟
مشکلی نداره طبیعیه
نیازی به تمیز کردن نیست ولی اگه میواین میتونید با جاروبرقی این کار رو بکنید

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام
دوستان من PS3 رو هم میتونم به صورت wired و هم wireless به مودمم وصل کنم رو کدوم حالت وصل کنم بهتره?
بعد تنظیماتش رو اوتو بزارم بهتره یا دستی وارد کنم؟
یه سوال دیگه چجوری میشه از سیو و اینجور چیزا بک آپ گرفت؟
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان من PS3 رو هم میتونم به صورت wired و هم wireless به مودمم وصل کنم رو کدوم حالت وصل کنم بهتره?
ممنون

بله میشه تنظیماتش خیلی راحته دنگ و فنگ نداره به این تایپک برو اموزشش هست
[h=3]آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired[/h]اگر بذاری روی اتو خیلی بهتر ن خودم روی اتو گذاشتمشه
البته بعضی از بازی ها رو میشه سیوهاشو کپی گرفت و میتوانی یه فلش وصل کنی و به راحتی میتوانی بازی ها رو توی فلش کپی کنی
بعد برای بک آب هم به این گزینه برو
setting=system setting=Backup Utility
یه هارد وصل میکنی و بک آپ بگیر به همین سادگی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بله وصل کردن رو بلدم فقط میخواستم بدوم بیسم بهتره وصلش کنم یا LAN
راستی ممنون بابت راهنمایی :-*

والله این بستگی داره به اینکه مودمت چه قدر دور باشه اگر بیشتر از سه متر بود نذارش و با سیم وصل کن و سیم هم خیلی بهتره
چالبته بنده نمیدونم چرا برای من بدون سیم تا حالا خوب جواب داده
خواهش میکنم

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
من یه پلی تری 320 گیگ دارم 3 ماه پیش گرفتم فقط هم یه بازی رو تا اخر باهاش رفتم با این وضعیت دلار چند بفروشمش خوبه خیلی تمیزه چون حال بازی دیگه ندارم

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
من یه پلی تری 320 گیگ دارم 3 ماه پیش گرفتم فقط هم یه بازی رو تا اخر باهاش رفتم با این وضعیت دلار چند بفروشمش خوبه خیلی تمیزه چون حال بازی دیگه ندارم
الان تو این بازار هر چی عشقته بفروش ! دیگه نگاه نوش 1750 هستش شما 1 تومن میتونی بفروشی ! (البته اگر خریدار باشه کسی )

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
ممنون

سیمی وصل کنی کمتر داغ میکنه و از اون لحاظ که فن از خودم گرفتی گزاشتی زیرش به نظرم فرقی به حالت نکنه سیمی یا بیسیم نهایتش تو حالت بیسیم بزار فنو روشن کن
بقیه سوالاتم که دوستم جواب داد
اخه اولا خیلی صداش کم بود
دستگاه راحته باز کردن تمیز کنم ؟
با جاروبرقی بکشمش؟ok
خب به مرور زمان خاک میره توش و یه مقدار صدا تولید میشه ولی بازم میگم نیازی به بازکردنش نیست
برو تو گوگل این عبارت رو بتایپ how to disassemble ps3 سایت های زیادی میاد که نحوه باز کردنشو گفته بازش کن تمیز کن خمیر بزن ببندش (ولی بازم میگم ریسکش بالاس حواستو جمع کن)
با این وضعیت نفروشچون بعدا باید 2 برابر قیمت بخریش
(البته اینجا تاپیک نرخ گزاری یا مشاوره نیست ولی در کل گفتم)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون بدون باز کردنم میشه ؟
فکر کنم اپدیتش کردم یکم صداش رفته بالاتر :D

اگر بازش نکنی بهتر با سشوار میشه توش بزنی یکمی خاک بیاد بیرون
نه عزیز ربطی به ابدیت نداره به هیچ عنوان

{The Phenom}