هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

پشتش بازه هوا میرسه بهش
اتاق هم زیاد گرم نیست در حد 25 درجه
دست دو هست در ضمن کنسول داغ هم میشه یعنی دستت رو بزاری روش گرما رو حس میکنی
منو بگو خیال میکردم اسلیم از بس قوی هست هیچ مشکلی نداره:(

گرم شدن كه طبيعي هست و مشكلي نيست !
اون دور فن از همون اول كه كنسول رو روشن ميكني ميره بالا يا بعد از مدتي ؟؟؟
اگه درجا ميره بالا اين كار رو امتحان كن تا مطمعن بشي :
كنسول رو خاموش كن از برق درش بيار بزارش يه جاي خنك تو اون اتاقي كه هستي نذار بعد صبر كن تا كاملا سرد بشه بعد دوباره روشن كن اگه باز هم سريع دور فن رفت بالا به احتمال زياد كنسولت مشكل داره

پشتش بازه هوا میرسه بهش
اتاق هم زیاد گرم نیست در حد 25 درجه
دست دو هست در ضمن کنسول داغ هم میشه یعنی دستت رو بزاری روش گرما رو حس میکنی
منو بگو خیال میکردم اسلیم از بس قوی هست هیچ مشکلی نداره:(
خوبه
دماش هم بد نیست
ولی چون میگی دسته 2 خریدی احتمالا تو کنسول زیاد خاک رفته یه جارو برقی قوی بردار هر جا که ورودی یا خروجی هوا داره (پشت و جلو) رو با جارو برقی حسابی خاکشو بگیر
دسته ی جاروبرقی رو در بیار و فقط بزار لولش بمونه بعد روشنش کن بگیر جلوی اون مسیر هوا عجله هم نکن قشنگ نگه دار بزار خاکشو بکشه بیرون
اگه دیدی تو صدای فن تاثیری نداشت
میتونی کنسولو باز کنی و تمام قطعاتش رو جدا گرد گیری کنی که این کار هم تخصصی هستش هم زمان بره
من بار اول برای کنسول فت 10 ساعت وقت گزاشتم بازش کردم خاکشو گرفتم بعد جمعش کردم خیلی کاره سختیه ولی بتونی از پسش بر بیایی صدای کنسولت به صفر میرسه

سلام خوبين ؟
ببخشيد من ميخواستم بدونم اين بازي fifa 12 و pes 12 براي ps3 هك ميشه يا نه؟
يا اصلا هكش امده يا نه؟
من تو اردبيل هر جا رفتم ژرسيدم گفتن قعلا نه نيومده
بچه ها ميگن ديگه بازي هاي ps3 هك نميشه به احتمال زياد هم fifa و pes هم هك نميشه ميخواستم اطلاعاتي در اين باره بدونم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد؟ :(

سلام خوبين ؟
ببخشيد من ميخواستم بدونم اين بازي fifa 12 و pes 12 براي ps3 هك ميشه يا نه؟
يا اصلا هكش امده يا نه؟
من تو اردبيل هر جا رفتم ژرسيدم گفتن قعلا نه نيومده
بچه ها ميگن ديگه بازي هاي ps3 هك نميشه به احتمال زياد هم fifa و pes هم هك نميشه ميخواستم اطلاعاتي در اين باره بدونم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد؟ :(

درود
شما خوب هستین؟ :)
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* (پست اول تاپیک خوانده شود)
تو بخش جیلبریک سوالتون رو بپرسین :)
درست فرمودن نمیشه :)

دوستان من هارد کنسول اسلیم 120 GB
ایا راهی هست از هارد اکسترنال برای ps3 استفاده کنم؟ مثلا چیزایی که از psn میخرم بریزم روش
نه عزیز نمیتونی این چیزایی که میخری رو بریزی توش
ولی میتونی آهنگ فیلم و عکساتو توش بریزی بعد از طریق دستگاه ببینیشون

نه عزیز نمیتونی این چیزایی که میخری رو بریزی توش
ولی میتونی آهنگ فیلم و عکساتو توش بریزی بعد از طریق دستگاه ببینیشون

مرسی دوست عزیز

راهی هست که بشه فضای هارد رو ارتقاع داد مثلا اگه 320 بزارم مشکلی نداره؟ اصلا ممکنه همچین چیزی؟

مرسی دوست عزیز

راهی هست که بشه فضای هارد رو ارتقاع داد مثلا اگه 320 بزارم مشکلی نداره؟ اصلا ممکنه همچین چیزی؟
آره عزیز میشه تا 750 گیگ میتونی هارد بزاری رو کنسولت هارد باید از نوع لپتاپی و با دور موتور 7200 و ساتا باشه
من خودم هارد کنسول رو که 40 بود گزاشتم رو لپتاپم و هارد لپتاپم رو گزاشتم رو گنسول الان کنسولم 320 گیگه و لپتاپم 40 گیگ
فقط قبل از ارتقای هارد حتما از طرق خود کنسول یه بکاپ بگیر از اطلعات توش که از بین نره

• Like
Reactions: ccie
دوستان چرا میگن فت ها همگی ریفر شده هستن؟ ریفر شده به معنی تعمیرشده هست دیگه نه؟ در کل ارزش داره فت بخرم؟ نداشتن حسگر دسته های فت راسته؟چقد سول پرسیدم!!:دی

دوستان چرا میگن فت ها همگی ریفر شده هستن؟ ریفر شده به معنی تعمیرشده هست دیگه نه؟ در کل ارزش داره فت بخرم؟ نداشتن حسگر دسته های فت راسته؟چقد سول پرسیدم!!:دی
بله درسته چون دیگه فت تولید نمیشه و هر کنسولی که توی بازار هست قبلا خراب بوده و فرستادنه کارخونه و کارخونه انها را تعمییر کرده و دوباره وارد بازار شده و چون ما ایرانی ها هم بدبختیم باید با همین تعمییر شده ها بازی کنیم
به نظر من اصلا ارزش نداره فت بگیری هم اسلیم بگیر که خیلی بهتر

بله درسته چون دیگه فت تولید نمیشه و هر کنسولی که توی بازار هست قبلا خراب بوده و فرستادنه کارخونه و کارخونه انها را تعمییر کرده و دوباره وارد بازار شده و چون ما ایرانی ها هم بدبختیم باید با همین تعمییر شده ها بازی کنیمبه نظر من اصلا ارزش نداره فت بگیری هم اسلیم بگیر که خیلی بهتر
فت ها هیچکدم دسته ی آکشون حسگر نداره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or