هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
قیمت کنسول های اوریج خور رو کسی داره؟
برای پخش فیلم بلو ری رایتی کپی خور بودن تاثیری داره یا فقط ریجن مهم هست؟
کدوم ریجن برای فیلم بهتره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
قیمت کنسول های اوریج خور رو کسی داره؟
برای پخش فیلم بلو ری رایتی کپی خور بودن تاثیری داره یا فقط ریجن مهم هست؟
کدوم ریجن برای فیلم بهتره

برای قیمت بهتر که بری توی این تاپیک دوستان قیمت رو هر هفته میذارند
[h=3]قیمت به روز PS3 در فروشگاه های مختلف[/h]بله تاثیر داره و بهتری ریجن همون پال هست یعنی 2

dasolo

کاربر سایت
Nov 18, 2012
3
من سری فت با هارد 80 دارم هک شده به ورژن 4.31 ولی وقتی هارد اکسترنال بهش وصل میکنم با اینکه فت 32 هست ولی دستگاه اونا نمیشناسه و بازی ها از مالتی من اجرا نمیشه ولی فلش را میشناسه و بازی های روی فلش را میاره
هارد را با ویندوز فرمت کردم اما فقط حالت extfat داشت که الان کلا هارد را نمیشناسه حتی تو قسمت فیلم و موزیک
الان باید چیکار کنم یا نرم افزار خواستی برا فرمت هست ممنون میشم راهنماییم کنید

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من سری فت با هارد 80 دارم هک شده به ورژن 4.31 ولی وقتی هارد اکسترنال بهش وصل میکنم با اینکه فت 32 هست ولی دستگاه اونا نمیشناسه و بازی ها از مالتی من اجرا نمیشه ولی فلش را میشناسه و بازی های روی فلش را میاره
هارد را با ویندوز فرمت کردم اما فقط حالت extfat داشت که الان کلا هارد را نمیشناسه حتی تو قسمت فیلم و موزیک
الان باید چیکار کنم یا نرم افزار خواستی برا فرمت هست ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
فکر کنم هر روز باید این نکته رو یادآوری کنیم:
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* (پست اول تاپیک خوانده شود)
...........
این تاپیک را مطالعه کنید:
راهنمای جامع استفاده از PS3

این قسمت مربوط به درخواست شماست که من نقل قول کردم از تاپیک:

- برای اجرای این بازی ها باید هاردی با فرمت FAT32 داشته باشید
* برای فرمت کردن هارد به FAT32 از نرم افزار Fat32FormatterEN استفاده کنید.
- داخل هارد یک فولدر به اسم GAMES بسازید (به بزرگ بودن تمام حروف توجه کنید)
- فولدر بازی مورد نظر را درون فولدر GAMES کپی کنید
- هارد را به PS3 وصل کنید و بازی را از داخل مولتی من اجرا کنید

آخرین ویرایش:

ziyafaat

کاربر سایت
Nov 21, 2012
2
دوستان خسته نباشید..یه سوال دارم که خیلی مهمه واسم.در مورد دسته های PS3.چطور میشه اصلی رو از غیر اصلیش تشخیص داد؟؟م الان 3تا دسته دارم.
مدل هاشون رو پشتشون اینطور نوشته.
1- Model:CECHZC2H A1
DC 5V---500mA
2-CECHZC2H
DC 3.7---300mA
3-CECHZC2U
DC 3.7---300mA
یه چیز دیگه اینکه این دسته که شخصاتشو آخری نوشتم روی برچسب پشتش از اون 2تاخیلی بیشتر نوشته داره که نمی فهم چیه.اما یهچیزای مثل FCC ID یا IC خیلی چیزای دیگه.میشه یه توضیحی بدین و بگین که به ترتیب کد.مابهترن؟مرسی

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
دوستان خسته نباشید..یه سوال دارم که خیلی مهمه واسم.در مورد دسته های PS3.چطور میشه اصلی رو از غیر اصلیش تشخیص داد؟؟م الان 3تا دسته دارم.
DC 5V---500mA
2-CECHZC2H
DC 3.7---300mA
3-CECHZC2U
DC 3.7---300mA
یه چیز دیگه اینکه این دسته که شخصاتشو آخری نوشتم روی برچسب پشتش از اون 2تاخیلی بیشتر نوشته داره که نمی فهم چیه.اما یهچیزای مثل FCC ID یا IC خیلی چیزای دیگه.میشه یه توضیحی بدین و بگین که به ترتیب کد.مابهترن؟مرسی

دوست عزیز معمولا دسته های فیک روی کاستوم فریمر جدید همخونی ندارن و اجرا نمیشن
یا فقط وقتی وصل میشن که سیم usb وصل باشه بهشون
کلا روی دسته نباید حساس بشی چون فقط کیفیتاشون فرق دارن و سخت میتونی دسته ای رو پیدا کنی که سریالش با سریال دستگاهت یکی باشه
اگه دیدی دکمه ها شل نیستن و آنالوگ هم صدا نمیده وقتی تکون میدی و بدون usb راحت کار میکنه کیفیتش بالاست

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
DC 5V---500mA
2-CECHZC2H
DC 3.7---300mA
3-CECHZC2U
DC 3.7---300mA

سلام
تو این تاپیک نحوه تشخصی دسته اصلی رو توضیح دادم:
راهنمای جامع خرید PS3

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
یعنی کنسولی که اوریجینال هست بلوری رایتی پخش نمیکنه؟
میپخشه.....شاید بعضی از بلوری ها (حتی رایتی) با ریجن کنسولت هماهنگ نباشن....البته اکثر بلوری رایتی ها ریجن فیری هستن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یعنی کنسولی که اوریجینال هست بلوری رایتی پخش نمیکنه؟

میگم که باید ریجنش مشخص بشه یادمه اینجا یه بحث حسابی داشتیم بعد یکی از بچه ها گفت با یه برنامه میشه ریجن رو مشخص کنی
خوده من که رایتر بلوری نداشتم و امتحان نکردم ببین درسته یا نه

میپخشه.....شاید بعضی از بلوری ها (حتی رایتی) با ریجن کنسولت هماهنگ نباشن....البته اکثر بلوری رایتی ها ریجن فیری هستن

بله ولی ریسک داره شاید به کنسولت نخورد اون وقت چی!!!

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
بله ولی ریسک داره شاید به کنسولت نخورد اون وقت چی!!!
اگه کپی باشه که اکثرا قفل ریجنشون شکسته شده(به سختی:D).. یا فیری هستن....اگه نه که ..فیلمت کپی باشه قفل ریجنشون باید بشکونی یه سری برنامه ها هستن اینکارو میکنن ولی به (سختی:D)من خودم از 100 تا فیلم کپی که دیدم شاید 3تاش فقط گیر به ریجنش داد....

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگه کپی باشه که اکثرا قفل ریجنشون شکسته شده(به سختی:D).. یا فیری هستن....اگه نه که ..فیلمت کپی باشه قفل ریجنشون باید بشکونی یه سری برنامه ها هستن اینکارو میکنن ولی به (سختی:D)من خودم از 100 تا فیلم کپی که دیدم شاید 3تاش فقط گیر به ریجنش داد....

ممنون از اطلاع رسانیت
یعنی شما بیش از 100 بلوری رایت کردی که فقط به سه تاش گیر داد چه جالب :-/

hawx12

کاربر سایت
Nov 22, 2012
8
دوستان هر کس save بازی hitman رو تا هر جا که رفته برام بذاره میخوام از روی یه مرحله که مشکل داره{بازی فریز میشه} رد بشم خواهشن کمک کنید
41.gif
برای کپی سیوها بر روی هارد یا فلش هم فقط باید هارد یا فلش رو وصل کنید روی سیو بازی برید و مثلث و کپی اون رو رو هارد بریزید به همین سادگی

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
درود!
من بد از 3 هفته برگشتم! امروز وقتی PS3 روشن کردم. دیدم مثل اینکه بوت نمیشه! فکر کردم مشکل از هارد 500 ی باشه که انداختم! هارد 80 خودشو انداختم و دوباره از نو فریمور نصب کردم. سیستم با کابل HDMI بالا نیومد ولی با کابل معمولی ویدیو بالا میاد!
حالا یه مشکل اینکه هرچی بازی تویه اکانتم بود ه پریده!! چی کار کنم؟ مگه اینا نباید تویه اکانت پلی اشتیشن ذخیره بشه؟
مشکل دیگه اینکه HDMI بالا نمیاد با 2 تا کابل دیگه هم تست کردم نشد!!! چی کار کنم؟ کلا مشکل این بود الکی زدم کل هارد و فرمت کردم!
:(
اضافه کنم که مثل اینکه کلا اکانت پلاس م حذف شده! چه کنم؟!!!!!!!!!

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
سلام.آقا تازه ps3 گرفتم.چرا تو همه بازی ها من مشکل دارم.اونم مشکلای عجیب.مثلا مورتال کمبات دارم ولی حتی چند ضرب ساده هم نمیتونم
بزنم.مثلا 3 بار مربعو نمیتونم بزنم.یا مثلا تو nfs ماشینم کلا 40 50 تا بیشتر نمیره.تنظیم خاصی داره دستگیرش؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر