هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

n
سلام

من اسپیکر را برای PS3 باید وصل کنم به مانیتور و برای کامپیوتر باید وصل کنم به کیس. واقعا اذیت میکنه هی بخوام اسپیکر را در بیارم دوباره بزنم

می خواستم بدونم به جز اینکه هدفون بگیرم راهی نیست که با یک اسپیکر هم PS3 هم PC صدا داشته باشند ؟
دو تا کار می شه کرد اولش اینه که صدا بین کنسول و pc خودتون به اشتراک بزارید به این صورت که شما صدا اصلی در pc دارید با یک کابل دو طرفه ساده به کنسول هم می فرستید اما این یک مشکل خیلی بزرگ داره اونم اینه که وقتی بخواید از کنسول صدا دریافت کنید باید حتما pc روشن کنید !!!!
دومین روش به نظرم یک کارت صدا اکسترنال خوب می تونه این ضعف از بین ببره .اول اینکه به دلیل اکسترنال بودنش دسترسی راحت می شه بعدش اگر مثلا یک مدلی مثل creative sound blaster x fi 5 1 pro usb audio system باشه با دارا بودن اکثر سوکت های اسپیکر و حتی optical out تقریبا خیلی به کار می یاد به شرطی اسپیکر هاتون باهاش سازگار باشن.

[h=1][/h]

دوستان درسته که هیچ بازی رو PS3 کامل نصب نمیشه ؟

و درنهایت از بلوری اجرا میشه ؟

----------

هدفون 7.1 دالبی هم داریم ؟

برای بازی ها اگر اوریج منظورتون هست باید حتما با دیسک بازی کنید

سوال بعدی هم دوستان بهتر راهنمایی می کنند اما همین هدفونی که توی چند صفحه قبل عکسش هست خیلی عالیه

برای بازی ها اگر اوریج منظورتون هست باید حتما با دیسک بازی کنید

سوال بعدی هم دوستان بهتر راهنمایی می کنند اما همین هدفونی که توی چند صفحه قبل عکسش هست خیلی عالیه

بله اوریجینال منظورمه

با دیسک مثل ایکس بکس که نصب میشه بعدش برای سیستمهای امنیتیش دیسک داخل دستگاه میمونه

یا اصلا نصب نمیشه و کل بازی از رو بلوری اجرا میشه ؟

بله اوریجینال منظورمه

با دیسک مثل ایکس بکس که نصب میشه بعدش برای سیستمهای امنیتیش دیسک داخل دستگاه میمونه

یا اصلا نصب نمیشه و کل بازی از رو بلوری اجرا میشه ؟

برای اوریج باید حتما با دیسک بازی کنید.

نصب هم نه چیزی برای نصب نداره

موفق باشید

دوستان درسته که هیچ بازی رو PS3 کامل نصب نمیشه ؟

و درنهایت از بلوری اجرا میشه ؟

----------

هدفون 7.1 دالبی هم داریم ؟

کامل نه ولی هستن بازی هایی که تا 6 گیگ جا میگیرن و همونطور که خودتون گفتید برای مسائل امنیتی و اجرایی بازی ها باید تو دستگاه بمونن
هدفون 7.1 هم بله داریم عکسش صفحات قبل هست
اسمشم اینه
PS3 Wireless Stereo Headset
فوق العادس
قیمتش در بازار 230-40 تومنه ولی من میتونم با 210 تومن برای هر کسی که بخواد تهیه کنم

سلام
من ps3 نداشتم قصد خرید دارم یک سوالی دارم که خیلی باسم مهمه اونم اینه
کلا ps3 حالا هر بلایی که بشه سرش اورد میشه کاری کرد بازی ps2 و ps1 رو هم روش بشه بازی کرد؟ بازی ها باید حتما اورج باشن ps2&1 یا نه همین کپی های داخل بازار هم میشه؟
خیلی ممنونم منتظرم

سلام
کلا ps3 حالا هر بلایی که بشه سرش اورد میشه کاری کرد بازی ps2 و ps1 رو هم روش بشه بازی کرد؟ بازی ها باید حتما اورج باشن ps2&1 یا نه همین کپی های داخل بازار هم میشه؟
خیلی ممنونم منتظرم

سلام

در مورد بازی های کپی نمی دونم اما بعضی از بازی های PS2 می تونید از STORE خریداری کنید.

موفق باشید

سلام
خیلی ممنونم منتظرم

سلام آقا پژمان
بازی های ps1 و ps2 به صورت خریدنی تو استور هستش ، سری های اولیه فقط میتونستن بازی های اوریجینال رو اجرا کنن این سری ها فقط باید از استور خریداری بشن

سلام تلوزیون من از این قدیمی هاست و ال سی دی نیست من ps3 رو برده بودم بیرون واسم بازی بریزن چون اونا وصل کرده بودن به ال سی دی الان نمیتونم به تلویزیون معمولی وصل کنم باید چی کار کنم یعنی باید ببرم همونجا ورودی hdmi رو تعغییر بده به کابل معمولی ؟ میشه راهنمایی کنید

سلام تلوزیون من از این قدیمی هاست و ال سی دی نیست من ps3 رو برده بودم بیرون واسم بازی بریزن چون اونا وصل کرده بودن به ال سی دی الان نمیتونم به تلویزیون معمولی وصل کنم باید چی کار کنم یعنی باید ببرم همونجا ورودی hdmi رو تعغییر بده به کابل معمولی ؟ میشه راهنمایی کنید

سلام
دستتو بزار رو دکمه پاور و وقتی روشن شد بر ندار تا وقتی بوق بزنه خاموش بشه بعد دوباره روشنش کن و این دفعه دستتو بردار،، تصویر میاد

سلام دوستان.
دو روزه نمیتونم با کنسول وصل شم به اینترنت (وای-فای), وقتی روی Sign in میزنم بعد از چند ثانیه میزنه DNS error.
یه بار از اول کانکشن رو تنظیم کردم باز درست نشد, و اینکه روی لپ تاپ مشکلی با اینترنت ندارم!
چشه؟

سلام دوستان.
دو روزه نمیتونم با کنسول وصل شم به اینترنت (وای-فای), وقتی روی Sign in میزنم بعد از چند ثانیه میزنه DNS error.
یه بار از اول کانکشن رو تنظیم کردم باز درست نشد, و اینکه روی لپ تاپ مشکلی با اینترنت ندارم!
چشه؟

Isp ــتون رو عوض کردید ؟! رو Easy تست کردید ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or