هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
لطفا كمك
Ps3اسليمم با كابل سه فيش تصوير مياره ولي اچديش رفته،قبلا بود
كجارو ميشناسيد مطمئن باشه واسه تعمير
مشكلش سخت افزاريه-هرچى كردم درست نشده كه نشده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آیا کاور روی دستگاه Slim PS3 قابل تعویضه؟مال من خیلی کرو کثیفه هم بازش کنم که دستگاه رو یه گرد گیری کنم و هم کاورشو عوض کنم شدنی هست؟

باید قابشو تهیه کنی یکم قیمتش بالاس حدود 60-70 میشه
لطفا كمك
Ps3اسليمم با كابل سه فيش تصوير مياره ولي اچديش رفته،قبلا بود
كجارو ميشناسيد مطمئن باشه واسه تعمير
مشكلش سخت افزاريه-هرچى كردم درست نشده كه نشده

بیزحمت یکم واضحتر توضیح بده متوجه نشدم
---------------
دوستان خواهشا 2 تا چیزو رعایت کنید 1 سایز استاندارد و یا درشت تر تایپ کنید تا بهتر بشه خوند 2 از رنگ اتوماتیک سایت استفاده کنید چون افرادی مثل من که nlack style رو دارن استفاده میکنن متنتونو مشکی مثل این دوستمون میبینیم
با تشکر

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقا این دسته ps3 مون سرویس کرد مارو ....دسته ای که رو خودِ دستگاه بود و یه دسته دیگه هم که 70 تومن پولشو دادم به فنا رفتن ...تا دستگاه رو روشن میکنم یه چند دقیقه همه دکمه ها خود به خود کار میکنن ...یا مثلا R3 رو که فشار میدم قاطی میکنه باید چند دقیقه بگذره تا درست بشه ..
حالا میخوام بدونم این مشکل همه گیره یا نه ؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

saman game

کاربر سایت
Jul 12, 2012
69
نام
saman
یه چند تاسوال درمورد اسلیم:
اسلیم کسی ylod دیده؟؟؟!!
از بچه هایی که اینجا اسلیم دارن برای اونها هم سرعت فنشون یه خورد همیره بالا؟؟؟(خیلی محسوس نیست برای من مثلا نسبت به چند دقیقه اول یکم بیشتره سرعتش اما خوب صداش معلوم میشه برام اگه اسپیکرو کم کنم.)

من دیدیم ولی خیلی کم پیش میاد من فت داشتم رفتم توپ خونه دیدم یک نفر اورده بود 250 گیگ بود چراغ زرد درست نشد ولی از جایی خوبی بخری هیچی اتفاقی نمی افته برای پلی 3

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اقا این دسته ps3 مون سرویس کرد مارو ....دسته ای که رو خودِ دستگاه بود و یه دسته دیگه هم که 70 تومن پولشو دادم به فنا رفتن ...تا دستگاه رو روشن میکنم یه چند دقیقه همه دکمه ها خود به خود کار میکنن ...یا مثلا R3 رو که فشار میدم قاطی میکنه باید چند دقیقه بگذره تا درست بشه ..
حالا میخوام بدونم این مشکل همه گیره یا نه ؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

پشت دسته یک سوراخ داره ، با یک سوزن میتونین دسته رو ریست کنید
شاید مشکل برطرف بشه

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
توضيح كامل:
قبلا دستگامو به مانيتور اچدى وصل ميكردم بازى ميكردم-بعد دوسال استفاده ايكس باكسم خريدم و دوتاشو با همون مانيتور بازى ميكردم-كابل پشت مانيتور ثابت بود فقط كابل پشت كنسولارو جابجا ميكردم واسه بازى-بعد يه مدتى تصوير رو پلى٣ قطع و وصل ميشد به مدت چند ثانيه-توجه نكردم-الان كلا تصويرش رفته-هر روشى هم تست كردم نيومد-با سه فيش تصوير داره الان ولى اچدى نه-احتمال زياد ميدم سخت افزارى باشه-لطفا يه جاى مطمئن تو پايتخت معرفى كنيد كه دستگامو بفرستم براش با شماره تلفنش كه در ارتباط باشم باش-تو شهر ما اگه گفتى پى اس٣ باز كن انگار گفتى برو كره ماه-طرف هنگ ميكنه:-o..!!!
از اونجا كه پى اس٣يم واسم خيلى عزيزه دوست ندارم دست هركس بدمش-لطفا دقيق راهنمايى كنيد.
اگه مجبور بشم خودم ميارمش حتى...
واسه اينكه تبليغ هم واسه تعمير كار نشه دوست داشتين پيام خصوصى بدين.
با تشكر از همه اساتيد...

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بچه ها دوستان دوتا سوال:1- اگه هارد اکسترنال ویروسی باشه به PS3 وصل کنم اونم ویروس میگیره؟و ویروس ها آیا سیستم PS3 رو به هم میریزن یا مهم نیست ویروس بگیره؟
2-سرعت لودینگ از Blu-Ray بیشتره یا هارد internal سیستم؟ممنون.

bomfunk_mcs

کاربر سایت
Oct 18, 2007
9
نام
Stein
بچه ها دوستان دوتا سوال:1- اگه هارد اکسترنال ویروسی باشه به PS3 وصل کنم اونم ویروس میگیره؟و ویروس ها آیا سیستم PS3 رو به هم میریزن یا مهم نیست ویروس بگیره؟
2-سرعت لودینگ از Blu-Ray بیشتره یا هارد internal سیستم؟ممنون.

جواب سوال 1 : چیزی نمیشه، هارد اکسترنال خود من انواع ویروس ها رو داره، هیچی نشده :d
جواب سوال 2: فرقی نداره. من تو بازی MGS4 امتحان کردم فرقی نداره. ;)

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام

مزایای PS3 اوریج خور رو نسبت به کپی خور میشه بگین ؟

میخوام ببینم ارزش داره اوریج خور بگیرم یا نه .
انلاین بازی کردن
نبودن باگ در بازی ها
سینس کردن تروفی ها
دسترسی به بازی های جدید
و.....

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
انلاین بازی کردن
نبودن باگ در بازی ها
سینس کردن تروفی ها
دسترسی به بازی های جدید
و.....

پس راحت میشه وصل شد PSN و آپدیت های رسمی بازیها و همچنین فیرم ویر های جدید خود کنسول رو گرفت ؟
بعدش بلوری هم میشه پخش کرد باهاش ؟ ترجیحا 3D ?

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
پس راحت میشه وصل شد PSN و آپدیت های رسمی بازیها و همچنین فیرم ویر های جدید خود کنسول رو گرفت ؟
بعدش بلوری هم میشه پخش کرد باهاش ؟ ترجیحا 3D ?

بله با اوریج میتونی به psn وصل بشی دوست پیدا کنی اپدیت رسمی بازی ها و فریمور رو ابدیت کنی بله بلوری 3d هم میشه باهاش پخش کرد فقط باید ریجن فیلم با ریجن دستگاهت یکی باشه
اگه پول داری بزن تو کار اوریج که یه دنیایی واسه خودش داره:x

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
دوستان ریجن دستگاه تو اجرای بازی مهمه ؟ مگه ریجن فری نیست ؟ پس چرا بعضی جاها برای فروش بازی رو ریجنش خیلی تاکید دارن ؟
بیشتر به علت خرید DLC رو ریجن تاکید دارن چون برای خرید DLC باید ریجن بازیت با ریجن کارتی که می خری یکی باشه . در اجرای بازی فرقی نمی کنه .

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
بیشتر به علت خرید DLC رو ریجن تاکید دارن چون برای خرید DLC باید ریجن بازیت با ریجن کارتی که می خری یکی باشه . در اجرای بازی فرقی نمی کنه .
خب میشه یه اکانت دیگه درست کرد مثلا من خودم فیفا از سنگاپوره مجبور شدم یه ای دی دیگه بسازم کد رو وارد کنم ولی بعد با همون ای دی قبلی خودم وارد میشم

---------- نوشته در 12:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 PM ارسال شده بود ----------

اقا من دنبال mtgs hd collection هستم کسی برا فروش نداره تو کفم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر