هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
اینجا رو ببینید:
How to Download Free Ps vita games | PS Vita Games Download | Free Ps vita games Download
ملت فرنگی کلی کامنت گذاشتن که اره همه ما دانلود کردیم و بازیها کار کردن!:-o
گفته بازیهارو کپی کنین توی پوشه گیم روی پی سی تون و با کانتنت منیجر انتقال بدین کلی آدم هم گفتن این کارو کردیم و جواب داده!
جل الخالق!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اینجا رو ببینید:
How to Download Free Ps vita games | PS Vita Games Download | Free Ps vita games Download
گفته بازیهارو کپی کنین توی پوشه گیم روی پی سی تون و با کانتنت منیجر انتقال بدین کلی آدم هم گفتن این کارو کردیم و جواب داده!
جل الخالق!
یکی تست کنه؟
این کارو کنیم بن نمیشیم؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,841
نام
مرتضی
اینجا رو ببینید:
جل الخالق!

چند روز پیشم یه بنده خدایی تو psnاومده بود بحث میکرد که میشه و ااز این حرفا اخرش معلوم شد فیکه!البته کاملا از ریختو قیافه خبر و سایت و دز جوزدگیشون از همون اول که شنیدم برام معلوم بود فیکه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,943
نام
malek
نکنین این کارارو یارو داره واسه خودش کلیک جمع میکنه با وقاهت تمام هم خودشون واسه خودشون کامنت فدایت شوم میزارن مثل همین سایتهای معلوم الحال وطنی(چی چی نیوز).4 تا سرور گذاشته و چون مطمئنه که همه علاقه شدیدی به این موضوع دارن چندین بار هم تکرار خواهند کرد با چی چی شکن های متفاوت.با این حساب سونی باید بیاد کهنه شور تولید کنه

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
یکی تست کنه؟
این کارو کنیم بن نمیشیم؟
من قبلا سعی کردم که دانلود کنم ولی سروی داره و این رو هم بگم که 90% سایت ها یا چیز هایی که سروی دارند کاملا فیک وسرکاری هستندی مثل همین سایت.من سرویش رو انجام دادم و هیچی نشد.تازه توی Google سرچ کنین،این تنها سایتی است که همچین چیزی داره.البته یک سایت دیگه هم هست که اون جای لینک رو خالی گذاشته و نوشته هر موقع هک شد میذاره(کاملا منطقی).من حتی توی یو تیوب هم که سرچ کردم به جز چند تا فیک و چرت گیرم نیومده.اگه همچین اتفاقی افتاده بود مثل بمب(یا شاید بدتر)توی همه جای نت ترکیده بود.
شما تاپیک اخبار هک رو دنبال کنید،اگه خبری بشه من یا بقیه دوستان حتما به سرعت توی تاپیک پست میکنیم.

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
چشامون آسفالت شد اینقدر زل زدیم به صفحه ویتا مونتزوما بازی کردیم!
لامصبا یه هومبرو بدین بیرون لااقل بازیهای پی اس پی رو بتونیم روش بازی کنیم.زورم میاد 50 تومن بدم جی تی ای لیبرتی سیتی ای که شونصد بار رو پی اس پی تمومش کردم!

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
استور ما همه gta هارو گذاشته تو for sale قیمتشون 3.99 پوند شده! کلا عنوان های راک استار به همین صورت تخفیف خورده.. شانس ما هر بازی میخریم 1ماه بعد مفت میشه !!

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
چشامون آسفالت شد اینقدر زل زدیم به صفحه ویتا مونتزوما بازی کردیم!
لامصبا یه هومبرو بدین بیرون لااقل بازیهای پی اس پی رو بتونیم روش بازی کنیم.زورم میاد 50 تومن بدم جی تی ای لیبرتی سیتی ای که شونصد بار رو پی اس پی تمومش کردم!
والا به خدا حرف دلمو زدی من الان میخام 2تا God of war ها و 3 تا GTA ها رو vita بازی کنم باید 100$ بدم !!!!!! خداوکیلی زور داره.

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
اصلاچرا این همه شلوغش کردین..خب بازی کجاش نداره ویتا..داره خوبشم داره
چیه پس مبخواین انقدر بازی داشته باشه که گیج بشین کدوم رو بخرین.
خب این طور که خوبه همون محدود بازی هایی که میاد با توجه به این که ویتا هک نیست و بازی هاش گرونه
خب خوبه دیگه حداقل میتونیم تهیشون کنیم..
کم هم نیستن اونقدر.
مثلا شما اون روز های اینده رو به ذهنتون بیارید..
که باید nfs mostwanted...call of duty...Assassins creed3....little big planet..fifa13 رو بخرید.
تازه دیگه هم.هست..خب چطور باید این همه بازی رو بگیریم..
دیگه فکرشو بکنید بازیهاش بیشتر هم بود..
همین قدر بازی خب بسه..بازی هاش فوقالعاده ای هم هستن که!
مگه.قراره دیگه بازی خوب واسش نیاد..هان?مگه شده?
اینطوری به نظر من خیلی هم خوبه..هیچ مشکلی باهاش ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر