هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
بچه ها کسی میتونه با برنامه psm dev در ps vita کار کنه
من یه کلیپ دیدم که داخل این برنامه یکی داشت یه سری بازی انجام میداد من قبلا این کار رو انجام دادم تو فریمور پایین تر ولی دیگه نتونستم این کار رو انجام بدم
الان که فریمور شده 2.6 کسی میتونه یه راهنما برای استفاده از این برنامه قرار بده همراه با بازیایی که میشه داخلش انجام داد
اگه کسل بلد هستش خدا خیرش بده یه آموزش جامع بزاره خیلی واجب
ممنون بچه ها

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
من یه کلیپ دیدم که داخل این برنامه یکی داشت یه سری بازی انجام میداد من قبلا این کار رو انجام دادم تو فریمور پایین تر ولی دیگه نتونستم این کار رو انجام بدم
الان که فریمور شده 2.6 کسی میتونه یه راهنما برای استفاده از این برنامه قرار بده همراه با بازیایی که میشه داخلش انجام داد
ممنون بچه ها
من چند وقت پیش ها رفتم دنبالش و به در های بسته خوردم.هم برنامه کامپیوترش رو و هم ویتاش رو آپدیت کردم و از آخر هم ارور داد و وقتی گشتم،فهمیدم که از یه فریمور به بالاتر،باید جزو Game developer ها (سازنده های بازی)باشی تا بتونی از برنامه استفاده کنی.چون برنامه کامپیوترش یه قایلی به نام Key می خواست که از قرار معلوم باید develpoer باشی و توی سایت ثبت نام کنی و مثکه از خود بازی (برنامه) ای که می سازی این فایل رو بدی.
خلاصه،تا جایی که من دنبالش رفتم دیگه نمیشه کاریش کرد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من چند وقت پیش ها رفتم دنبالش و به در های بسته خوردم.هم برنامه کامپیوترش رو و هم ویتاش رو آپدیت کردم و از آخر هم ارور داد و وقتی گشتم،فهمیدم که از یه فریمور به بالاتر،باید جزو Game developer ها (سازنده های بازی)باشی تا بتونی از برنامه استفاده کنی.چون برنامه کامپیوترش یه قایلی به نام Key می خواست که از قرار معلوم باید develpoer باشی و توی سایت ثبت نام کنی و مثکه از خود بازی (برنامه) ای که می سازی این فایل رو بدی.
خلاصه،تا جایی که من دنبالش رفتم دیگه نمیشه کاریش کرد.

ممنون بچه ها

فکر کنم موقعی که beta معرفی شد بود پارسال اون موقع free بود .
الان دیگه جز developemnet kit رسمی هست نیاز به حق عضویت و پرداخت license و ... داره برای کار کردن باهاش.

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
فکر کنم موقعی که beta معرفی شد بود پارسال اون موقع free بود .
الان دیگه جز developemnet kit رسمی هست نیاز به حق عضویت و پرداخت license و ... داره برای کار کردن باهاش.

خلاصه اگه کسی تونست پیدا کنه آموزشش رو بزاره که کلی نیشه باهاش حال کرد
ممنون بچه ها

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
سلام
بچه های region 1 کسی تونسته 3g رو فعال کنه و از اون 50$ بونس استفاده کنه ؟
تو بعضی از سایتا دیدم میگفن مثل اینکه میشه vita region 1 رو سخت اقزاری آنلاک کرد خیلی ها هم آنلاک کرده بودن...
کسی اینجا آنلاک کرده ؟
نرم افزاری میشه آنلاکش کرد ؟
اصلا آنلاک بشو هست ؟
اینجوری که من شنیدم At&t خیلی رو ویتا حساس و آنلاک نمیکنه..
از دوستانی ک اطلاع دارن ممنون میشم اگه به سوالا جواب بدن.

Meysamm

کاربر سایت
Mar 29, 2012
20
نام
Meisam
من بازي sound shapes رو خريدم ولى نميتونم به قسمت آنلاينش وصل بشم چند بار ويتا رو خاموش روشن كردم حتي مودم رو خاموش روشن كردم ولي فايده نداشت اصلا به آنلاينش وصل نميشه چيكار كنم؟؟

کسی تاحالا چنین مشکلی نداشته؟:(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
بچه های region 1 کسی تونسته 3g رو فعال کنه و از اون 50$ بونس استفاده کنه ؟
تو بعضی از سایتا دیدم میگفن مثل اینکه میشه vita region 1 رو سخت اقزاری آنلاک کرد خیلی ها هم آنلاک کرده بودن...
کسی اینجا آنلاک کرده ؟
نرم افزاری میشه آنلاکش کرد ؟
اصلا آنلاک بشو هست ؟
اینجوری که من شنیدم At&t خیلی رو ویتا حساس و آنلاک نمیکنه..
از دوستانی ک اطلاع دارن ممنون میشم اگه به سوالا جواب بدن.
سلام عزیز
اون 50 تا فقط برای زمانی هست که از سیم کارت استفاده کنید و پولش رو پرداخت کنید.
هیچ راهی تا به امرزو برای انلاک کردن هیچ ویتایی نبوده و هرچی هم هست fake هست. توی نت کلی راه هک ویتا هم پیدا میشه لول :\ اگر خبری از این قبیل بیاد توی بخش هک بچه ها خبرش رو 100% میدن
at&a که خب قرارداد بسته و انلاک نمیکنه ! در واقع حق انحصار انتشار ویتای 3g رو برای استفاده از شبکش خریده برای همین لاک هست برای خودش :\

نه وقتی میخوام وصل بشم میره که sign in بشه به سرور ولی یهویی دیسکانکت میشه.البته میدونم مشکل از اینترنتم نیست. شما چنین مشکلی نداری؟
rebuild data base کردی ؟
در ضمن بازی و ویتا باید اپدیت باشن :\
به نظرم یک بار دیگه بازیش رو دانلود کن ببین چی میشه :\

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان یه سوال داشتم
اکانت رو میشه رو ویتای دیگه استفاده کرد؟
مثلا یه نفر اکانت داره 250 دلار بازی روشه ... اگه دی اکتیو کنه روی دستگاه خودش .. من میتونم بخرمش استفاده کنم ؟؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر