هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,715
نام
امیر
خیلی ممنون snake_pianist عزیز .
وقتی تایید میکنم میگه که سیستم HD در دسترسه میخواید که ازش استفاده کنید؟؟؟
منم تایید میکنم ولی بعدش نه AV تصویر میده نه HD:(

کابل AV رو جدا کن فقط بذار کابل HD بهش وصل باشه . بعدش دستگاه رو خاموش کن . دوباره دستتو بذار روی دکمه power به مدت 10 ثانیه نیگه دار تا صدای بوق دوم رو بشنوی . این کارو انجام بده نتیجشو بهم بگو .

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
تنظیماتی برای مانیتور به صورت اختصاصی نداره ولی صفحه قبل یه توضیحی راجع به تنظیم کردن تصویر دادم ، تنها همون روش برای تنظیم تصویر هست .
این چیزا رو خودم میدونم منتها مانیتور من 22 اینچ واید هست و تا 1680*1050 رو ساپورت میکنه البته ps3 رو 720P هم کیفیت خوب و قابل قبولی داره.
مشکل دومیم هم حل شد خودم فهمیدم.
اگه کسی چیز بیشتری در باره تنظیم روی مانیتور میدونه بگه.

Dariosking

کاربر سایت
May 13, 2008
39
با درود
من يه ps3 80 gig u/c دارم , [FONT=&quot]پشت دست[/FONT][FONT=&quot]گاه نوشته 120ولت و 3.2 A و380w من يه [/FONT][FONT=&quot]چند باري [/FONT][FONT=&quot] با برق خونه روشنش كردم ولي يكي [/FONT][FONT=&quot]گفت خزن هاي دست[/FONT][FONT=&quot]گاه به احتمال زياد يا مي تركد يا تركيده!

من هم يه ادا[/FONT]
[FONT=&quot]پتور با مشخصات 300w و 50/60 hz و 110 ولت و 2.72 A خريدم

حالا سوالم اينه كه به مرور اين كمبود امبر مشكلي براي ps3 بوجود نمياره؟
ا[/FONT]
[FONT=&quot]گه فروش[/FONT][FONT=&quot]گاهي هست كه ترانس با مشخصات دست[/FONT][FONT=&quot]گ[/FONT][FONT=&quot]اه رو مي فروشه با قيمتش ب[/FONT][FONT=&quot]گيد .

در ضمن من صفحات قبلي رو تا حدودي مطالعه كردم ولي به جواب نرسيدم و ميدونم كه ps3 مولتي ولتا[/FONT]
[FONT=&quot]ژ است

با س[/FONT]
[FONT=&quot]پاس از شما[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
BD=Blu-ray Disc
همان دیسک بلوری
--
دوستان من با کابل HDMI TO Dvi دستگاه رو به مانیتور وصل کردم .
میخواستم بدونم PS3 هم مثل 360 قسمتی برای تنظیمات Resolation مانیتور داره یا فقط 480p , 72p , 1080i , 1080p داره و اگه میشه Resـی هم تنظیمش کرد بگین چطوری میشه این کارو کرد؟?

--
تا حالا شده موقع دیدن فیلم BD روی دستگاه رنگ فیلمتون بنفش بشه؟
من با مانیتورم این مشکل رو دارم و مطمئنم از جنس و کیفیت کابل!؟

سوال اول :
من هم همین مشکل رو با مانیتورم داشتم اتفاقا خیلی هم در موردش تحقیق کردم حتی میل هم برای قسمت مربوطه سونی زدم ولی جوابش خوار و خفیفم کرد ! :blushing:
سوال دوم :
اگه کلا بعضی وقتها اینجوری میشه 99.9 % ماله کابله چون وقتی یکی از پین های کابل از بین بره اینجوری میشه ( خود پین نه سیم ارتباطیش ) . حالا اینکه فقط تو فیلم اینجوری میشه عجسبه شما تنظیمات A/V که موقع تماشای فیلم فعال هست رو دستکاری کن شاید تنظیمات کابل یا نوع رنگ دستکاری شده .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شب خش نه خسته:cheesygri
دسته دوال شک 3 سفید رنگ چنده؟کجا خوب میفروشه و قابل اعتماد هست؟

با تشکر فراوان:biggrin1:
توپ خونه ریخته دونه 55 تومن که چونه برنی 52 هم هم میتونی بگیری. عکس از پک اورجینالش رو توی تاپیک خود دسته گذاشتم که باید زحمت بکشی ببینی :D.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها منم يه مشكل دارم برق خونه كه مي ره اگه دستگاه روشن باشه برق بره وقتي دستگاه رو مي خوام روشن كنم نه با دسته مي شه روشن كرد نه اينكه تصوير دارم مجبورم يه باز برق كل محافظ رو قطه كنم وصل كنم تصوير بياد اما با دسته روشن نمي شه اما وقتي كه روشن شد خاموش كنم از اون به بعدش آره با دسته روشن مي شه و تصوير هم هميشه دارم فقط مشكلم سره برق موقع روشن بودن دستگاه يا كار كشيدن از دستگاه مي ره هست!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر