هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Gamer100

کاربر سایت
Jun 11, 2014
2
سلام دوستان.
من میخوام یک فروشگاه بازی راه اندازی کنم.
میخواستم بدونم اموزشی برای رایت بازی های Ps3 دارید؟
یعنی مثلا من یک دیسک بازی پی اس ۳ رو به چه روشی رایت کنم و بفروشم؟
دی وی دی خاصی میخواد؟
دی وی دی رایتر خاصی میخواد؟
نرم افزار خاصی هست برای اینکار؟
تنظیمات خاصی داره؟
و....
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
مرسی.

s.f.h

کاربر سایت
Jun 3, 2014
39
نام
فريد
با سلام و عرض ادب، من می خوام یه ps3 اسلیم 320 گیگ در حد نو بخرم(کپی خور نیست)، بنظرتون چند می ارزه؟ 600 می ارزه؟

سلام دوست عزيز
بله قيمتش الان همين حدوداست البته بدون دسته اضافي و به شرط سالم بودن.

sajad1995

کاربر سایت
Jun 4, 2014
8
دوستان یه پلی 3 خریدم 1200 با مشخصات زیر بنظرتون چطوره ؟ 160 گیگ.....نسخه 3.55 ،،،، ،،،، دانگریدی نیست .....با تمامی لوازم فابریک....بدون کوچکترین خط و خش در بدنه...کبی خور نرم افزاری ...دستگاه بلمب و باز نشده ....... 4 ماه کار کرده .... فروشنده بدلیل مشغله ی کاری نتونسته بازی کنه اگه دسته بازیشو عوض کنم عمرا کسی نمیفهمه که کارکرده

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان براس وصل کردن ps3 به مانیتور باسد مانیتور HDCP ساپورت کنه ؟ درسته ؟از کجا باید بفهمم سامورت میکنه ؟
مشخصاتش اینه : W1954TE

sajad1995

کاربر سایت
Jun 4, 2014
8
سلام 2 تا سوال دارم
ps3 تا چه زمانی ساپورت میشه؟
الان که می خوام کنسول یخرم ps3 بگیرم یا ps4 ؟

دوست عزیز پلی 3 حداقل تا5 6 سال دیگه خوب ساپورت میشه

انتخاب کنسول بستگی به خودت داره اگه مایه داری و از پس بازی های ps4 بر میای که هیچی اگه مث منی یه ps3 کپی خور نرم افزاری بگیر حالشو ببر

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان دیروز 4 5 ساعت با دستگاه اسلیم TLOU بازی کردم اما بعد از اون یه مشکل عجیب پیش اومد.
اولا این که در طی این چند ساعت هر وقت میرفت روی گیم که ما باید بازی میکردیم صدای Ps3 خیلی زیاد میشد حالا نمیدونم صدای فنه یا ... مثل یه جارو برقی کوچیک رو اعصاب بود.
بعد از این چند ساعت هم یه دفعه یه پیام اومد اون بالا گفت دستگاه داغ شده و خاموش کنین. چراغ پاور هم قرمز میشد سبز میشد و هی رنگ عوض میکرد.
خواستم بدونم کسی میدونه این مشکل از چی هست ؟ خطره ؟ اگه مشکل مهمیه تا دستگاه رو بدم پس چون فعلا از کسی گرفتم برا تست ..

alsid

کاربر سایت
Dec 11, 2013
77
دوستان دیروز 4 5 ساعت با دستگاه اسلیم TLOU بازی کردم اما بعد از اون یه مشکل عجیب پیش اومد.
اولا این که در طی این چند ساعت هر وقت میرفت روی گیم که ما باید بازی میکردیم صدای Ps3 خیلی زیاد میشد حالا نمیدونم صدای فنه یا ... مثل یه جارو برقی کوچیک رو اعصاب بود.
بعد از این چند ساعت هم یه دفعه یه پیام اومد اون بالا گفت دستگاه داغ شده و خاموش کنین. چراغ پاور هم قرمز میشد سبز میشد و هی رنگ عوض میکرد.
خواستم بدونم کسی میدونه این مشکل از چی هست ؟ خطره ؟ اگه مشکل مهمیه تا دستگاه رو بدم پس چون فعلا از کسی گرفتم برا تست ..
سلام
دوست عزیز داره اخطار میده برای گرما
کنسول فت یا اسلیم؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام
دوست عزیز داره اخطار میده برای گرما
کنسول فت یا اسلیم؟

سلام، اره اخطار گرما میده اسلیمم هست.صداش هم زیاده متاسفانه ..
امروز یه ساعتی بازی کردم بازم افتاد چشمک و اخطار داد که گرم شده مدتی خاموش کنید.

دماش رو نگاه کردم زده بود 75 درجه !!! طرف انگار دور فنش هم زده بود بالا. مشکل از چی هستش به نظرتون ؟

آخرین ویرایش:

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
سلام
کسی اینجا هست که آپدیت بازی ها رو با کامپیوتر دانلود کنه؟ برنامه PS3 P*r*o*x
من یه آپیدت 1گیگی گرفتم از این طریق ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه.
طبق مراحلی که خودش گفته جلو میرم اما اصلا نصب نمیکنه. کسی هست کمک کنه؟
من چند سال پیش همینجوری دانلود و نصب میکردم راحت، بعدش دیگه همیشه با خوده کنسول آپدیت ها رو گرفتم، حالا این آپدیت با این حجم زیاد رو گفتم با کامپیوتر بگیرم و گرفتم اما نصب نمیشه!!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من PS3 داشتم روش نوشته بود: Made in Czech Republic
یعنی‌ بسته بندیش در کشورهای دیگه میشه؟
کدومشون از همه بهترند؟

بله برای بسته بندی کارتونش رو میفرستنش همون کشور که بگن این کنسول برای این کشوره همین
و همشون توی چین ساخته میشن
اگر ژاپنی گیرت بیاد که دیگه حرف نداره حرف اول رو میزنه توی دنیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر