هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

The Demon King

کاربر سایت
Jan 13, 2015
17
سلام
یه هارد WD Elements 1TB گرفتم فرمتش رو از NTFS به exFAT تغییر دادم اما کنسول نمیشناسه اصن
به FAT32 هم نمیشه تبدیل کرد
چیکار کنم؟ ممنون
سلام،منم همین مشکل تبدیل نشدن فرمت هاردم به fat32 رو داشتم من خودم اخر سر برا تبدیلش از نرم افزار EaseUS Partition استفاده کردم و جواب داد;)

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
سلام،منم همین مشکل تبدیل نشدن فرمت هاردم به fat32 رو داشتم من خودم اخر سر برا تبدیلش از نرم افزار EaseUS Partition استفاده کردم و جواب داد;)
خوب چرا دستی این کار رو انجام بدیم ؟
مگه وقتی هارد رو داخل کنسول قرار میدید خود کنسول فرمت نمیکنه ؟
فکر میکنم فقط باید یه فریمور نصب کنید

The Demon King

کاربر سایت
Jan 13, 2015
17
خوب چرا دستی این کار رو انجام بدیم ؟
مگه وقتی هارد رو داخل کنسول قرار میدید خود کنسول فرمت نمیکنه ؟
فکر میکنم فقط باید یه فریمور نصب کنید

اطلاعات زیادی در این باره ندارم من کاری که خودم تست کردم و جواب دادو به ایشون گفتم ;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود ...
میخواستم بدونم بازی های اختصاصی PS3 چیا هست که ارزش بازی کردن داشته باشه ؟
اینا رو میدونم.
heavy rain
gow 3
the last of us
اینا هم هست اگر خواستی اینا هم بازی کن
Beyond: Two Souls
God of War: Ascension
killzone
Uncharted

• Like
Reactions: bazicon

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
سلام!
راه جدیدی پیدا نشده که از طریقش بتونیم کنسول چراغ زرد داده رو تعمیر کنیم بطور قطعی؟
فقط بشه درستش کرد و روشن بشه کافیه. بعدش یه ps3 دیگه میخرم اینو دکور میزارم فقط میخوام درست بشه

Persia13

کاربر سایت
Jun 6, 2011
39
نام
اشکان
سلام
من PS3 Phat 40GB دارم، (زیاد بازی نمیکنم با PS3) بعد این ماه PS Plus گرفتم برای Yakuza 5 که بعد فهمیدم برای دانلود و نصب باید 2برابر سایز دانلود فضای خالی داشته باشی. (که همینجا لازم هست بگم که احمقانه ترین چیزی که توی زندگیم دیدم)
بعد تصمیم گرفتم که هارد اکسترنال رو وصل کنم و بازی رو اونجا دانلود کنم که باز هم دیدم نیمشه و بازی ها فقط از هارد اینترنال اجرا میشن. (با این ساخت مسخره تعجبی نداره همه دستگاه ها JailBreak هستن)
حالا میخواستم ببینم راهی هست کلا برای اجرا بازی؟ یا بیخیال بشم؟!

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
دوستان میخاوم ps3 آکبند بخرم , مد نظرم ps3 super slim هست
از نظر کارایی و لنز و ....... مشکلی نداره؟
میشه روش بازی کپی اجرا کرد؟ یا مثلا مثل ps4 اکانت هکی داره بدم بازی بریزن؟

قیمت خود ps3 super slim چنده؟ مثلا500 گیگش؟
من ویتا دارم , ویتا به ps3 متصل میشه؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود
میخوام هارد ps3 fat رو عوض کنم.هارد لپتاپی 2.5 اینچ
چه مارکی باید بگیرم؟توشیبا یا وسترن؟برند دیگه ای ندیدم تو سایت ها!! اینا با ps3 مشکلی ندارن؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

THE_WHITE_WOLF

کاربر سایت
Sep 13, 2016
13
دستگاه PS3 در حالت استندبای گرم میمونه , علت چیه؟
خمیر سیلیکون تعویض گردددددد...

دوستان میخاوم ps3 آکبند بخرم , مد نظرم ps3 super slim هست
از نظر کارایی و لنز و ....... مشکلی نداره؟
میشه روش بازی کپی اجرا کرد؟ یا مثلا مثل ps4 اکانت هکی داره بدم بازی بریزن؟

قیمت خود ps3 super slim چنده؟ مثلا500 گیگش؟
من ویتا دارم , ویتا به ps3 متصل میشه؟
سلام مشکل نداره لنز...اگه فریمور دستگاه4.75 یا به پایین هست میشه از کیت کبرا برا کپی خور کردنش استفاده کنی...اکانت میشه ولی گیر اوردنش سخته...

درود
میخوام هارد ps3 fat رو عوض کنم.هارد لپتاپی 2.5 اینچ
چه مارکی باید بگیرم؟توشیبا یا وسترن؟برند دیگه ای ندیدم تو سایت ها!! اینا با ps3 مشکلی ندارن؟
خیر مشکلی نداره...

سلام<br />دوستان کنسول من 4.78 ferrox هست میشه بدون اپدیت به 4.80 انلاین بازی کنم ؟<br />بن نمیشم ؟ چه برنامه هایی باید نصب کنم <br />مرسی<br/>
توی بخش کپی پرسیدم کسی جواب نداد
سلام به محض انلاین شدنت پیام اپدیت 4.80 رو دریافت میکنی...از REBUG 4.80 استفاده کن...گزارش انلاین شدنتون ممکن از دو هفته تا حتی دو سال زمان ببره برا بن شدن تایم مشخصی نداره بن شدن حتمیه...شما میتونید برای کم کردن شانس بن شدنتون از نرم افزار SEN ENABLER استفاده کنید...موفق باشید.

کنسول رو قبل گذاشته بودم رو 4 تا مکعب پلستیکی تا پایینشزیاد گرم نشه ولی الان گذاشتم رو میز ام دی.. مورد که نداره تو گرم شدن دستگاه زیاد؟
سلام بهتره قسمت جلو دستگاه زیرش ارتفاع داشته باشه منظورم اینکه دوباره بیارش بالاتر دستکاه نفس بکشه

آخرین ویرایش:

THE_WHITE_WOLF

کاربر سایت
Sep 13, 2016
13
سلام!
راه جدیدی پیدا نشده که از طریقش بتونیم کنسول چراغ زرد داده رو تعمیر کنیم بطور قطعی؟
فقط بشه درستش کرد و روشن بشه کافیه. بعدش یه ps3 دیگه میخرم اینو دکور میزارم فقط میخوام درست بشه
همیشه علت چراغ زرد خرابی MOTHERBOARD نیست ممکنه از HDD باشه و یا حتی تغذیه اگر مطمئنی هارد و تغذیه مشکلی نداره میتونی GPU رو با HEAT گرفتن برای مدت کوتاه زنده کنی اما راه درستش REBALL هست که هزینه سنگین تری داره.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام!
اگه وبمن رو دستگاهت هست حذفش کن احتمال داره درست شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر