هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اره منم یه سوالی مثل همین دوستمون دارم.
ازاین فیلم های شرکتی یا رایتی که 2 3 تومن میخریم اجرا میکنه؟! بعد اگر دوبله هم باشه چی صدا همه اینا داره دیگه؟!
فقط از زیر نویس ساپورت نمیکنه ؟ درسته!؟

نمیدونم قابلیت پخش دی وی دی مووی رو داره یا نه در خصوص صدا هم مشکلی نداره.
اگر هم دی وی دی مووی رو پخش کنه فک نکم با زیرنویسش مشکل داشته باشه حالا دقیق نمیدونم باید تست بشه.
منم الان دستگام پیشم نیست.

خیلی ممنون
این سوال رو یادم رفت بپرسم البته شاید مسخره باشه
فیلم اورجینال نذاریم و کپی بذاریم به خاطر این هم بن میکنه؟
تا حالا کسی به خاطر این مورد من نشنیدم بن بشه اگه کنسول JB نیست
با خیال راحت فیلم بلوری کپی نگا کنید.

Last edited by a moderator:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه من یدونه مشکی دارم که تکه.روشم نوشته ps3 , pc
ولی نمیدونم چرا ویبره ندارم,تو یه سری از بازیام کار نمیکنه مثل ace combat,GT

دسته های USB برای pc ویبرشون تو ps3 کار نمیکنه همشون اینطوری هستن
حتی دسته ps2 هم با تبدیل ویبرش کار نمیکنه
اره منم یه سوالی مثل همین دوستمون دارم.
ازاین فیلم های شرکتی یا رایتی که 2 3 تومن میخریم اجرا میکنه؟! بعد اگر دوبله هم باشه چی صدا همه اینا داره دیگه؟!
فقط از زیر نویس ساپورت نمیکنه ؟ درسته!؟
دیسک های vcd رو نمیدونم ولی DVD های شرکتی و کپی رو اجرا میکنه حالا میخواد دوبلش فارسی باشه یا زیرنویس فارسی باشه
کلا زیرنویس تو فیلم DVD به صورت تصویری هست که تو زمان مشخصی نشون داده میشه وربطی به فونت نداره و کنسول هم اجراش میکنه
خیلی ممنون
این سوال رو یادم رفت بپرسم البته شاید مسخره باشه
فیلم اورجینال نذاریم و کپی بذاریم به خاطر این هم بن میکنه؟
در تکمیل حرف های رامین جان
به خاطر گذاشتن فیلم کپی بن نمیشید فیلم ها جوری کپی میشن که یا قفل ریجنشون شکسته میشه و فری ریجن میشن یا با همون قفل کپی میشن و دستگاه تشخیص میده شما فیلم اوریج گذاشتید

Joker_Love

کاربر سایت
Oct 20, 2008
15
دوستان من از کجا بايد متوجه بشم که اکانتم آمريکا يا اروپا هست.

چون ميخوام کارت پلاس بخرم (Playstation Plus) نميدوم کارت آمريکا بايد بخرم يا اروپا؟ اصلن اين کارت‌هاي پلاس چند نوع هستند با هم فرق دارند؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من از کجا بايد متوجه بشم که اکانتم آمريکا يا اروپا هست.

چون ميخوام کارت پلاس بخرم (Playstation Plus) نميدوم کارت آمريکا بايد بخرم يا اروپا؟ اصلن اين کارت‌هاي پلاس چند نوع هستند با هم فرق دارند؟

برو تو این لینک و وارد اکانتت بشو تو قسمت تنظیمات آدرسو پیدا کن ببین کشورت چیه فقط تغییری توش نده
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?service-entity=psn

hadi_256

کاربر سایت
Jul 31, 2012
15
دوستان عزیز یه روش برا اینکه مطمعن بشم دستگاهم ریفر هست یا نه بگید... 160 fat
فقط روشی باشه که صد در صد مطمعن بشم...
قربونتون...اگه ممکنه پ.خ کنید

majidkaraj

کاربر سایت
Jan 5, 2013
24
یه سوال دارم چطوری توی بازی BC2 می تونم دوستم رو اینوایت کنم. همه جاش گشتم نتونستم گزینه ای پیدا کنم برای اینکار . ولی یکی به من اینوایت داده بود که من دیر متوجه شدم تاریخش گذشته بود. ممنون از پاسختون.:">

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه سوال دارم چطوری توی بازی BC2 می تونم دوستم رو اینوایت کنم. همه جاش گشتم نتونستم گزینه ای پیدا کنم برای اینکار . ولی یکی به من اینوایت داده بود که من دیر متوجه شدم تاریخش گذشته بود. ممنون از پاسختون.:">

برو تو قسمت ps3 games تاپیکشو پیدا کن اونجا بپرس
ولی یه روش کلی برای اینوایت کردن هست اونم اینه که جفتتون تو 1 بازی باشید بعد PS رو بزنید برید از تو لیست دوستان با زدن مثلث اون یکی رو اینوایت کنید

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
يه سئوال دارم از همه لطفاً هر كسى اطلاع داره به ما هم بگه از چند روز قبل شنيدم PSN فيلم هاى ULTRA HD 4K بطور آزمايشى به فروش واجاره گذاشته هر چى ميگردم تو PSN فيلمى با كيفيت 4K پيدا نمى كنم . اصلاً با PS3 ميشه فيلم 4K دانلود كرد يا بايد منتظر PS4 باشيم؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
يه سئوال دارم از همه لطفاً هر كسى اطلاع داره به ما هم بگه از چند روز قبل شنيدم PSN فيلم هاى ULTRA HD 4K بطور آزمايشى به فروش واجاره گذاشته هر چى ميگردم تو PSN فيلمى با كيفيت 4K پيدا نمى كنم . اصلاً با PS3 ميشه فيلم 4K دانلود كرد يا بايد منتظر PS4 باشيم؟
نه آقا گیریم که شما دانلود کردی مگه تلوزیونتون 4K هست؟! که با اون کیفیت اجرا کنه.
شما باید منتظر PS4 و TV 4K های باشی.!

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
یه مشکل بسیار بزرگ دارم با ps3. تمام بازیها، افرادی که بصورت مخاطب داخل بازی صحبت میکنند، صداشون پخش نمی شه. فقط لبشون تکون می خوره. اما تمام صداهای پس زمینه پخش می شه. حتی فیفا هم صدای گزارشگر پخش نمی شه. چیکار کنم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه مشکل بسیار بزرگ دارم با ps3. تمام بازیها، افرادی که بصورت مخاطب داخل بازی صحبت میکنند، صداشون پخش نمی شه. فقط لبشون تکون می خوره. اما تمام صداهای پس زمینه پخش می شه. حتی فیفا هم صدای گزارشگر پخش نمی شه. چیکار کنم؟

احتمالا تنظیمات صدا بهم ریخته برید تو بخش settings بعد بخش sound settings و بعد بخش audio output settings اونجا از نو تنظیم کنید شاید درست بشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دستگاه رو تازه خریدم. چیش ایراد داره؟
ایراد نیست که تنظیمات هستش باید از اول تنظیم بشه
شاید طرف قبلی رو optical تنظیم کرده یا گزاشته رو DTS به خاطر همین اینجوری میشه

---------- نوشته در 11:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال داشتم چرا بعضی بازی ها رو که میخام از روی ps3 به روی هارد کپی کنم بعد از کپی عکس بازی رو سیاه و سفید نشون میده؟

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*

majidkaraj

کاربر سایت
Jan 5, 2013
24
برو تو قسمت ps3 games تاپیکشو پیدا کن اونجا بپرس
ولی یه روش کلی برای اینوایت کردن هست اونم اینه که جفتتون تو 1 بازی باشید بعد PS رو بزنید برید از تو لیست دوستان با زدن مثلث اون یکی رو اینوایت کنید

من با زدن مثلث گزینه ای که توش دعوت کردن باشه ندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر