هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آخه یه تلویزیون HD داریم.گفتم دیگه 300 تومن هم بره Full HD ندم.
اکثر رزولوشن ها همون 720p هستند به غیر از چند تا بازی و یه سری بازی PSN دیگه؟
همونطور که آقا جواد گفتن اکثرا رو 720 هستن و نیازی به تعویض تلویزیونتون نیست
حامد جان نگاه كنيد بنده قبلا اين فايل ها رو اصلا تو PS3 دانلود نكردم و حتي تو دانلود ليست هم نيستند . حالا چجوري بايد ادامشون بدم ؟؟

اين يه نكته و نكته بعد هم اون برنامه ازم يه دانلود لينك ميخواد براي add كردن برنامه ها به ps3 كه من نميدنم چجوري بايد بدستش بيارم !!

ممنون ميشم واقعا كمك كنيد .

خب وحید جان شما باید اون بازیو اول از استور خریداری کنید تا بره تو دانلود لیستتون بعد اقدام به دانلودش توسط کامپیوتر کنید تا وقتی تو دانلود لیست نره برنامه بهتون اون لینکی که تو قسمت ADD میخوایدو نمیده
شما این کاری که میگم بکن
گفتی فایلشو از دوستت گرفتی خب نیازی به دانلود نیست فقط شما باید اون بازیو (یا هر چی که هست) یه جوری بندازی تو دانلود لیستت حالا یا مستقیم بخریش یا اکانت دوستتو بگیری (اونم به شرطی که share نکرده باشه) بعد از اینکه رفت تو دانلود لیستت فقط کافیه برنامه باز باشه کانکشن ها تنظیم باشه و 1 ثانیه resume کنید بعد استاپ لینک میاد تو قسمت LOG برنامه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
پج چندومه ؟! برای پچ هم همون کار رو بکن لینکش میاد تو LOG ــت !

اي بابا ميگم من اين رو ندارم تو دانلود ليستم !!! بعد از چند ماه بازي رو خريدم و حالا ميخوام مولتي بازي كنم و حالا يكي از دوستان برام فرستاده !

كلا اصلا قبلا دانلودشون نكردم كه حالا بخوام بكنم !!!!!

همه پچ هاش هست ديگه !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اي بابا ميگم من اين رو ندارم تو دانلود ليستم !!! بعد از چند ماه بازي رو خريدم و حالا ميخوام مولتي بازي كنم و حالا يكي از دوستان برام فرستاده !

كلا اصلا قبلا دانلودشون نكردم كه حالا بخوام بكنم !!!!!

همه پچ هاش هست ديگه !

خب Start ....

اول بگم باید پچ آپدیت بازی طرف که بهت داده هم ریجن پج آپدیتــه بازی خودت باشه فک کنم ( چون برای دانلود که اینطوره )

خب شما اول Ps3 Pr0x رو راه اندازی می کنی طبق گفتش ! بعد هیچ فایلی رو نمی ذاری دیسک BF3 رو می ذاری داخل PS3 بعدش میای تو LOG تو PC ــت ... ببین دقیقا چک کن وقتی می زنی رو آپدیت اولین آپدیت ( اگر

دونه ــی باشه ) لینکش رو میاره تو LOG ــت ! خب حالا چی کار می کنی !؟

Cancel می کنی عملیات دانلود رو !

تو Replace فایل اطلاعات + لینک دانلودی که اونجا تو LOG هست و باید تست کنی رو اوکی می کنی ! یعنی می ذاری تو بخش Download Link بعدش میای یه بار ADD میشه دوباره روش کلیک می کنی ! ( روی فایل که

ادد شده زیر مثل یه Bar معلومه ) بعد روی همون کلمه ADD کلمه UPDATE معلوم میشه روش کلیک می کنی

بعدش PS3 رو می ذاری آپدیت کنه !

دقت کن باید سرعتش بالا باشه ! کم باشه دوباره تست کن ! یا بیا مشکلت رو بگو .. !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خب Start ....

اول بگم باید پچ آپدیت بازی طرف که بهت داده هم ریجن پج آپدیتــه بازی خودت باشه فک کنم ( چون برای دانلود که اینطوره )

خب شما اول Ps3 Pr0x رو راه اندازی می کنی طبق گفتش ! بعد هیچ فایلی رو نمی ذاری دیسک BF3 رو می ذاری داخل PS3 بعدش میای تو LOG تو PC ــت ... ببین دقیقا چک کن وقتی می زنی رو آپدیت اولین آپدیت ( اگر

دونه ــی باشه ) لینکش رو میاره تو LOG ــت ! خب حالا چی کار می کنی !؟

Cancel می کنی عملیات دانلود رو !

تو Replace فایل اطلاعات + لینک دانلودی که اونجا تو LOG هست و باید تست کنی رو اوکی می کنی ! یعنی می ذاری تو بخش Download Link بعدش میای یه بار ADD میشه دوباره روش کلیک می کنی ! ( روی فایل که

ادد شده زیر مثل یه Bar معلومه ) بعد روی همون کلمه ADD کلمه UPDATE معلوم میشه روش کلیک می کنی

بعدش PS3 رو می ذاری آپدیت کنه !

دقت کن باید سرعتش بالا باشه ! کم باشه دوباره تست کن ! یا بیا مشکلت رو بگو .. !

محمد الان كه رفتم نگاه كردم وقتي بازي رو ميخوام اجرا كنم . بازي يه اپديت 1393 ازم ميخواد كه اصلا تو اون ديسكي كه رفيقم برام فرستاده موجود نيست !!! اين رو چيكار كنم حالا ؟؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
محمد الان كه رفتم نگاه كردم وقتي بازي رو ميخوام اجرا كنم . بازي يه اپديت 1393 ازم ميخواد كه اصلا تو اون ديسكي كه رفيقم برام فرستاده موجود نيست !!! اين رو چيكار كنم حالا ؟؟

یعنی چی ؟! 1393 ؟! حجمشه ؟! اسمشه ؟! آخه آپدیت ها یه اسم طولانی دارند ! عکس می تونی برام بگیری ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر