هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
سلام.
تمام بازی های موزیکال ps3 تجهیزات مخصوص خودشون رو میخوان؟ یعنی نمیشه با دسته های استاندارد خود دستگاه بازی کرد؟ بعضی از بازی ها هم میکروفون میخوان. چه نوع میکروفونی باید بگیرم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان امکانش هست از دسته های XBOX 360 برای PS3 استفاده کرد؟؟؟
نه امکانش نیست
سلام.
تمام بازی های موزیکال ps3 تجهیزات مخصوص خودشون رو میخوان؟ یعنی نمیشه با دسته های استاندارد خود دستگاه بازی کرد؟ بعضی از بازی ها هم میکروفون میخوان. چه نوع میکروفونی باید بگیرم؟
قدیم ها میشد برای گیتار هیرو از دسته استفاده کرد ولی الان باید تجهیزاتش رو تهیه کنید میکروفون و بقیه تجهیزاتش تو بازار هست میتونید تهیه کنید با هر میکروفونی جواب نمیده باید مخصوص خودش باشه

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام.
اگر منظورت Rock band و Guitar hero هست تقریبا آره :d
فقط گیتار هیرو 3 به قبل هست که از دسته خود دستگاه هم ساپورت می کنه. برای بازیهای جدیدتر باید حتما گیتار یا میکروفون یا درام مخصوص دستگاه رو بخری. معمولا دسته های مخصوص RB یا GH از همه بازیهای این سری پشتیبانی میکنن.
میکروفون حتما باید USB خور باشه.

لیست دسته هایی که بازی ها ساپورت میکنند

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
الان بهترین بازی های آنلاین چیه؟ آیا میشه بازی pes 2011 را آنلاین بازی کرد؟ شرایطش چیه؟
الان همه ی بازی ها بره آنلاین خوبه:D آره پس 12 رو هم میشه آنلاین زد شرایطش یه بازی اورجیناله به مبلغ 80 تومن یدونه هم اینترنت خوب:D دیگه کم کم 256..:D قربانت خدافظ:D نری یه وقت آب گرم کن بخری ها:D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
الان بهترین بازی های آنلاین چیه؟ آیا میشه بازی pes 2011 را آنلاین بازی کرد؟ شرایطش چیه؟
اینجور سوالات رو باید تو تاپیک خود بازیش بپرسید ولی چون تازه وارد هستید این بار رو ندید میگیریم :d
بله میشه آنلاین زد باید با دوستتون هماهنگ کنید و بازی کنید

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اقا من یه سوالی داشتم منهتها جاشو پیدا نکردم... یعنی یه تاپیکی بود که راجب مسائل کپی خوری بود منتهی میزد تاپیک وجود ندارد!!
از چند نفر شنیدم دیگه بازی کپی برای ps 3 نمیاد!! این خبر درسته یه فقط یک شایعست؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
اقا من یه سوالی داشتم منهتها جاشو پیدا نکردم... یعنی یه تاپیکی بود که راجب مسائل کپی خوری بود منتهی میزد تاپیک وجود ندارد!!
از چند نفر شنیدم دیگه بازی کپی برای ps 3 نمیاد!! این خبر درسته یه فقط یک شایعست؟

عزیزم هست درست بگردید :
[h=3]سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن PlayStation 3[/h]خیر کاملا خبر صحت داره!

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام. اگه من ورژن فیرم ویر رو آپدیت کنم به آخرین ورژن ( 3.60 یا 3.70 شرمنده دقیقش رو نمی دونم ) ، آیا اونوقت میتونم بازی های 1-2 سال پیش رو بازی کنم ؟ البته اریجینال
ممنون

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان سلام. اگه من ورژن فیرم ویر رو آپدیت کنم به آخرین ورژن ( 3.60 یا 3.70 شرمنده دقیقش رو نمی دونم ) ، آیا اونوقت میتونم بازی های 1-2 سال پیش رو بازی کنم ؟ البته اریجینال
ممنون

بله مشکلی نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر