هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

با سلام
یه سوال:
تا چند هفته پیش وقتی دستگاه ps3م رو روشن میکردم و بعد از 1 ساعت بازی کردن وقتی دستگاه رو خاموش میکردم فنش خیلی آروم کار میکرد (در حالت چراغ قرمز:d)

ولی الان اینجوری نمیشه
دیگه فنش اروم کار نمیکنه
فنش خاموش میشه
چرا یه دفعه همچین تغییری پیدا کرده؟

با تشکر

دوستان ی ps3 160 دارم با اخرین ابدیت!!

وضع مالیم به گونه ی نیست که بخوام 100 تومن پول هر بازی بدم !

بفروشم بهتر نیست از نظرتون؟حدودا چند بر میدارن؟بازاره موجود در تهران خریدار هستند؟

سلام دوستان من تازه بازی COD:MW2 رو گرفتم
یه چند روز بازی میکردم اما تازگیا وقتی آنلاین میرم تو بازی میپره بیرون اما وقتی آفلاین میشم قشنگ پخش میکنه ، چند بار هم آپدیت رو از اول دان کردم اما تاثیری نداشت :(
چند روز پیش اینطوری شد اما دوباره درست شد ، کسی میدونه باید چیکار بکنم ؟؟؟ :-/

مشکلات بازیو تو تاپیک خود بازی مطرح کن دوستان اونجا میتونن کمکت کنن
با سلام
یه سوال:
تا چند هفته پیش وقتی دستگاه ps3م رو روشن میکردم و بعد از 1 ساعت بازی کردن وقتی دستگاه رو خاموش میکردم فنش خیلی آروم کار میکرد (در حالت چراغ قرمز:d)

ولی الان اینجوری نمیشه
دیگه فنش اروم کار نمیکنه
فنش خاموش میشه
چرا یه دفعه همچین تغییری پیدا کرده؟

با تشکر
اتفاقا نباید کار کنه
هوا خیلی گرمه صدای فن کنسول ها ی فت و اسلیم تا دور 2 بالا میره که طبیعیه ولی بیشتر از اون بشه مشکل داره
اگه فنتون قطع نمیشه موقع خاموش شدن نشون دهنده اینه که کنسول خیلی داغ کرده
الان که خاموش میشه نشون دهنده اینه که کنسول زیاد داغ نکرده

سلام
یه سوالی دارم میشه قسمت دانلود ps3 رو جوری کرد که دانلود هارو فقط تو یک ساعت مشخص انجام بده مثلا از 2 تا 8؟ کپی خور هم نیست دستگاه

دوستان ایا برنامه ای هست که بشه هم موزیک و ویدو بازهای پلی3 رو کشید بیرون؟
اگر هست و امتحان کردید لطفا با یه لینک مستقیم و بدون شیلتر قرار بدید ممنون.

سلام
یه سوالی دارم میشه قسمت دانلود ps3 رو جوری کرد که دانلود هارو فقط تو یک ساعت مشخص انجام بده مثلا از 2 تا 8؟ کپی خور هم نیست دستگاه

نه همچین گزینه ای نداره ولی میتونید تنظیم کنید بعد از ساعت معینی خودش خاموش بشه یا میتونید گزینه خاموش شدن بعد از اتمام دانلود رو بزنید ولی توصیم اینه برید این تاپیک و از طریق pc دانلود کنید بازی و برنامه هاتون رو
forum.bazicenter.com/thread43472/
دوستان ایا برنامه ای هست که بشه هم موزیک و ویدو بازهای پلی3 رو کشید بیرون؟
اگر هست و امتحان کردید لطفا با یه لینک مستقیم و بدون شیلتر قرار بدید ممنون.
تو حالت اوریجینال راهی نداره!!

سلام چجوری باید بازی های ps3 رو از روی هارد اکسترنال دوستم بریزم روی هارد اکسترنال خودم؟؟؟
برنامه خاصی میخواد؟ یا همون روش کپی. پیست هست؟؟

با سلام
یه سوال:
خیلی برام عجیب که الکی هارد ps3م پر شده.
ps3 من 40gb هست (کپی خور)
و بازی ها و برنامه های توش به این شکل هست
gran turismo 5-14gb
blood stone 007-7gb
وبقیه برنامه ها مثل اهنگ و عکس و سیو بازی و...-3gb

خوب اینا روی هم رفته میشه 24gb از 37gb
خوب پس این 13 گیگ کجا رفته؟

شاید هم برای gt5 مصرف شده

با تشکر

اگه ورودی hdmi داره با کابل hd اگه نداره یه کابل hdmi به dvi بزن بهش و صدا رو از کابل 3 رنگ داخل جعبش بگیر

شرمنده.قسمت صدا رو نفهمیدم.کابل hd رو میزنم به ps3 و پشت مانیتور.خب.صدا رو چه جوری بگیرم؟
من الان از dvi استفاده میکنم.میشه هم این باشه.در کنارشم کابل hd وصل کنم به ps3?

پس چی شد؟
کسی جواب سوال مارو نمیده؟/:)

سینا جان همونطور که گفتی برای بازی ها هستش مثلا سیو ها و یه سری چیز های دیگه که نشون نمیدن
شرمنده.قسمت صدا رو نفهمیدم.کابل hd رو میزنم به ps3 و پشت مانیتور.خب.صدا رو چه جوری بگیرم؟
من الان از dvi استفاده میکنم.میشه هم این باشه.در کنارشم کابل hd وصل کنم به ps3?
با pc میتونی از dvi استفاده کنی و همزمان میتونی کابل hd رو بزنی و از hd استفاده کنی (برای 3d باید از hd استفاده کنی)
برای صدا هم پشت مانیتورتو ببین یه جای ورودی فیش هدفون هستش از اون صدا بگیر بزن به باند یا هدفونت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or