هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
تو فکرم یه ویتا بخرم
خیلی وقت واسه بازی های جدید ندارم همش در رفت امدم
اینجور که فهمیدم ویتا کپی خور نه تنها بازی های کنسولای قدیمی که چند تا بازی اندروید هم اجرا میکنه
نکته ای هست در نظر بگیرم؟ فت بگیرم یا اسلیم وضعیت باتری دستگاه با توجه به قدیمی بودنش سالم گیر میاد؟
اگه نظری دارید که کمکم کنه ممنون میشم بهم بگید

• Like
Reactions: Sega_genesis

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
تو فکرم یه ویتا بخرم
اینجور که فهمیدم ویتا کپی خور نه تنها بازی های کنسولای قدیمی که چند تا بازی اندروید هم اجرا میکنه
نکته ای هست در نظر بگیرم؟ فت بگیرم یا اسلیم وضعیت باتری دستگاه با توجه به قدیمی بودنش سالم گیر میاد؟
فت قطعا بهتره
به خاطر صفحه نمایش oled در برابر lcd در مدل اسلیم(یه چیزی مثل مدل اولد نینتندو سوییچ در مقابل مدل سادش)
طراحی ظاهری فت هم به نظرم بهتره
باتریش اگر خوب استفاده شده باشه وضعیتش میتونه بهتره و بدتر باشه ولی نباید انتطار فضایی داشته باشید ازش
به هرحال باتری مصرفیه،ولی میشه برد عوض کرد باتریو

Alimerican

کاربر سایت
Aug 19, 2019
14
رم ۶۴ ویتا سراغ ندارین فروشی؟
میکرو اس دی ۱۲۸ گیگ داشتم با خشاب ویتا استفاده می کردم بعد مدتی ویتا رم رو نمی خوند اما پی سی رم شناسایی می شد!
کسی دلیلش رو می دونه و راهکارش جیه؟

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
نه نمیشه
اجرا نمیکنه

برای اجرا بازی ها ps2 چنتا راه داری
خود کنسول ps2
استفاده از شبیه ساز ps2 روی کامپیوتر
استفاده شبیه ساز نسل جدید ps2 روی android
استفاده از شبیه ساز ps2 روی xbox ها نسل ۹
ممنون، فدات
بیشتر برا ویتا میخواستم،
کلا ویتا (کپیخور) بازی چه کنسول هایی رو اجرا میکنه؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ممنون، فدات
بیشتر برا ویتا میخواستم،
کلا ویتا (کپیخور) بازی چه کنسول هایی رو اجرا میکنه؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
بازی های PS2 یک سریشون کالکشن شدن رسمی براش اومدن که با اورکلاک به 500 خوب اجرا می شن
اما شبیه سازش استارت خورد بعدش ولش کردن
شما بازی های اندروید که لیست خیلی زیادی هستن برخی بازی های EXE پی سی که این ها هنوزم دارن پورت می شن دارین
به اضافه بازی های PS1 PSP DC DS GBA تا همه ی قبلی ها یعنی از دریم کست به قبل تقریبا همشون خوب اجرا می کنه
برای قدیمی ها RETROARC نسخه 2023 هست بگیرید
استریم PS3 PS4 با MOONLIGHT برای پی سی هم روش کار می کنه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
تو فکرم یه ویتا بخرم
فت بهتره چون اولد هست و علاوه بر کیفیت الیش برای بازی های 30 هم خیلی بهتره چون موشن بلر خیلی کمتری داره
فت کیفیت ساختشم عالیه سگ جونه
اما در باقی موارد اسلیم بهتره
باتریشم اگر طرف کار عجیبی نکرده باشه چون فست نیست عمرش خوب باید باشه من سال هاست دارم هنوزم عین اولشه تازه منم دست دوم خریدم کلا بین 3 تا 5 ساعت گیم سنگین می ده 3.30 گیم سنگین با اورکلاک از 300 به 500 می ده اگه باتریش سالم باشه
میکرو اس دی ۱۲۸ گیگ داشتم با خشاب ویتا استفاده می کردم بعد مدتی ویتا رم رو نمی خوند اما پی سی رم شناسایی می شد!
هست ولی خیلی گرونه شما باید تبدیلت رو عوض کنی احتمالن خودش یا پینش اسیب دیده
من الان 512 توش گذاشتم عین بنز کار می کنه

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
درود. احتمال داره خشاب رم ویتا خراب شده یا مشکل خورده. با خشاب رم دیگه تست کنین

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
سلام دوستان کسی آموزش نصب بازیهای ویتا داره هم apkو فایلیهارو من دیشب بازی metal slugدانلود کردم نمیدونم باید چیکارش کنم تا توی لیست بازیهام بیاد.دستگام هکه
لطفا راهنمای میکنید.

reza es

عضو جدید
Feb 25, 2024
1
سلام دوستان وقتتون بخیر من تازه دستگاه رو خریدم بازی میکنم خیلی عادی خوبه ولی وقتی خاموش میکنم میام باز میکنم نه همیشه ولی ی وقتای شده هنگ میکنه یا مثل وسط بازی یکی دوباری شده دکمه پاور زدم بعد اومدم روشنش کنم هنگ کرده مجبور شدم ریستش کنم ۲تا بازی سنگینم حذف کردم گفتم شاید خوب بشه نه نشد. دستگاه مشکلی داره بنظرتون ☹️☹️

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
سلام دوستان وقتتون بخیر من تازه دستگاه رو خریدم بازی میکنم خیلی عادی خوبه ولی وقتی خاموش میکنم میام باز میکنم نه همیشه ولی ی وقتای شده هنگ میکنه یا مثل وسط بازی یکی دوباری شده دکمه پاور زدم بعد اومدم روشنش کنم هنگ کرده مجبور شدم ریستش کنم ۲تا بازی سنگینم حذف کردم گفتم شاید خوب بشه نه نشد. دستگاه مشکلی داره بنظرتون ☹️☹️
این اتفاق داخل یک بازی خاص رخ داده تا توی هر بازی که قفل می کنید و بعدا قفل رو باز می کنید هنگ میکنه؟اگر داخل یک یا چند بازی خاص باشه احتمال اینکه فایل اون بازی مشگل داشته باشه یا باگ داشته باشه هست اما اگر برای همه بازیها همچین مشکلی هست احتمالش بیشتره که مشکل از سخت افزار یا نرم افزار کنسول باشه،توی حالت عادی نباید کنسول بعد از قفل کردن وسط بازی و دوباره راه انداختنش هنگ بکنه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
نمیدونم کسی اینجا رو میبینه یا نه!
دوستان عزیزی که هنوز از ویتا استفاده میکنن! میگم اخیرا تونستید به PSN وصل بشید؟ من چند هفته هست که نمیتونم و با چندتا اینترنت هم تست کردم. اگه با اینترنت یا DNS خاصی تونستید وصل بشید، ممنون میشم بهم خبر بدید.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,571
نام
Mehrdad
نمیدونم کسی اینجا رو میبینه یا نه!
دوستان عزیزی که هنوز از ویتا استفاده میکنن! میگم اخیرا تونستید به PSN وصل بشید؟ من چند هفته هست که نمیتونم و با چندتا اینترنت هم تست کردم. اگه با اینترنت یا DNS خاصی تونستید وصل بشید، ممنون میشم بهم خبر بدید.
با مبین نت بدون هیچ دی ان اسی معمولا وصل میشه (اگرم احیانا مشکل بر بخوری، همون دی ان اس گوگل کار رو میندازه)

همین الانم تست کردم همین لحظه، بدون دی ان اس، راحت وصل شد و وارد شدم، بدون دی ان اس، مبین نت LTE

• Like
Reactions: FUTURE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر