هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ali_k72

کاربر سایت
Aug 20, 2018
1
سلام
چند تا سوال داشتم ، اگه میشه کمک کنن دوستان .

1- این sd2vita روی چه فریمورایی جواب میده ؟
2- الان من رو 3.60 ـم . هک 3.68 چه تفاوت هایی داره با 3.60 ؟ (نحوه نصب ، دائمی یا موقت بودن هک ، پلاگین ها و ..) نیاز هست اپدیت کنم یا رو همین بمونم ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
چند تا سوال داشتم ، اگه میشه کمک کنن دوستان .

1- این sd2vita روی چه فریمورایی جواب میده ؟
2- الان من رو 3.60 ـم . هک 3.68 چه تفاوت هایی داره با 3.60 ؟ (نحوه نصب ، دائمی یا موقت بودن هک ، پلاگین ها و ..) نیاز هست اپدیت کنم یا رو همین بمونم ؟
سلام همونطور که تو بالا گفتم تقریبا همه پلاگین ها الان جواب میده.
اما به نظرم روی 3.60 بمونید بهتره چون بعدا هم اگر پلاگین جدید بیاد روی اون هم جواب میده، البته الان هم یه سری پلاگین وجود دارند که فقط روی 3.60 درست کار میکنند.
موفق باشید.

• Like
Reactions: ali_k72

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
جالبه که هم اموزش هک هم دانلود بازیو کامل گذاشتم بعد دوباره میان اینجا سوال می کنن یکیم اینجا عشق پیام خصوصی دادنه اگه استفاده نمی کنید تاپیک بسته بشه بهتره

• Like
Reactions: Sega_genesis

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام.دوستان ۱سوال داشتم
من بعضی بازی های nonpdrm یا mai نصب میکنم وقتی میخوام اجراشون کنم ارور میده و وارد بازی نمیشه.کسی میدونه مشکل از کجاست
باید پلاگین nonpdrm رو هم نصب کنی
اخرین برنامه ی auto plagin vita رو از github پیدا و نصب کن هکلی پلاگین ها بدرد بخور توی خودش داره.

john_doe

کاربر سایت
Sep 6, 2018
5
دوستان سلام
من یه ps vita 3.65 enso دارم خواستم اپدیتش کنم و بیام روی 3.68 که هک جدید رو نصب کنم ...مشکل این جاست که من نرم افزار هایی که مربوط به هکه خودش بوده با رستور کردن پی اس ویتا پاک کردم از یه طرف هم دیشب اپدیت 3.69 اومد نمیدونم چه جوری حالا اپدیت کنم لطفا راهنمایی کنید

john_doe

کاربر سایت
Sep 6, 2018
5
سلام
به هیچ عنوان به 3.69 آپدیت نکنین چون سونی جلوی هک گرفته
ولی the flow گفته بزودی برای 3.69 هک جدید بیرون میده
به 3.69 نمی خوام اپدیت کنم الان توی enso3.65 گیر کردم از یه طرف اپ های هک ام پاک شده و از یه طرف اپدیت 3.68 رو دانلود کردم نمیدونم چه جوری ببرم به 3.68 که از هک جدید استفاده کنم...الان حتی نمیتونم بازی هم نصب کنم...

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
به 3.69 نمی خوام اپدیت کنم الان توی enso3.65 گیر کردم از یه طرف اپ های هک ام پاک شده و از یه طرف اپدیت 3.68 رو دانلود کردم نمیدونم چه جوری ببرم به 3.68 که از هک جدید استفاده کنم...الان حتی نمیتونم بازی هم نصب کنم...

چندوقتی ویتا ندارم اونموقع 3.60 بود هک جدید کار نکردم
ولی برای آپدیت با dns میتونی انجام بدی چندین صفحه قبل همین تاپیک بگرد دوستان گفتن چطور آپدیت کنی

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
ولی the flow گفته بزودی برای 3.69 هک جدید بیرون میده
خیر خودش گفته برای 3.69 هکی ریلیز نمیکنه مگرینکه یه باگ دیگه پیدا کنه.

آیا گرم شدن پشت ویتا در حین بازی عادیه؟
سلام
خیلی داغ نباید بکنه ولی بله باطریش گرم میشه مخصوصا اگه موقع شارژ باهاش بازی کنین که توصیه نمیشه عمر باطریش کم میشه.
موفق باشید.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر