هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
خب دانلودا رو توى PC با IDM بکن که قطع نشه.
اگه بلد نيستى آموزشش رو هم يکى از بچه ها گذاشته.

اون آموزشو دیدم، مشکل اینه که اول باید فایل رو تو ویتا دانلود کنی، بعد ادامشو تو PC بگیری. منم که با ساین این تو PSN مشکل دارم!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این خرید اکانت برا دانلود بازیای ویتا چطوریه باید از کجا خریداری بشه . تشکر .
اکانت رو نمیخری ... بازی میکنی بعدش هم میری کارت PSN میخری و توی اکانتت Redeem میکنی و بعدش بازی مورده نظر رو میخری.

navna

کاربر سایت
Sep 5, 2011
9
نام
نوید ناهی
با سلام خدمت دوستان ... میخواستم بپرسم علت هنگ کردن ویتا چیه ؟ مال من هر 3-4 روز یکبار هنگ میکنه ... دیگه کفرم رو در اورده ... راهی هست که بشه جلوی هنگ کردن رو گرفت ؟؟

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
با سلام خدمت دوستان ... میخواستم بپرسم علت هنگ کردن ویتا چیه ؟ مال من هر 3-4 روز یکبار هنگ میکنه ... دیگه کفرم رو در اورده ... راهی هست که بشه جلوی هنگ کردن رو گرفت ؟؟
واسه من تا حالا تو این 6 ماه فقط 1 بار هنگ کرده......راه حل خاصی نداره فقط باید فریمورت رو به آخرین ورژن آپدیت کنی...اگه کردی که هیچی:d

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
دوستان من بعد هر بار بازی کردن دستگاه رو off می کنم یعنی روزی 10-11 بار این که واسه دستگاه مشکلی نداره داره؟ off شه بهتره یا standbye (اگه درست نوشته باشم )

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوستان من بعد هر بار بازی کردن دستگاه رو off می کنم یعنی روزی 10-11 بار این که واسه دستگاه مشکلی نداره داره؟ off شه بهتره یا standbye (اگه درست نوشته باشم )
دوست من اگه میخوای برای مثال 3 ساعت بعد دوباره بازی کنی استندبای کن ولی اگه میخوای مثلا 2 روز بازی نکنی off کن
در کل برای بازی مجدد تو یه روز اونم چندین بار استندبای بهتره....:>

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
منم خریدم:dخیلی خوبه ولی ازش گرافیک بیشتری انتظار داشتم.

فقط یه مشکل:
من زدم Unit13 رو بازی کنم دستگاه هنگ کرد و اون دایره هه چرخید رفت و الان دکمه ابی چشمک میزن و دستگاه روشن نمیشه چیکار کنم؟:-s

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم خریدم:dخیلی خوبه ولی ازش گرافیک بیشتری انتظار داشتم.

فقط یه مشکل:
من زدم Unit13 رو بازی کنم دستگاه هنگ کرد و اون دایره هه چرخید رفت و الان دکمه ابی چشمک میزن و دستگاه روشن نمیشه چیکار کنم؟:-s
30 ثانبه دکمه خاموس روشن رو نگه دار دستگاه Reset میشه .

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
دوست من اگه میخوای برای مثال 3 ساعت بعد دوباره بازی کنی استندبای کن ولی اگه میخوای مثلا 2 روز بازی نکنی off کن
در کل برای بازی مجدد تو یه روز اونم چندین بار استندبای بهتره....:>
من تو انجمن ps گشتم این رو دیدم =.میگن که اگه برای 1 یا 2 ساعت میخوای off نکن ولی اخر شب off کنی بهتره . یکی بود نوشته بود که 1 ماه بوود که دستگاهش رو off نکرده بعد از یک ماه دستگاهش یکسره هنگ میکنه و کند شده .

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان ميشه لطف كنيد برنامه اتصال ويتا به كامپيوتر رو واسه دانلود بذارين-سرم گيج رفت اين قد تو صفحات گشتم پيدا نشد
برنامه هاىremot play با ps3 هم بذارين ديگه واقعا دمتون گرم با ارجاع به صفحه آموزشش
ممنونم

tommy vercetti

کاربر سایت
Aug 5, 2009
96
سلام دوستان. شرمنده اگه اشتباه پست زدم، تاپیک خاصی رو برای پرسشم پیدا نکردم
به نظرتون با توجه به قیمت و البته امکانات دستگاه، ارزش خریدن رو داره؟ کسانی که تا کنون خریدند راضی اند؟
من تا به حال کنسول دستی نداشتم و نمیدونم بگیرم یا خیر. ممنون میشم کمکم بفرمایید

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
به نظرتون با توجه به قیمت و البته امکانات دستگاه، ارزش خریدن رو داره؟ کسانی که تا کنون خریدند راضی اند؟
به نظر من ارزش خریدن روداره به شرطی که بتونی پول بازی اوریج بدی یا بتونی خوب آبشون کنی.
من که کاملا راضی هستم و خیلی هم لذت میبرم.
خوبی کنسول دستی هم اینکه تلوزیون لازم نداره که منتظر بمونی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من یه Resistance دارم وقتی کدشو وارد میکنم ارور میده چیکار کنم؟
احتمالا ریجن بازی (در پشت جعبه شماره نوشته شده روی یک عکس کره ) با ریجن اکانتت متفاوت هست ... در این صورت باید اکانت رو عوض کنی یا یک Online pass جدید از توی PSN بخری .
اگر این موردی نیست که میگم برو بیرون از بازی و از توی خوده PSN کد رو Redeem کن /
قیمت ظاهرا بیت 600-700 هستش اونطور که دوستان میگن ... با این حال به جیبه خودت بستگی داره
اما ماها اینجا فعلا راضی هستیم .... بازیهای خوبی داشته و بازیهای خیلی خوبی هم از جمله COD - SH - LBP - AC - NFS ,و ... در راه هستن برای امسال ...
کلا ویتا به نظره من کنسول دستی خیلی خوبی هست و سونی سعی کرده با مجموعه بازیهایی که عرضه کرده به ویتا حس یک کنسول واقعی بده از اونجایی که مجموعه بازیهای مشترک بین ویتا و ps3 هم در حال افزایش هست مثل Ratch n clank - Sly cooper - MK - All Stars و ...
دوستان ميشه لطف كنيد برنامه اتصال ويتا به كامپيوتر رو واسه دانلود بذارين-سرم گيج رفت اين قد تو صفحات گشتم پيدا نشد
برنامه هاىremot play با ps3 هم بذارين ديگه واقعا دمتون گرم با ارجاع به صفحه آموزشش
ممنونم
سلام ! اون برنامه تو سایت خوده سونی هست عزیز
Installing Content Manager Assistant | PlayStation�Vita User's Guide
برنامه Remote play هم نداریم .. توی خوده ویتا هست در واقع ... باید ps3 رو به vita توسط content manager متصل کنی ... البته تعداده بسیار زیادی از بازیها هم کار نمیکنه ... استفاده خاصی نداره فعلا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر