هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ببخشید یه سوال داشتم:

میشه از هدست بلوتوث موبایل برای چت توی محیط psn استفاده کرد

بله میشه .... البته سرعت اینترنت باید یکم بالا باشه(من اخرین بار به زور با 1 نفر چت کردم:-"
آقا من یه هدست خریدم،البته این مدلی که شما معرفی کردی نیست اصل ps3 هست، می خواستم بدونم می شه از این bluetooth headset ها به جای خروجی صدا مثلا به جای اسپیکر استفاده کرد و بازی های معمولی و آفلاین رو باهاشون انجام داد:confused:

اگر منظورتون اینه که صدا رو از هدست بشنوید میشه باید برین تو ستینگ و قسمت هدست output رو بزارین هدست(البته من این رو رو کیل زون تست کردم شد ولی شما از همون تلوزیون بگیری صدا بهتره:smile:)

راجع به این آپدیت دستگاه، من تا حالا دوبار از جمله تو این GOW3 دستگاه پال رو با ریجن 3 آپدیت کردم ولی مشکل نداشتم! تو دفترچه خود دستگاه و گیم هم همچین چیزی نوشته نشده...

آقا یه سوال
فرق ریجن ntsc و pal چیه
اصلا فرقی میکنه
کدوم بهتره
اگر فرق میکنه تو چه چیزهایی فرق داره
یه راهنمایی کنید

هیچ فرقی ندارن.
فقط فرقشون اینه که برای فیلم ها باید ریجن ها یکی باشه وگرنه نمیخونه.
اگه ایران هستید pal بهتره.

راجع به این آپدیت دستگاه، من تا حالا دوبار از جمله تو این GOW3 دستگاه پال رو با ریجن 3 آپدیت کردم ولی مشکل نداشتم! تو دفترچه خود دستگاه و گیم هم همچین چیزی نوشته نشده.
شما این 500 صفحه تاپیک رو بخونی میبینی که تقربیا هر یکی دو صفحه راجب این موضوع بحث شده!
آپدیت کردن firmware با ریجن غیر از ریجن کنسول مشکلاتی هر چند ناچیز ایجاد میکنه تو دفترچه هم به این مورد اشاره شده که حتما firmware منطقه خودتون رو بگیرید در غیر اینصورت کنسول از گارانتی خارج میشه.
از کجا میوتنم آموزش نصب لینوکس روی Ps3 پیدا کنم
از اینجا
یکی از دوستان هم آموزش نصب Ubuntu Linux رو تو فروم قبلا گذاشته این لینک تاپیک

دوستان یه سوال در مورد آپدیت دستگاه داشم من یکبار دستگام رو با سی دی سوکر 2010 آپدیت کردم ولی نمیدونم اون ریجنش pal بود ntsc
از کجا میتونم بفهمم آپدیت کردم چه ریجنی روی دستگام ریحتم
بازیت هر ریجنی که باشه firmware ـی که از طریق بلوری PES 2010 روی کنسولت نصب کردی هم از همون ریجنه.

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال در مورد آپدیت دستگاه داشم من یکبار دستگام رو با سی دی سوکر 2010 آپدیت کردم ولی نمیدونم اون ریجنش pal بود ntsc

سلام دوستان..
کنسولم 40 گیگِ...میخوام هاردش رو عوض کنم؟! تا چند گیگ ساپرت میکنه؟ 500 گیگ رو که دیدم بزارم روش...1 ترابایت هم ساپرت میکنه...
بعد مدل دقیق هارد چی باید باشه؟!
ممنان

دوست عزیز فرقی نمی کنه مهم اپدیته:cheesygriباید ببینید رج بازی چیه ولی من تا اون جایی که یادمه اپدیت رج خاصی نداره

ممنون از جوابی که دادی
از کجا میوتنم آموزش نصب لینوکس روی Ps3 پیدا کنم

از تاریخ 1 آپریل با آمدن FW 3.21 دیگر لینوکسی در کار نخواهد بود و مانند اسلیم خواهد شد

دوستان چطور میشه از PSN فیلم خرید وقتی میزنی رو فیلمی میگه this content can not be access on your account

مخصوص آمریکا و کانادا بقیه کشور ها ساپورت نمیکنه

آخرین ویرایش:
آقا راهي داره كه من بازي هاي ps2 رو روي ps3 اجرا كنم ؟((مدل ps3 من Fat 40Gig هستش)):confused:

سلام دوستان..
کنسولم 40 گیگِ...میخوام هاردش رو عوض کنم؟! تا چند گیگ ساپرت میکنه؟ 500 گیگ رو که دیدم بزارم روش...1 ترابایت هم ساپرت میکنه...
بعد مدل دقیق هارد چی باید باشه؟!
ممنان
خوب "2.5 بالاتر از 1TB نداریم (PS3 هم 1TB رو ساپورت میکنه) ولی یه مشکل هست اونم ضخامتشه 750 و 1TBهای "2.5 ضخامتشون 12.5mm هستش و خشاب HDD تو 9.5mm ، PS3یه و عملا شما نمیتونی بالاتر از 500GB رو تو ps3ت نصب کنی البته یه مدل WD 640gb هم هستش که 9.5mmیه ولی خوب گیر آوردنش سخته.;)
شما میتونی همون 500GB از Seagate یا Hitachi رو در نظر بگیری.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or