هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,841
نام
مرتضی
من کارتو از سایت خرید کردم و نمی دونم ریجنش چنده ؟ قبل از این اتفاق حداقل 5 - 6 بار به همین صورت خرید کردم و مشکلی هم نبود . با مدیا گو چطوری میشه ؟
احتمال زیاد ایندفعه ریجن کارتت فرق داره از سایتی که خریدی بپرس چه ریجنی داده بهت و بذار واسه فروش

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوستان یه کیف امروز رفتم از اصفهان بخرم آشغال را میداد 28 تومن با کیف PSP که دارم مو نمیزد فقط بزرگتر بود کلا توی این شهر نمیدونن اصلا ویتا چیه؟!
از دوستان تمنا دارم یه سایت با لینکش به بنده معرفی کنن که یه کیف ما بخریم و از این دربه دری نجات پیدا کنیم
ممنونم

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام
دوستان یه کیف امروز رفتم از اصفهان بخرم آشغال را میداد 28 تومن با کیف PSP که دارم مو نمیزد فقط بزرگتر بود کلا توی این شهر نمیدونن اصلا ویتا چیه؟!
از دوستان تمنا دارم یه سایت با لینکش به بنده معرفی کنن که یه کیف ما بخریم و از این دربه دری نجات پیدا کنیم
ممنونم
تا جایی که من میدونم خیلی هم گیرون نگفتن.من یه سایت دیدم یک نوعش 25 تومن(یا یکم بیشتر) و نوع دیگش حدود 50 تومن.(دیگه هم قیمت کیف پی اس پی که نیس!!)
آمازون کیف رو میده 12$ ،یعنی همون حدود های 25.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
تا جایی که من میدونم خیلی هم گیرون نگفتن.من یه سایت دیدم یک نوعش 25 تومن(یا یکم بیشتر) و نوع دیگش حدود 50 تومن.(دیگه هم قیمت کیف پی اس پی که نیس!!)
آمازون کیف رو میده 12$ ،یعنی همون حدود های 25.

آخه کیفش مثل کاغذ بی مصرف و بیخودی بود اگه ضد ضربه بود درنگ نمیکردم فقط به درد روی قالی میخورد حالا دوستان یه لینک خرید به من معرفی کنند گیرم خداوکیلی
ممنونم

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
آخه کیفش مثل کاغذ بی مصرف و بیخودی بود اگه ضد ضربه بود درنگ نمیکردم فقط به درد روی قالی میخورد حالا دوستان یه لینک خرید به من معرفی کنند گیرم خداوکیلی
ممنونم

اگه کیف ضد ضربه میخوای فقط vip case بخر من دارمش راضی هم هستم حتی وایرلس رو هم از خودش عبور میده اینم لینک امازون من تو دبی 50 تومن خریدم ااینجا رو نمیدونم
Amazon.com: Thrustmaster VG V.I.P. Case for PlayStation Vita: Video Games

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
اگه کیف ضد ضربه میخوای فقط vip case بخر من دارمش راضی هم هستم حتی وایرلس رو هم از خودش عبور میده اینم لینک امازون من تو دبی 50 تومن خریدم ااینجا رو نمیدونم
Amazon.com: Thrustmaster VG V.I.P. Case for PlayStation Vita: Video Games
اين كيس دوستمون رو من خيلي دنبالش بودم تا بگيرم ولي تو پايتخت و توپخونه كه گير نياوردمش . از دوستان اگر كسي ميدونه اين كيس رو كجا ميفروشن خوشحال ميشم تو پ . خ لطف كنه بگه .

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام بازم مشکل
دوستان من دمو بازی escape plan را از استورUS دانلود کردم حالا وقتی میرم توی بازی ارور میده با این مضمون:
an error occurred in the following application
c2-12828-1
دوستان مشکل از کجاست؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بازم مشکل
دوستان من دمو بازی escape plan را از استورUS دانلود کردم حالا وقتی میرم توی بازی ارور میده با این مضمون:
c2-12828-1
دوستان مشکل از کجاست؟
ممنون
1. Restart the application. If that fails, please restart the system.
2. Reformat the PS Vita system.
3. Delete the application's saved data.
4. Reformat the memory card.
1. پیشنهاد میشه دستگاه رو ریست کن در اول .
2. از اون بازی backup بگیر و بازی رو پاک کن ... دستت رو روش نگه دار و بزن delet بعشد دستگاه رو ریست کن و بازی رو دوباره بریز .
در نهایتا امر اگر خیلی حاد شد چون تعدادی از کاربرا کلا با ورود به بازی و ... این ارور رو میگیرفتن .
Save , و مموری FORMAT بشه به همراه PS VITA .اما تضمینی نیست ...
راه حلهای بالا هم از سونی پیشنهاد شده

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام بازم مشکل
c2-12828-1
دوستان مشکل از کجاست؟
ممنون
1. Restart the application. If that fails, please restart the system.
2. Reformat the PS Vita system.
3. Delete the application's saved data.
4. Reformat the memory card.
1. پیشنهاد میشه دستگاه رو ریست کن در اول .
2. از اون بازی backup بگیر و بازی رو پاک کن ... دستت رو روش نگه دار و بزن delet بعشد دستگاه رو ریست کن و بازی رو دوباره بریز .
در نهایتا امر اگر خیلی حاد شد چون تعدادی از کاربرا کلا با ورود به بازی و ... این ارور رو میگیرفتن .
Save , و مموری FORMAT بشه به همراه PS VITA .اما تضمینی نیست ...
راه حلهای بالا هم از سونی پیشنهاد شده

دوست من سلام
ببین من هم این نسخه رو دانلود کردم و ارور شما رو گرفتم
تو فروم های سونی و PlayStation کلی دربارش گشتم
مثل اینکه این نسخه کلا مشکل داره
برای خیلی ها این ارور رو میده و نمیزاره وارد بازی بشه
مثل من و بقیه پاکش کن بره
کلا نمیصرفه بخاطر این نسخه دمو کلی فرمت و بک آپ و جابجایی و .................. بزنی
موفق باشید;;)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
دوستان میشه چندتا بازی رایگان یا دمو از استور US به من معرفی کنید که ارزش دانلود داشته باشه
ممنونم

بنظرم فیفا خیلی خوبه
تو بازی ها هم Frobisher Says خنده داره
Paint park هم میتونه واست خاطره ساز بشه مثلا از دوستات یا آشناهات عکس بگیری و همونجا ویرایش و کلی بخندی
موفق باشی

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بنظرم فیفا خیلی خوبه
تو بازی ها هم Frobisher Says خنده داره
Paint park هم میتونه واست خاطره ساز بشه مثلا از دوستات یا آشناهات عکس بگیری و همونجا ویرایش و کلی بخندی
موفق باشی
البته frobisher says تو استور امریکا نیست

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
سلام من سوال داشتم نمیشه با یه اکانت بازی ها رو خرید کرد . بعد با همون اکانت تو چند تا ویتا دیگه به ترتیب دانلود کرد دونه دونه؟ و البته اون چند تا ویتا اصلا نخوان به نت وصل شنا بعدا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر