هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
فعلا که همچین چیزی قرار نیست اتفاق بیفته ... احتمالش هم در حده 0.1 هست سونی هم قبلا گفته بود که هیچ برنامه ای برای اجرای بازی PS2 روی ویتا ندارن

باید مثل PSN کارت بخری و کد رو Redeem کنی ... اگر PS3 نداری الان فایده ای نداره ... وایسا تا ماه November
آرمان جان چند دلار میخاد واسه از ماه؟ بعد این کد رو از کجا بخرم؟
Sent from my new ipad

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
دوستان یه سوال من میخام باز escape plan رو بخرم به نظرتون الان بخرم که قیمتش با dlc هاش میشه 25$ یا یزارم پلاس فعال شه؟اگه پلاس فعال شه تخفیف میخوره؟یا اصلا مجانی میشه؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان یه سوال من میخام باز escape plan رو بخرم به نظرتون الان بخرم که قیمتش با dlc هاش میشه 25$ یا یزارم پلاس فعال شه؟اگه پلاس فعال شه تخفیف میخوره؟یا اصلا مجانی میشه؟

حتما سعی کن هر بازی که میخواهی بخری اول پلاس باشی بعد اقدام به خرید کن
که تخفیف بهت بخوره :)
صبر کن
البته تو استور نگاه کن ببین چی نوشته
برای پلاس ها تخفیف داده یا نه
معمولا به اینجور بازی ها تخفیف زیاد میدند

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
حتما سعی کن هر بازی که میخواهی بخری اول پلاس باشی بعد اقدام به خرید کن
که تخفیف بهت بخوره :)
صبر کن
البته تو استور نگاه کن ببین چی نوشته
برای پلاس ها تخفیف داده یا نه
معمولا به اینجور بازی ها تخفیف زیاد میدند
مرسی از راهنماییتون
دوست عزیز کجای استور رو نگاه کنم؟من فقط ویتا دارم ps3 ندارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام .ببخشید ولی ps vita غیر از رم حافظه دیگه ای هم داره؟:-/
برای استفاده ما ؟ خیر
حافظه خودش صرفا برای سیستم عامل و Update های فریمور هست و ما بهش هیچ دسترسی نداریم
تنها راه ذخیره بازی خریداری رم هست .... کلا خرید رم بی برو برگشت اجباریه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.3gچی هست . لطفا اگه مییشه توضیح بدید:)
3g که در واقع نوعی ارتباط شبکه ای هست . اما منظور از مدل 3g بودن VITA این هست که ویتا به شما اجازه میده با گزاشتن سیم کارت از ارتباط DAta استفاده کنی و باهاش انلاین WEB BROWSIN و دانلود و یا بازی انلاین بری ... البته شبکه 3g رو باید سیم کارت ساپورت داشته باشه ... دوستان میگن رایتل 3g داره .
مرسی از راهنماییتون
دوست عزیز کجای استور رو نگاه کنم؟من فقط ویتا دارم ps3 ندارم
اگر بازی شامل + بشه که تخفیف بخوره ... زیره قیمته معمولیش یک قیمت دیگه هم هست که کنارش با علامت + مشخص شده . توی ویتا به این سبکه
آرمان جان چند دلار میخاد واسه از ماه؟ بعد این کد رو از کجا بخرم؟
Sent from my new ipad
والا قیمت و جاش رو باید از دوستان بپرسی چون من ایران زندگی نمیکنم.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سه تا سوال دوستان:
1) کیفیت آنالوگ های vita در چه حدی هست؟ به عبارتی با توجه به ظریف بودنشون باید باهاش خیلی ظریف تا کرد یا اینکه می شه روی حساسیتشون در دراز مدت در بازی ها حساب کرد؟
2) کدوم یک از بازی های ویتا از صفحه لمسی پشت ویتا پشتیبانی می کنه؟ برای معدودی از بازی هاست یا اکثرشون؟
3) کسی از زمان عرضه دمو فیفا 13 بر روی ویتا و بازی کاملش در استور خبر داره؟
تشکر...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
سه تا سوال دوستان:
1) کیفیت آنالوگ های vita در چه حدی هست؟ به عبارتی با توجه به ظریف بودنشون باید باهاش خیلی ظریف تا کرد یا اینکه می شه روی حساسیتشون در دراز مدت در بازی ها حساب کرد؟
2) کدوم یک از بازی های ویتا از صفحه لمسی پشت ویتا پشتیبانی می کنه؟ برای معدودی از بازی هاست یا اکثرشون؟
تشکر...
کیفیت انالوگ ها خوبه هیچ مشکلی نخواهید داشت
یه چند تا مینی گیم تو خود ویتا هست که از پشت استفاده میکنن و خیلی از بازیای دیکه مثه لیتل بیگ پلنت انچارتد لیتل دویانتز
سوال 3 رو نمیدونم

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
سه تا سوال دوستان:
تشکر...
1-دقیقاً نمیدونم منطورت از کیفیت آنالوگ چیه(در قیاس با چی؟) ولی اگه به کوچیکیشون عادت کنی مشکل دیگه ای نداره.....
با وجود ظرافت خیلی مقاومن من خودم چند بار واسم پیش اومده که به صورت اتفاقی دستم به شدت باهاشون برخورد داشته ولی خوشبختانه مشکلی واسشون پیش نیومده ! کلاً من تا حالا ندیدم کسی با آنالوگ های vita مشکل داشته باشه. (از نظر خرابی)
2- escape plane,Uncharted GA,MGS HD Collection,Sound shapes,.... تو اکثر بازی ها کمو بیش استفاده داره.
3-دمو رو نمیدونم ولی تاریخ انتشار بازی بسته به store متفاوته : US Store : 25sep & UK Store :28sep

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
سلام دوستان
من اکانتم us هستش و میخوام little big planet ریجن 1 بخرم که بتونم آنلاین بازی کنم
کسی جایی رو میشناسه که lbp r1 داشته باشه؟

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
سلام دوستان
من اکانتم us هستش و میخوام little big planet ریجن 1 بخرم که بتونم آنلاین بازی کنم
کسی جایی رو میشناسه که lbp r1 داشته باشه؟
پیدا کردی به ما هم بگو !:d
تازه فردا release میشه حالا کی تو فروشگاه ها پیدا بشه خدا میدونه !
البته میتونی فرداشب که store آپدیت شد نسخه ی دیجیتالی رو راحت از PSN بگیری........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر