هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
دستگاه من 3.55 هست و update 3.72 دان کردم . میخوام از کپی خور بیام بیرون .
میخواستم بدونم چون یه باز قبلا دستگاه کپی خور شده اگر به psn وصل شم امکان این هست که مشکلی پیش بیاد . ایا باید قبل نصب 3.72 کار خاصی انجام بدم ؟
بهتره آپدیت با ریجن دستگاهت یکی باشه:D منم یه بار ریجن 2 دان کردم دسگام ریجن 3 هست ترسیدم ریجن 3 دان کردم:D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
دستگاه من 3.55 هست و update 3.72 دان کردم . میخوام از کپی خور بیام بیرون .
میخواستم بدونم چون یه باز قبلا دستگاه کپی خور شده اگر به psn وصل شم امکان این هست که مشکلی پیش بیاد . ایا باید قبل نصب 3.72 کار خاصی انجام بدم ؟
مشکلی پیش نمیاد ولی بعد از آپدیت یه فرمت بزن تا هاردت خالی بشه مشکل جا پیدا نکنی چون چند نفری رو دیدیم بعد از اینکه از هک در آوردن اون بازی هاشون تو هارد مونده و باعث شده بعدا جا کم بیارن
فرهاد میبینم از بن دراومدی:d

• Like
Reactions: Lions Gate

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان در مورد اجرای فیلمهای بلور ری و 3d بروی ps3 توضیح میخوام
برای اجرای فیلمهای 3d باید تنظیمات خاصی توی ps3 انجام بدم. یا خودش بصورت اتومات بصورت 3d پخش میکنه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان در مورد اجرای فیلمهای بلور ری و 3d بروی ps3 توضیح میخوام
برای اجرای فیلمهای 3d باید تنظیمات خاصی توی ps3 انجام بدم. یا خودش بصورت اتومات بصورت 3d پخش میکنه
اصولا باید خودش تنظیم بشه ولی سادس شما مثلث رو بزنی خودش منو میاره و میتونی هر کاری بخوای انجام بدی حتی میتونی از منوی خود فیلم تنظیمات رو انجام بدی

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
من امروز این کارو کردم اولا باید کنسولو به صورت عمودی ولی برعکس قرار بدی یعنی اون قسمت سمت راست (تو حالت افقی) یا قسمت بالا ( تو حالت ایستاده) بیاد زیر قرار بگیرهبعد پاوره دستگاه رو خاموش میکنی و همونطور که دستت رو نگ میداری رو دکمه ایجکت یکی 2 ثانیه صبر کن بعد همونطور که دستت روشه دکمه پاور رو روشن کندستگاه روشن میشه وکل گرد و خاک کنسولو میریزه بیرون و اتاقت رو یه جوری خاکی میکنه که انگار تو U3 هستی:dالبته اینم بگم ها 10 ثانیه بشمر بعد اگه خاموش نشد خودت خاموشش کن چون تا حالا بازش نکردی تمیزش کنی ممکنه زود داغ کنه که اگه زیاد داغ بشه صدمه میزه به دستگاهت
اصلا این کارو انجام ندهمن خودم 40g داشتم واین راه رو تست کردم و دستگاهم بعد چند روز چراغ زرد شد

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اصلا این کارو انجام ندهمن خودم 40g داشتم واین راه رو تست کردم و دستگاهم بعد چند روز چراغ زرد شد
شما منبع بزار اونایی که این کارو کردن چراغ زرد داده
وقتی خود سونی همچین قابلیتی رو گزاشته پس بدونید مشکلی نداره
منم تو پست های بعدیم گفتم بهتره با زمان کم این کارو کنید شما احتمالا کنسولت رو افقی گزاشتی و بعدش این کارو کردی و مدت زمان زیادی هم گزاشتی بمونه و همین باعث شده سیلیکون روی چیپ گرافیک و cpu بسوزه و باعث بشه چند روز بعد چراغ زرد بده

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
من دستگاهم کپی خور نیس میشه سی دی مثلا pes2012 بریزم رو هارد؟بعدش دیگه نیازی به داشتنه سی دی هست؟؟
سلام
دوست عزیز شما نمیتونید این کار رو انجام بدید...هیچ بازیه اورجینالی رو نمیشه روی هارد ریخت...و برای اجرا به دیسک بازی احتیاج هست...

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
اینکارو میشه برای slimهم انجام داد
سیمی که میخوای بزنی به برق در بیار اجکت رونگهدار بعد سیمو بزن به برق

من خودم امتحان کردم جواب دادb-)

شوخی میکنی نه؟
با کنسول پدر کشتگی داریم دیگه

• Like
Reactions: {The Phenom}

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان هیچ تفاوت سانسوری بین ریجن 3 بازی God of war 3 با ریجن های 1 و 2 هست ؟ کلا تفاوتی ندارن که؟
هیچ فرقی با هم ندارند
خیالتو راحت کنم فقط از لحاظ بسته بندی و .... جزئیات ظاهری و دانلود DLC یا خورده ریز با هم متفاوت میتونند باشند
وگرنه بازی همونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر