هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
سلام دوستان
آیا میشه فیلم های ساید بای ساید رو با ps3 تماشا کرد؟
با برنامه شوتایم تست کردم تصویر سیاه نشون میده ولی صدا داره و میگه Level 5 رو ساپورت نمیکنه.
نمیشه هم تک تک فیلم ها رو به level @4.1 کانورت کرد.
دوستان در این زمینه تجربه دارن؟

* از سر شب تا الان گردنم خشک شده دارم در موردش تحقیق میکنم. اگه به نتیجه رسیدم واسش یه تاپیک میزنم.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با سلام مدتی است به مشکل عجیبی بر خوردم هنگامی که دستگامو روشن میکنم دستگاه روشن میشه ولی انگار بالا نمیاد یعنی اینکه اون فن کار نمیکنه چراغش سبزه ولی هیچی تو تصویر نمیاد وقتی تو منوی ریکاوری رفتم سیستمو ریستارت کردم سیستم میاد بالا لطفا کمکم کنید در ضمن فریمور 430 روجرو​

مطمئنید تنظیمات تصویر کنسولتون موردی نداره؟
تازگی ها تلویزیونشو عوض نکردی؟ (نزدی به یه تلویزیون دیگه؟)
کابل ها تو چک کن ببین موردی ندارن؟
HDMI رو تونستی یه بار سر و ته بزن ببین فرقی میکنه؟
پورت hdmi روی تلویزیون رو عوض کن ببین فرقی میکنه؟
دوستان عزیز الان بخاییم یه ps3 بخریم باید وؤزنش چند باشه خوبه . طرف کپی خور میخاد .
الان دو مدل هست تو بازار کپیخور ورژن 4:30 و کپی نشو ورژن 4:30 بستگی به مدلی که میخواین خرید کنید
دوستان من هنوز درگیر سنم تو psnم سنم 17 سال زدم و همه بازی ها برای بالایه 18 ساله هیچ هیچ هیچ راهی نیست من اینو درست کنم ؟
یه بار برو تو این سایت وارد شو ببین تو تنظیمات میشه عوض کرد مشخصاتتو یا نه
https://store.playstation.com/login.gvm
دوستان كنسول فت 40 گيگ 2009 رفريش هست يا نه؟
خود کنسول به صورت اصلی نه ریفرش نیست ولی ریفرش با ظرفیت هارد بالا تو مغازه ها هستش
فروشنده های بازی ps3 رجین بازی رو میگن میخوام بدونم چرا میگن
برای اینکه یوزر ها خیلی بهشون گفتن ریجنش چنده (قدیم ها) اینا هم شرطی شدن و میگن و یه مقدار الکی میکشن رو قیمتش
سلام دوستان
آیا میشه فیلم های ساید بای ساید رو با ps3 تماشا کرد؟
با برنامه شوتایم تست کردم تصویر سیاه نشون میده ولی صدا داره و میگه Level 5 رو ساپورت نمیکنه.
نمیشه هم تک تک فیلم ها رو به level @4.1 کانورت کرد.
دوستان در این زمینه تجربه دارن؟

* از سر شب تا الان گردنم خشک شده دارم در موردش تحقیق میکنم. اگه به نتیجه رسیدم واسش یه تاپیک میزنم.
دوست عزیز اینجا تاپیک مربوط به مسائل غیر از هک هستش باید بری تو بخش ps3jailbreak بپرسی
درمورد فیلم های ساید بای ساید باید تلویزیونت قابلیت میکس کردنشون رو داشته باشه

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
من نمیدونم چرا این رجین تو مخم نمیره
واسه بازی کردن بازی رجین 2 و هم یه بازی رجین 3 باید یه اکانت جدا گانه ساخت؟
کلا همش فکر میکنم یه محدودیتی داره اکانت بوده یا psn بوده یا ... بوده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من نمیدونم چرا این رجین تو مخم نمیره
واسه بازی کردن بازی رجین 2 و هم یه بازی رجین 3 باید یه اکانت جدا گانه ساخت؟
کلا همش فکر میکنم یه محدودیتی داره اکانت بوده یا psn بوده یا ... بوده

بازی ها فری ریجن هستن یعنی اگه کنسول شما ریجن 3 باشه و بازیتون 1 باشه بدون هیچ مشکل اجرا میشه
ریجن بازی ها زمانی به کار میاد که شما بخواین DLC های مربوط به خود اون بازی رو بگیرین اونوقته که ریجن اکانتتون با ریجن بازی باید یکی باشه
ریجن بندی بازی ها تو خارج از ایران فقطبرای اینه که مشخص بشه این بازی تو کدوم منطقه از جهان فروش رفته

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
PSMove می ارزه بخرم من بازیای اکتیو و ورجه وورجه ای زیاد بازی میکنم
من کینکت هم دارم میخوام ببینم در مقایسه با کینکت چه نقاط قوت و چه نکات ضعفی داره
بازیاش هم مثل ایکس باکس کینکت زیاده یا بازیاش کمه

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
سلام دوستان ببخشيد يه سوال خيلي مهم داشتم نظرتون چيه من ايكس باكس اسليم 4 گيگم رو با پلي 3 فت 320 گيگ كپي خور تعويض كنم پلي ٣ داراي ديسك بوت و 2 دسته هست يارو 150ت سر ميده نظرتون چيه؟

pedram9

کاربر سایت
Oct 2, 2009
118
بچه ها چند سئال داشتم .
من قصد خرید یک پلی استیشن 3 دارم الان قیمت مدل هاش چنده ؟
با وجود اینکه فکر کنم حدود 5 سالی هست که Ps3 اومده Ps 4 کی میاد ؟ نخرم بعد 4 بیاد ضد حال بزنه ؟
یه Led Tv 42" اینچ ال جی دارم برای وصل کردن به ps3 مناسبه ؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
بچه ها چند سئال داشتم . من قصد خرید یک پلی استیشن 3 دارم الان قیمت مدل هاش چنده ؟ با وجود اینکه فکر کنم حدود 5 سالی هست که Ps3 اومده Ps 4 کی میاد ؟ نخرم بعد 4 بیاد ضد حال بزنه ؟یه Led Tv 42" اینچ ال جی دارم برای وصل کردن به ps3 مناسبه ؟
مونده به سليقه خودتون ولي خيلي خيلي بكشه تا يك سال ونيم ديگه پلي 4 وارد بازار ميشه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
به نظر من كه تا 2سال ديگه هم ديگه هم وارد بازار نميشه
بعدم هم قيمت بالايي خواهد داشت اوايل زمان عرضه به بازار

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
شارژ دسته PS3 برای اولین بار باید به چه شکل باشه؟
اولین بار توش شارژ هست یا باید شارژ بشه؟
چقد طول میکشه شارژ بشه؟

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
شارژ دسته PS3 برای اولین بار باید به چه شکل باشه؟
اولین بار توش شارژ هست یا باید شارژ بشه؟
چقد طول میکشه شارژ بشه؟

من دقیق اطلاع ندارم ولی خورم چون صبر نداشتم 6 ساعت رو با سیم بازی کردم ولی فک کنم باید 6ساعتی تو شارژ باشه برا شارژ اولیه :D

sirwan94

کاربر سایت
Dec 21, 2012
14
نام
sirwan
با عرض سلام خدمت دوستان به یک مشکلی برخوردم ps3ام روی تلویزیون توی اتاقم فقط توی منوpsصدا دارد و وقتی وارد بازی می شم دیگه صدا نداره توی تلویزیون توی حال صدا داره توی حال تلویزیون lg 3d است؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر