هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
استفاده از خاصیتهای Cross platform بستگی به سازنده های بازی داره . share کردن save بازیهای و استفاده اون در بازیهای مشترک بین PS3 - VITa بیشتر Cloud هستش و زیر مجموعه Cross Platform > مثل MGS HD C - Sly Cooper اما بازیهایی هم هست که اجازه میده شما با داشتن نسخه Vita با دوستانتون که ps3 دارن به بازی بپردازین . مثل Hustle kings البته این مورد بیشتر در Online - Co op هستش .
خب در مورد share کردن save ها....مثلاً sly cooper...باید واسه ps3 یک نسخه و واسه ی vita هم یک نسخه تهیه کنیم؟!یا تهیه یک نسخه و بازی به صورت مشترک کافیه؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب در مورد share کردن save ها....مثلاً sly cooper...باید واسه ps3 یک نسخه و واسه ی vita هم یک نسخه تهیه کنیم؟!یا تهیه یک نسخه و بازی به صورت مشترک کافیه؟!
اره شما براي share كردن save ها بايد نسخه ps3 ونسخه vita داشته باشي

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام لطفا کمک کنید
من از 4 شنبه گذاشتم اسفالت دانلود شه بعدش 5 شنبه ویتا رو به ورژن 1.69 اپدیت کردم از 5 شنبه تا الان خاموش بوده حالا روشن کردم میرم ادامه ی اسفالت رو دانلود کنم بعد از 1 دقیقه ویتا میره تو استند بای و دکمه ی پی اس خاموش میشه(راستی سرعت اینتر نت هم خیلی پایین هست)

درست شد ار اینترنت بود#:-s#:-s#:-s#:-s داشتم سکتههههههههههههههههههههههههههههههه میکردم

آخرین ویرایش:

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
دوباره بعضی وقتا اون طوری میشه اخه چرااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟ البته اینترنت هم خیلی کنده کسی اینطوری نشده حدودا 4 دقیقه بعد از حاموش شدن صفحه دکمه ی پی اس هم اینطوری میشه

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

کسی ندید من چی گفتمممممممممممممممممممممممممممممممم

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
طبق اون چیزی که من میدونم اگر ویتا در حال دانلود باشه و همینطوری ولش کنی خودش که به حالت Stand by بره چراغ Home button ابی میمونه که داره دانلود میکنه .... در صورتی فطع میشه که اینترنت هم قطع بشه ... یا نتونه دانلود کنه ... میتونه به سرعت پایین اینترنت هم ربط داشته باشه.

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوباره بعضی وقتا اون طوری میشه اخه چرااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟ البته اینترنت هم خیلی کنده کسی اینطوری نشده حدودا 4 دقیقه بعد از حاموش شدن صفحه دکمه ی پی اس هم اینطوری میشه

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

کسی ندید من چی گفتمممممممممممممممممممممممممممممممم
یعنی فقط موقع دانلود اینطوری میشه دیگه؟
اگه فقط موقع دانلود،یه احتمال زیاد یا از سرعت یا شاید دیسکانکت شدن.یعنی در کل مشکل از نت(اگه فقط موقع دانلود)
یعنی دیسکانکت میشه و بعد از مدتی که دیس شده و دان نمیکنه میره به حالت stand by
در کل فراموش نکنید که سرعت خیلی پایین،باعث دیسکانکت اتوماتیک میشه.

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
طبق اون چیزی که من میدونم اگر ویتا در حال دانلود باشه و همینطوری ولش کنی خودش که به حالت Stand by بره چراغ Home button ابی میمونه که داره دانلود میکنه .... در صورتی فطع میشه که اینترنت هم قطع بشه ... یا نتونه دانلود کنه ... میتونه به سرعت پایین اینترنت هم ربط داشته باشه.
اره الان که سرعت اینترنت رفت بالا همین جور داره دانلود میکنه همون اینترنت هست بعضی موقع ها فقط که برای 150 مگ میزد500 دقیقه تا صفحه خاموش میشد چراغ پی اس هم خاموش میشد

---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

یعنی فقط موقع دانلود اینطوری میشه دیگه؟
اگه فقط موقع دانلود،یه احتمال زیاد یا از سرعت یا شاید دیسکانکت شدن.یعنی در کل مشکل از نت(اگه فقط موقع دانلود)
یعنی دیسکانکت میشه و بعد از مدتی که دیس شده و دان نمیکنه میره به حالت stand by
در کل فراموش نکنید که سرعت خیلی پایین،باعث دیسکانکت اتوماتیک میشه.
نه دیسکانکت نمیشه ولی واسه 150 مگ میزنه 700 و800 دقیقه بله فقط موقع دانلود

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام
چطوری میشه vita رو به صورت offline اپدیت کرد ؟
با کامپیوتر اگه به اینترنت وصل باشی ویتا رو با یو اس بی به کامپیوتر وصل کن برو تو ستینگ اپدیت و بزن گزینه اخر که ماله پی سی هست بعدش خودش راهنماییت میکنه

---------- نوشته در 10:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:58 PM ارسال شده بود ----------

حتی الان واسه 150 مگ زده 1200 دقیقه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
اره الان که سرعت اینترنت رفت بالا همین جور داره دانلود میکنه همون اینترنت هست بعضی موقع ها فقط که برای 150 مگ میزد500 دقیقه تا صفحه خاموش میشد چراغ پی اس هم خاموش میشد

---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

نه دیسکانکت نمیشه ولی واسه 150 مگ میزنه 700 و800 دقیقه بله فقط موقع دانلود
من الان حساب کردم،سرعت میشه 3 کیلوبایت و خودم همچین چیزی رو تجربه کردم.
ممکنه اون عدد تشریفاتی باشه و سرعت به شدت پایین(حتی کمتر از 3)که در این صورت عملا دیسکانکت میشه.(دلیل دیگه ای نمیتونه وجود داشته باشه)

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
الان رفتم تو موسیقی یکم اهنگ گذاشتم ولی هنوز دکمه ی پی اس روشنه دانلود هم متوقف کردم پس همون مشکل از اینترنت هست البته اینترنت رو قطع میکنه درسته دیگه چون دانلود متوقف هست؟

---------- نوشته در 10:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

الان شد 2200 دقیقه به خاطر 150 مگ

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
الان رفتم تو موسیقی یکم اهنگ گذاشتم ولی هنوز دکمه ی پی اس روشنه دانلود هم متوقف کردم پس همون مشکل از اینترنت هست البته اینترنت رو قطع میکنه درسته دیگه چون دانلود متوقف هست؟

---------- نوشته در 10:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:08 PM ارسال شده بود ----------

الان شد 2200 دقیقه به خاطر 150 مگ
ماشاالله که اینترنت خودش قطع.در کل فکر کنم همون آهنگ گوش کنی واسه اعصابت هم بهتر باشه:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببین دوست من بهترین روش برای گرفتم آپدیت بازی ها یا حتی آپدیت خود کنسول استفاده از این آموزشی هستش که توی این قسمت گذاشتم
http://forum.bazicenter.com/thread61151/
شما میتونی با استفاده از این آموزش با بیشترین سرعت ممکن آپدیتو بدون مشکل دانلود و نصب کنی

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام با تشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر از همه ی دوستان مشکل از همون اینترنت بود که درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر