هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
ammar iraqi gamer

دستگاهت NTSC/J Asia هستش . بازی های ps3 فری ریجن هستن همشون . چطور مگه ؟
ممنون از بابت جوابت عزیزم:love:
NTSC/UC - PALریجن (1) و NTSC/J Japan ریجن(2 ) و NTSC/J Asia ریجن (3) درسته؟؟
مگه نگفتن update باید هم ریجن دستگاه باشه؟؟ __________ بازیه نسخه pal روش عکس کره زمین 2 زده این معنیش چیه؟؟؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,816
نام
امیر
امیر جان از کجا میشه تشخیص داد که ریجن دو مربوط به کدام از مناطق ژاپن یا اروپاس؟

به قول علیرضا :

روی بازی اگر درجه ی سنی به صورت Tenn و Mature و ... بود، بازی UC هست. اگر روی بازی 15+, 3+ و ... بود، بازی PAL هست؛ اگر روی درجه ی سنی کلمات ژاپنی دیدی، بازی J هست و اگر روی بازی هیچی ندیدی :biggrin1: ، بازی آسیا هست.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من یک سوال دارم
پسر عموی من پلی 3 ژاپنی داره بعد من رفتم دیدم یک ایگونه جدید داره ماله من نداره و اون در قسمت زیر آبدیت قرار داره اسمش edy virwer این یعنی و برای چه منظوری وازش چه استفادهایی میکنند ممنون میشم اگر جواب من را بدهید
با سپاس:biggrin1:

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
حالا این recovery چی هست؟؟؟؟؟
اگر یک زمانی مشکل نرم افزاری برای ps3 به وجود بیاد میتونی از طریق این قسمت به حالت اولیه برگردونی !
در کل میشه گفت منوی بازیابی اطلاعات ;)
از این فریمور به بالا فکر کنم ps3 هایی که موقع اپدیت بریک بشن بشه از طریق این منو به حالت اولیه برگردونی ؟ !!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اگر یک زمانی مشکل نرم افزاری برای ps3 به وجود بیاد میتونی از طریق این قسمت به حالت اولیه برگردونی !
در کل میشه گفت منوی بازیابی اطلاعات ;)
از این فریمور به بالا فکر کنم ps3 هایی که موقع اپدیت بریک بشن بشه از طریق این منو به حالت اولیه برگردونی ؟ !!
shoma emtehan kardid???

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر