هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,308
نام
Farzad
سلام دوستان من چند روز پیش وقتی PS3 رو روشن کردم این پیغام رو میده IF YOU HAVE A HISTORY OF EPILEPSY OR SEIZURES, CONSULT A DOCTOR BEFORE USE. CERTAIN PATTERNS MAY TRIGGER SEIZURES WITH NO PRIOR HISTORY. BEFORE USING THIS PRODUCT CAREFULLY READ THE INSTRUCTION MANUAL. ولی وقتی کنسول دوستم رو نیگا کردم هیچی نمینویسه می خواستم بدونم مشکلی برای کنسولم اتفاق افتاده:(( و این و نوشته بخاطر چی هست؟
نه مشکلی نداره اخطار سلامتی هست فریمور دوستتون قدیمیه احتمالا که نشون نمیده

مهدينيو

کاربر سایت
Jun 24, 2012
3
سلام .يكي از اساتيد لطفا راهنمايي بكنه.من جديدا پلي3 گرفته.ميخوام هارد اكسترنال بگيرم.هاردي كه usb 2 , usb3 رو همزمان ساپورت بكنه به دستگاه ميخوره؟ يا بايد هاب هم استفاده كرد؟ واينكه دوستان چه مدل هاردي رو پيشنهاد ميكنند؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
وقتی با کابل hdmi پی اس تری رو به تلویزیون وصل میکنم ، روی رزولوشن 576 صدا و تصویر داره ولی روی 720 و 1080i در محیط xmb و در محیط بازی ، صدا قطع و وصل میشه .
کسی میدونه چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟
ps3 slim 250 gig frimware 3.55
تنظیمات صدا و تصویر رو هم در ps3 روی HDMI قرار دادم . تلویزیون هم سونی هست Full HD

کابل hdmi هم تصویر رو منتقل میکنه و هم صدا رو ، چرا در رزولوشن بالا منظور(HD) صدا رو بریده بریده پخش میکنه ولی در رزولوشن غیر HD مشکلی نداره ؟آیا ممکنه به کیفیت کابل مربوط باشه ؟ 12 تومن کابل رو خریدم.
یه سوال دیگه :
چرا بازی وقتی اجرا میشه ،یهو رزولوشن میاد روی 720 در صورتی که در محیط xmb رزولوشن رو روی 1080i نشون میده ، ولی در بازی میشه 720 ؟؟؟؟!
با تشکر

سلام ، به احتمال خیلی زیاد از کابل HDMI هست ، با کابل با کیفیت تست کنید ، احتمالا درست میشه
چون رزولیشن اکثر بازیها 720 هست و فقط تعداد کمی 1080 هستند

سلام به دوستان ps3 بازا
من اگه خدا بخواد تا یک ماه دیگه میخوام از دست xbox360 رها بشم و یه ps3 بگیریم چند راهنمایی داشتم ممنون میشم کمک کنید

1- کپی خور دستگاه به چه صورت هست مثل xbox360 هک دائمی اومده (lt3 برا xbox360 )
2- هر بازی که منتشر نیاز به هک داره یا میشه همون موقع بازی کرد
3- بازیهاش فقط رو هارد هستن یعنی باید هارد یا فلش ببری تا بتونی بازی بخری .... حدود قیمت هر بازی رو ممنون میشم بگید
4- چه مدلی بخرم خوبه بودجه منم تا 1.300 هست ...مدل و حجم بگید ممنون میشم
5 - تا چه مدت با اومدن ps4 میشه ازش استفاده کرد
خیلی خیلی ممنون از دوستانی که جواب بدن

سلام
1- چیزی به اسم کپیخور دائم یا .. نداره ، کپیخور به صورت نرم افزاری هست معمولا (به جز روش cobra که البته هزینه بالایی داره و پیشنهاد نمیشه)
2- بستگی به CFW مورد استفاده و همچنین حداقل FW موردنیاز بازی داره
3- میتونین روی DVD هم خریداری کنید ولی به دلیل اینکه در هر صورت باید به هارد انتقال داده بشه پیشنهاد نمیشه ، خرید روی هارد به صرفه ترین روش هست ، حدود قیمت هر بازی بستگی به حجم بازی و انصاف فروشنده داره ، حدود 2 تومن تا 10 تومن هم فروخته میشه (بازی هرچی خواستی به خودم بگو :d)
4- خرید Slim 160GB یا 320GB دسته دوم کپیخور پیشنهاد میشه
5- اصلا مشخص نیست ، با توجه به گفته سونی ، با عرضه شدن PS4 هنوز PS3 زنده هست و مورد پشتیبانی قرار میگیره
همچنین خواندن این دو تاپیک رو پیشنهاد میکنم به شما:
راهنمای جامع خرید PS3
راهنمای جامع استفاده از PS3

خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی من این مطلب رو تو چند عدد فروم دیگه گذاشتم یکی این حرف رو زد صجت داره :

1- کپی خور دستگاه به چه صورت هست مثل xbox360 هک دائمی اومده (lt3 برا xbox360 ) خیر، به علت آپدیت نرم افزاری هر دو هفته یکبار سونی، هر چند ماه نیار دارید برای اجرا کردن بازیهای جدید که از نظر زمانی در همون حوالی عرضه میشند دوباره به فروشگاهی که دستگاه رو خریدید مراجعه کنید که هک دستگاه رو آپدیت کنند که بسته به انصاف فروشنده هزینه خواهد داشت.

اگه به این صورت باشه هرماه دستگاه باید برا اپدیت برد

حرف ایشون اشتباه هست ، اولا که مشخص نیست آپدیت FW هر چند وقت توسط سونی عرضه بشه ، دوما بازیها برای FW های مختلف فیکس میشه و شما میتونین با استفاده از فیکس بازی رو اجرا کنید
من خودم هنوز از CFW 3.55 استفاده میکنم ، در حالی که بازیهای جدید 4.46 لازم دارند و من از فیکس بازی عرضه شده برای 3.55 استفاده میکنم
در صورت داشتن کمی تخصص ، خودتون میتونین کنسولتون رو به CFW جدید آپدیت کنید

*ببخشید از همه دوستان ، بعضی از سوالات مربوط به هک هست ، حواسم نبود جواب دادم!

آخرین ویرایش:

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
آقا این پلی 3 ما تو صفحه xmb یه نقطه های سفید نشون میده که هی میرن و میان
یعنی ظاهر میشن و دوباره از بین میرن
مشکل پیدا کرده دستگام؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
آقا این پلی 3 ما تو صفحه xmb یه نقطه های سفید نشون میده که هی میرن و میان
یعنی ظاهر میشن و دوباره از بین میرن
مشکل پیدا کرده دستگام؟

اگه فقط تو xmb هستش و منظورتون از نقطه ها همون دایره مثلث مربع ...های ریزه که مثل ستاره هستن که از اول بودش شاید تازه به ورژن بالا آپدیت کردید.{احتمالا اشتب میگم} ولی اگه فقط تو xmb این مشکل رو دارید تم رو یه دفعه عوض کنید دوباره بیاید رو این تم ببینید چطور میشه.

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
اگه فقط تو xmb هستش و منظورتون از نقطه ها همون دایره مثلث مربع ...های ریزه که مثل ستاره هستن که از اول بودش شاید تازه به ورژن بالا آپدیت کردید.{احتمالا اشتب میگم} ولی اگه فقط تو xmb این مشکل رو دارید تم رو یه دفعه عوض کنید دوباره بیاید رو این تم ببینید چطور میشه.

فکر نمیکنم ستاره باشه، تو برنامه MULTIMAN هم که میره رو اسکرین سیور که برا من یه اسکرین سیور تمام صفحه سیاه هست،یه سری نقطه های سفید ظاهر میشن و دوباره از بین میرن
اگه منظورمو گرفتین که هیچ اگه نه من عکس بگیرم از صفحه بزارم اینجا که تشخیصش راحتر باشه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
فکر نمیکنم ستاره باشه، تو برنامه MULTIMAN هم که میره رو اسکرین سیور که برا من یه اسکرین سیور تمام صفحه سیاه هست،یه سری نقطه های سفید ظاهر میشن و دوباره از بین میرن
اگه منظورمو گرفتین که هیچ اگه نه من عکس بگیرم از صفحه بزارم اینجا که تشخیصش راحتر باشه

از چه خروجی استفاده میکنید؟اگه اچ دی ام آی باشه احتمال میدم کابلتونه که مورد دار شده و نویز میندازه.اگه عکس هم بزارید واضح تشخیصش راحتتره.

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
از چه خروجی استفاده میکنید؟اگه اچ دی ام آی باشه احتمال میدم کابلتونه که مورد دار شده و نویز میندازه.اگه عکس هم بزارید واضح تشخیصش راحتتره.

از اچ دی ام آی
ولی احساس میکنم تو بازی ها اینجوری نباشه یا من ندیدم انقد تنوع رنگها زیاده
آخه با همون کابل برا رسیور هم امتحان کردم
چیز مشکوکی ندیدم

الان سر کارم(یه عکس میگیرم میزارم)

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
سلام
دوستان میخواستم بدونم این پکیج داخل ایران هم ارائه شده؟؟؟
اگه آره قیمت چنده.

http://www.gamestop.com/ps3/consoles...-bundle/110065

بنده به دلیل تعلق خاطری که به کمپانی راک استار دارم میخوام این پکیج رو بخرم.چه ایران چه خارج.
کسی هست بتونه اینترنتی برام بخرتش؟

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,308
نام
Farzad
اسکرین سیور مولتی من همینطوریه صفحه ی سیاه با نقاط سفید

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان یه دسته Dualshock 3 دارم 3-4 ماهه گرفتم و به اسم آکبند بهم دادن , الان توی هر بازی یه دکمه رو یکم فشار بدم کلاً قاطی میکنه , ضربه هم ندیده خودبخود اینجوری شده

تعمیر میشه ؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان یه دسته Dualshock 3 دارم 3-4 ماهه گرفتم و به اسم آکبند بهم دادن , الان توی هر بازی یه دکمه رو یکم فشار بدم کلاً قاطی میکنه , ضربه هم ندیده خودبخود اینجوری شده

تعمیر میشه ؟

پشت دسته یک سوراخ هست ، سوزن داخل سوراخ بزنین ، دسته ریست میشه ، شاید درست شد

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان ی سوال دیگه فریز کردن تو بازی عادیه؟مثلا من تا حالا 6تا بازی باهاش تموم کردم 4 بار فریز کرده تو بازی.اون سوال بالایی رو هم بی زحمت جواب بدین ممنون.
ی نکته دیگه اینه ک فقط تو بازیای قدیمی فریز کرده مثل u1-infamous 1 2-جدید ترینش red dead بود.ولی تو بازیای جدید مثه اسنشن و tlou فریز نکرده اصن

فریز کردن اگه کم باشه ، طبیعی هست ولی اگه زیاد تکرار میشه احتمالا مشکل داره کنسولتون
این مقداری که شما گفتین طبیعی هست به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر