هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان بنده ميخوام Wallpaper و كلا Picture بريزم رو دستگاه اما دستگاه اصلا نميشناستشون و روي هارد اصلا معلوم نيست !! هارد هم فرمتش FAT32 هست !

يعني فرمت خاصي بايد باشه عكسها ؟؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
میگم دوستان من این ICO کالکشن رو گرفتم ولی دوبله بازی ژاپنی هست . کلا خود بازی اینطوریه یا تنظیمات داره ؟ ریجن 2 هم هست تازه . همش تو بازی سایانورا ایشی باشی میشی باشی میکنن من هیچی نمیفهمم . البته زیرنویس انگلیسی داره . کلا دوبله انگلیسی نداره نه ؟

اون زبون ژاپنی هم نیست :D
یه زبون من دراوردی باید باشه تازه یه خط جالبیم داره خرچنگ قورباقه به معنای واقعی :D

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام با توجه به این که چند روزی اینترتت میل بسته است و نمیشه تو psn رفت.ولی با اون پی ان میشه رفت . راهی نداره بشه تو ps3 هم این پی ان داشته باشیم؟؟؟o:-)
چرا راهی هست در قسمت ستینگ اون جایی که ****** سرور داره به جای do not use اون یکی رو انتخاب کن و بعد یوزر و پست رو بزن

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
343
نام
Amir
میگم دوستان من این ICO کالکشن رو گرفتم ولی دوبله بازی ژاپنی هست . کلا خود بازی اینطوریه یا تنظیمات داره ؟ ریجن 2 هم هست تازه . همش تو بازی سایانورا ایشی باشی میشی باشی میکنن من هیچی نمیفهمم . البته زیرنویس انگلیسی داره . کلا دوبله انگلیسی نداره نه ؟
باو برو تو منو یکم بگرد پیدا میکنی یا اینکه برو مسیرهارو از تو translate.google.com
ترجمه ی ژاپنیشو پیدا کن:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان بنده ميخوام Wallpaper و كلا Picture بريزم رو دستگاه اما دستگاه اصلا نميشناستشون و روي هارد اصلا معلوم نيست !! هارد هم فرمتش FAT32 هست !

يعني فرمت خاصي بايد باشه عكسها ؟؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

شما تو هاردت یا کولدیسکت یه فولدر بساز به اسم PICTURE عکساتو بریز توش بعد تو قسمت عکس ها تو کنسول رو فلش مثلث رُ بزن بعد display all رُ بزن

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
ببخشیدps3توانایی پخش کردن بلوری های سه بعدی کپی رو داره؟
کلا بلوری های کپی میخونه؟
فایل هایisoرو از رو هارد اجرا میکنه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ببخشیدps3توانایی پخش کردن بلوری های سه بعدی کپی رو داره؟
کلا بلوری های کپی میخونه؟
فایل هایisoرو از رو هارد اجرا میکنه؟
تو حالت کپیخور نشده نه نمیتونه دیسک بلوری کپی اجرا کنه حتما باید اوریجینال باشه

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام من یه PS3 ریجین J دارم و اپدیتش هم کردم...تا حالا هر فیلم بلوری که گذاشتم مشکلی نداشته....یکی دوتا بلوری از امریکا گرفتم یکی هم از دبی...
اما یک فیلم رو از یکی از دوستان گرفتم که REGION B بود و گفت نمیتونه بخونه...راهی هست که بشه REGION B رو اجرا کنه؟ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام میشه با میل ایرانی عضو psnشد ?

بله دوسته من همه ماها با ایمل ایرانی عضو شدیم ولی احتمال اینکه بهت فحش بدن زیاده سعی کن یه ایمل خارجی و با اسم خارجکی بسازی تا مشکلی ایجاد نکنه

سلام من یه PS3 ریجین J دارم و اپدیتش هم کردم...تا حالا هر فیلم بلوری که گذاشتم مشکلی نداشته....یکی دوتا بلوری از امریکا گرفتم یکی هم از دبی...
اما یک فیلم رو از یکی از دوستان گرفتم که REGION B بود و گفت نمیتونه بخونه...راهی هست که بشه REGION B رو اجرا کنه؟ممنون

نه در حالت اورجینال نمیشه که ریجن دستگاه رو عوض کرد ولی در حالت کپی خور میشه ریجن دستگاه رو عوض کرد و نگاه کنی

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
ایول پس حالا که YMAIL و GMAIL بسته است میتونیم کانکت بشیم( بامیل ایرانی)...راستی نمیشه چیزها یی که با اکانت قبلی گرفتیم به این اکانت بیاریم؟:mrgreen:

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
ایول پس حالا که YMAIL و GMAIL بسته است میتونیم کانکت بشیم( بامیل ایرانی)...راستی نمیشه چیزها یی که با اکانت قبلی گرفتیم به این اکانت بیاریم؟:mrgreen:
الان بازه الکی جو نده
یه چند روزی سیستم گوگل کلا قاطی داشت ولی الان درسته

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میخوام یک ps3 slim 120gb دست دو بخرم.میشه راهنمایی کنید تا ببینم چجوری تستش کنم تا اگه مشکلی داشت بفهمم
اسلیم ها خود به خودیه خود مشکل ندارن یعنی مثله فت ها نستن مگه اینکه طرف یه بلایی سرش آورده باشه
اول ببین خوده دستگاه تمیزه یا نه اگه واقعا تمیزه خیالت تا یه قسمت هایی راحت باشه
ولی خوب سعی کن مهلت تست بگیری
رام بلوریشو تست کن با گذاشتن بازی BD
بالای 5 تا 6 ساعت باهاش بازی کن ببین مشکلی نداشته باشه حالا چه از لحاظ صدا یا چیزهای دیگه
وای فایشو چک کن همینطور بلوتوثشو
حواست به لیبل پلمپشم باشه یه موقع دستکاری نشده باشه دستشم اورج باشه (زیره دسته باید 5 تا جا پیچ باشه)

Hamid Ejdeha

کاربر سایت
Feb 8, 2012
60
بچه ها دو تا سوال داشتم.
1.تروفی یعنی چی؟
2.برای آنلاین بازی کردن نیاز به چه سرعت اینترنتی و حجم دانلودی هست کلا چی لازم داره؟
ممنون میشم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر