هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
این مانیتور من فقط ورودی VGA داره.
الان میخوام یه کابلی بگیرم که PS3 رو بشه بهش وصا کرد ...
به نظرتون :
یه کابل یه سر HDMI و یه سر VGA بگیرم بهتره
یا
یه کابل یه سر HDMI و یه سر DVI و یه عدد تبدیل DVI to VGA؟!
الان من تو همین موندم.
کیفیت کدوم بالاتر خواهد؟!

فکر نمی کنم تفاوتی از نظر کیفیت داشته باشه

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
من هر کار ی میکنم نمیتونم باhdmiبازی کنم.
صداش میاد تصویرش نمیاد.تلویزیونمون هم ال جی هستش.
چه کاز کنم به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما هم کابل hdmi رو به کنسول وصل کنین هم کابل av رو.وقتی تصویر و صدا رو av اومد خودش یه پیغام میاره رو صفحه که میگه یه کابل hdmi شناسایی شده میخواین تصویر بوسیله ی hdmi پخش بشه?شما yes رو بزنین.بعدش صدا و تصویر اتوماتیک رو hdmi تنظیم میشه شما هم برین توقسمت hdmi تلویزینتون و از کیفیت 1080pلزت ببرین

---------- نوشته در 12:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

یکی از دوستای من که تو کار خدمات کامپیوتری داره از اینا داره که خیلی خیلی باحاله ... یه بار ازش گرفتم و چنان داخل کیس رو تمیز کرد که فکمان چسبید روی زمین ... :D
الان میخواستم بدونم با این دستگاه کنسول رو تمیز کنی مشکلی نداره؟! یعنی برا کنسول مشکلی که پیش نمیاد؟!
فقط بگید چطوری تمیزش کنم؟ از همون سوراخ هایی که بالا و پشت دستگاه وجود داره؟!
ممنون ...[/QUOTEخیر هیچ مشکلی نداره(چون اقا حامد این روش رو پیشنهاد جردن و از اونجایی هم که ایشون تو ps3متخصص هستن)بله دیگه حتما باید از طریق این سوراخ ها تمیز کنین چون دیگه راهی دیگه نیست(البته من خودم این دستگاه رو ندارم و تا الان هم کار باهاش رو تجربه نکردم)!!!!!!

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 AM ارسال شده بود ----------

فن کنسول من از بدو تولد صدای زیادی میده اشگال نداره؟؟؟
2ساله دارمش فته
صدای زیاد یعنی چه مقدار??اگه مسلا اندازه ی صدای کولر گازی(چون خود ایشون جنوبی هستن با انواع جولر و صدای اونها اشنایی کامل دارن)حتما مشکل داره.....من ps3 خودم وقتی حدود۱.۵ساعت کار میکنه باید گوشم رو. بچسبونم به محل فن که صدای خیلی خیلی کم فن رو بشنوم(مال دوستم هم همینطوره)پیشنهاد میکنم کنسولتون رو پیش یه متخصص چکاپ(checkup..بررسی)بکنین!!!!!!!!!

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
آقا یه سوال کسی به این مورد برخورده؟
ps3 مدل فت 80 دارم چند وقت پیش در حال بازی یهو بوق زد خاموش شد . دوباره اگر روشنش میکردم بدونه اینکه صدای فن بره بالا بعد از حدودا یک دقیقه دوباره خاموش میشد , چون خودم تو کاره تعمیر سخت افزاره موبایلم بازش کردم CPU و GPG رو با تجربه ای که دارم هیت کشی کردم .. حالا اینبار که دستگاه رو روشن میکنم قضیه متفاوت شده روشن میشه بعد دوره فن مرحله به مرحله تند میشه بعد یه اخطار رو صفحه نمایش میده که PS3 به علت گرمای زیاد خاموش میشه و خاموش شد دست زدم به هیت سینک دیدم زیاد گرم نشده نظرم رفت روی خمیر سیلیکون که دیگه کاراییش رو از دست داده دوباره بازش کردم یکم خمیر از دور و بر هیت سینگ برداشتم مالیدم روی چیپست ها دوباره بستمش روشن کردم ایندفعه خاموش نشد ولی فن روی دوره تند کار میکنه صداش وحشت ناکه بنظرتون اگه کلا خمیرسیلسکون رو رفرش کنم مشکل حل میشه؟

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
سلام.
فرمتش باید Fat32 باشه اما برای چی میخوای هارد رو وصل کنی؟
هارد داخلی 80 گیگ بیشتر نیست! تویه همین 24 ساعت اخیر پر شد با چندتا بازی که دانلود کردم!
مگه نمیشه روی هارد اکسترنال بازی دانلود یا نصب کرد؟!

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
هارد داخلی 80 گیگ بیشتر نیست! تویه همین 24 ساعت اخیر پر شد با چندتا بازی که دانلود کردم!

هر سوال و مطلبی به غیر از مسائل کپی خور *پست اول تاپیک خوانده شود*

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
یکی از دوستای من که تو کار خدمات کامپیوتری داره از اینا داره که خیلی خیلی باحاله ... یه بار ازش گرفتم و چنان داخل کیس رو تمیز کرد که فکمان چسبید روی زمین ... :D
الان میخواستم بدونم با این دستگاه کنسول رو تمیز کنی مشکلی نداره؟! یعنی برا کنسول مشکلی که پیش نمیاد؟!
ممنون ...

من که دستگاه رو برای این کار باز کردم :d
حالا هر جور راحت تری میتونی از همون سوراخ ها تمیز کنی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

ای بابا سیاوش جان شما اشتباه کردید باید قبل از اینکه پلاس میشدی باید هارد دستگاهتو عوض میکردی برو توی این تاپیک دوستان راهنمایت میکنن
[h=3]آموزش تعویض هارد Ps3[/h]

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
نه به اون صورتی که فکر میکنی.
بهترین راه برای شما اینه که یه هارد مدل لپتاپی با حجم بالاتر جایگزین هارد فعلی کنی (که مراحلی داره) که کلا از این مشکل خلاص بشی ولی میتونی از هارد های حجم کمتر و اکسترنال برای Backup از بازی هات استفاده کنی. این به این معنی نیست که میتونی بازی رو از روی اون هارد اجرا کنی، فقط برای بکآپ هست و بازی هایی که معمولا بازی نمیکنی رو میتونی انتقال بدی که زمان زیادی هم میگیره.

هر سوال و مطلبی به غیر از مسائل کپی خور *پست اول تاپیک خوانده شود*
دوست عزیز سوالشون کاملا به مسائل غیر کپی مربوط هست.

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
ps3 مدل فت 80 دارم چند وقت پیش در حال بازی یهو بوق زد خاموش شد . دوباره اگر روشنش میکردم بدونه اینکه صدای فن بره بالا بعد از حدودا یک دقیقه دوباره خاموش میشد , چون خودم تو کاره تعمیر سخت افزاره موبایلم بازش کردم CPU و GPG رو با تجربه ای که دارم هیت کشی کردم .. حالا اینبار که دستگاه رو روشن میکنم قضیه متفاوت شده روشن میشه بعد دوره فن مرحله به مرحله تند میشه بعد یه اخطار رو صفحه نمایش میده که PS3 به علت گرمای زیاد خاموش میشه و خاموش شد دست زدم به هیت سینک دیدم زیاد گرم نشده نظرم رفت روی خمیر سیلیکون که دیگه کاراییش رو از دست داده دوباره بازش کردم یکم خمیر از دور و بر هیت سینگ برداشتم مالیدم روی چیپست ها دوباره بستمش روشن کردم ایندفعه خاموش نشد ولی فن روی دوره تند کار میکنه صداش وحشت ناکه بنظرتون اگه کلا خمیرسیلسکون رو رفرش کنم مشکل حل میشه؟

دوست عزیز من از روی تجربه میگم فکر کنم کتسول شما چراغ زرد شده و .....بله به احتمال 99درصد اگه خمیر سیلیکون رو عوض کنین درست بشه ولی حدود ۱ماه دیگه دوباره اینطوری میشه که شما هم دوباره باید خمیر سیلیکون عوض کنین.

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
دوست عزیز من از روی تجربه میگم فکر کنم کتسول شما چراغ زرد شده و .....بله به احتمال 99درصد اگه خمیر سیلیکون رو عوض کنین درست بشه ولی حدود ۱ماه دیگه دوباره اینطوری میشه که شما هم دوباره باید خمیر سیلیکون عوض کنین.

خمیر سیلیکون معمولی گرفتم استفاده کردم فعلا داره جواب میده فنش رو حالت تند کار میکنه نه خیلی تند .. شابلون cpu و gpu رو سفارش دادم برام بیارند اینبار اگر اتفاقی براش افتاد ریبالشون میکنم از ساچمه های سخت تری استفاده میکنم که تو حرارت بالا مقاوم باشند...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون ...

نه مشکلی نداره من خودم هم فت هم اسلیم تمیز کردم
از همون جاهایی که هوا انتقال پیدا میکنه باد بگیر توش

فن کنسول من از بدو تولد صدای زیادی میده اشگال نداره؟؟؟
2ساله دارمش فته

مراقبش باش رو لبه تیغ داره حرکت میکنه
من هر کار ی میکنم نمیتونم باhdmiبازی کنم.
صداش میاد تصویرش نمیاد.تلویزیونمون هم ال جی هستش.
چه کاز کنم به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما کنسولو با دکمه روش روشن کن بعد دستتو نگه دار بوق دوم رو بزنه و تصویر ریست میشه و تنظیماتو از نو انجام میدین

شما کنسولت مشکل حرارتی پیدا کرده خمیرشم عوض کنی تقریبا بی فایدس به نظرم به فکر تعویض باش

درود به همگی!
یه سوال. هارد اکسترنال می خواستم وصل کنم به PS3 ، می خوام ببینم باید چه فرمتی داشته باشه؟

هارد لپتاپی از نوع ساتا با دور موتور 5400 RPM بگیر مشکلی نداری
اگه سرعت میخوای هارد SSD بگیر سرعتشون فسانه ایه ولی خب کرونه 60 گیگش 300 تومنه

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
خمیر سیلیکون معمولی گرفتم استفاده کردم فعلا داره جواب میده فنش رو حالت تند کار میکنه نه خیلی تند .. شابلون cpu و gpu رو سفارش دادم برام بیارند اینبار اگر اتفاقی براش افتاد ریبالشون میکنم از ساچمه های سخت تری استفاده میکنم که تو حرارت بالا مقاوم باشند...
دوست عزیز همونطور که آقا حامد هم گفتن من پیشنهاد میکنم عوض کنین کنسول رو چون دوباره هم این شکلی میشه ولی اگه میخواین نگهش دارین پیشنهاد میکنم بعد از اینکه یه خمیر سیلیکون عالی جایگزین کردین یه فن کمکی هم براش بگیرین یا از این پنکه کوچیک های USB دار(البته USb پنکه رو به خود PS3 واسه اینکه کار کنه وصل نکین به یه وسیله ی دیگه وصل کنین)و حداکثر 1ساعت و نیم که باهاش کارکردین یه نیم یا 45 دقیقه بهش استراحت بدین و سعی کین ماهی یکبار با جارو برقی تمیزش کنین و بعد از اینکه باهاش بازی کردین و بعد از نیم ساعت که کنسول خنک شد یه پارچه بندازین روش که خاک نره توش....
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر