هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

يه سئوال خيلي اساسي دارم
كسايي كه ويتا دارن ((( هك نشده)) باش راحت هستن
يعني ميتون بازي هاشو در عرض 1-2 ساعت دانلود و راحت بخرن ؟؟؟
اخه توو بازارجه يه كسايي هستن كه ويتاشون رو دارن ميفروشن

يه سئوال خيلي اساسي دارم
كسايي كه ويتا دارن ((( هك نشده)) باش راحت هستن
يعني ميتون بازي هاشو در عرض 1-2 ساعت دانلود و راحت بخرن ؟؟؟
اخه توو بازارجه يه كسايي هستن كه ويتاشون رو دارن ميفروشن
کسایی که میفروشن به خاطر پول بازی هاش هست نه دردسرش.اگه کارتی بخری که هیچ درسری نداره ولی اگه از پی اس ان بخری و سرعت دالردت پایین باشه یکم ضد حال که اون رو هم میشه رفع کرد.

---------- نوشته در 02:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:58 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن به دوستان بگم که Sound shapes بازی بسیار زیبایی هست و سبکش Musical.
Smart As از عناوینی بود که قرار بود با Darts جزو launch title ها باشند.
البته توی Playstation Meeting 2011 شرکت Sega گفت میخاد واسه ویتا resident evil بزنه،حتی یکم از دموی اولش رو نشون داد ولی من هنوز حتی خبرش رو هم جایی نشنیدم و همینطور قرار بود که Monster hunter و Unreal Engine 3 و یک بازی دیگه که یادم نیست،هم باشند.

کسایی که میفروشن به خاطر پول بازی هاش هست نه دردسرش.اگه کارتی بخری که هیچ درسری نداره ولی اگه از پی اس ان بخری و سرعت دالردت پایین باشه یکم ضد حال که اون رو هم میشه رفع کرد.

---------- نوشته در 02:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:58 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن به دوستان بگم که Sound shapes بازی بسیار زیبایی هست و سبکش Musical.
Smart As از عناوینی بود که قرار بود با Darts جزو launch title ها باشند.
البته توی Playstation Meeting 2011 شرکت Sega گفت میخاد واسه ویتا resident evil بزنه،حتی یکم از دموی اولش رو نشون داد ولی من هنوز حتی خبرش رو هم جایی نشنیدم و همینطور قرار بود که Monster hunter و Unreal Engine 3 و یک بازی دیگه که یادم نیست،هم باشند.

سگا چیکارست که میخواد رزیدنت اویل بده؟؟

دوستان یکی کمک کنه
من تو بازی آنچارتد وقتی تروفی میگیرم ثبت نمیشه یعنی تو منو تو قسمت تروفی انلاک نمیشه.:(
بازی هم اکبند خریدم:-s
احتمالا آکبند نبوده استفاده شده..
انگشتتون رو چند ثانیه روی صفحه ویتا نگه دارین.بعد آیکان بازی روی رو دلیت کنین.ویتا رو ری استارت کنین دوباره بازی نصب میشه و تروفی ها فعال میشه.
اگه منظورتون توی بخش تروفی هاست که اونجا باید توی اکانت تون ساین این کنین باید به اینترنت وصل باشین.

احتمالا آکبند نبوده استفاده شده..
انگشتتون رو چند ثانیه روی صفحه ویتا نگه دارین.بعد آیکان بازی روی رو دلیت کنین.ویتا رو ری استارت کنین دوباره بازی نصب میشه و تروفی ها فعال میشه.
اگه منظورتون توی بخش تروفی هاست که اونجا باید توی اکانت تون ساین این کنین باید به اینترنت وصل باشین.
بازی کاملاً اکبند خریدم
یعنی انلاین نباشی تروفیها ثبت نمیشه تو خود ویتا؟؟

اقا يه سوال . صفحه ويتاي شما هم اگر دقت كنيد از رگه رگه هاي عمودي تشكيل شده درسته ؟ اين دليلش چيه صفحه ويتا به صورت خط هاي عمودي نزديك به هم تصوير رو رندر ميكنه ؟
خيلي جالبه

اقا يه سوال . صفحه ويتاي شما هم اگر دقت كنيد از رگه رگه هاي عمودي تشكيل شده درسته ؟ اين دليلش چيه صفحه ويتا به صورت خط هاي عمودي نزديك به هم تصوير رو رندر ميكنه ؟
خيلي جالبه
منکه تاحالا متوجه همچین چیزی نشدم
حالا بیشتر دقت میکنم ببینم داستان از چه قراره

دوستان واسه خریداری بازی های ویتا به صورت آنلاین باید کارت اعتباری جهانی مثل مستر کارت داشته باشم؟با کارت شتاب نمیشه؟

نه بابا با کارت شتاب که نمیشه
دو راه هست یکی مستر کارت یکی دیگه هم کارتpsnکه همین بهتره

این کارت psn چجوری بخرم؟از کجا؟رفتم به یارو مغازه داره میگم MGS HD Collection دارید؟میگه هنوز نیمده اگرم بیاد 120 تومنه!گفتم خب آخه این که نهایتا 40 دلاره کجا 120?

این کارت psn چجوری بخرم؟از کجا؟رفتم به یارو مغازه داره میگم MGS HD Collection دارید؟میگه هنوز نیمده اگرم بیاد 120 تومنه!گفتم خب آخه این که نهایتا 40 دلاره کجا 120?
البته دوستان بیشتر راهنماییت میکنن ولی کارت PSN رو هم تو مغازه ها میفروشن ... بعدش Redeem میکنی و مقداری که پول دادی به اکانت همون موقع واریز میشه
MGS HD COLLECTION هم چندین هفته هست که اومده ... دوستان هم گرفتن چندی
40 دلار هست .... اما قیمت دلار در ایران 2 هزار تومان هست ! میشه 40 دلار ضربدر 2 به اضافه سوده فروشنده ! .... بازیها هم خوالی 70-100 فروش میره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or