هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دوستان سلام. کسی ویتا اورجینال استفاده میکنه؟؟‌ این آپدیت ۳.۷۴ که تقریبا بعد ۲ سال داده زده که دیگه باید برای sign in شدن نمیتونین از پسوورد اکانتتون استفاده کنین و باید یه device setup password از سایت خود سونی generate بکنین و استفاده کنین. منتها هر چی میزنم مجدد پیغام میده که یه پسوورد از سایت ایجاد کنین و بزنین. کسی میدونه مشکل از چیه ؟
واقعا نمیفهمم این مسخره بازیای سونی برای چیه آخه؟؟؟ تازه یاد امنیت ویتا و ps3 مثلا افتاده. هی داره ویژگی ها رو میگیرهاز این کنسولا. که چی آخه؟
شما چرا همچین حماقتی می کنید اصل جنس کپی کردن ویتا هست جیل کنید بره بعدش می تونید انلاین هم بازی کنید البته خیلی بازی انلاین فعالی باقی نمونده
برای اخرین اپدیت هم دانگرید اومده سریع بزنید بره
بعدشم اورکلاک کنید به 500 مگاهرتز بازی های پورت شدش رو بریزید چیت هاش بریزید نرم افزار افزایش کیفیت تصویرشم برای کالیبره کردنش بریزید ویتا گرافیکس هم جهت نیتیو کردن رزولوشن بازی ها بریزید در نهایت گل سرسبد ادرنالین برای اجرای تمامی بازی های ویتا نصب کنید در نهایت منو دعا کنید و عشق کنید :D
سلام دوستان من یک ویتا پیدا کردم و خریدم کپی خور هست فکر کنم
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی چیزی کنه که چجوری بازی روش نصب کنم چون وقتی به لبتاب وصلش میکنم نمیشناسه دستگاه رو اگرم بخوام رم رو در بیارم انگار کپی دستگاه میپره کسی نمیتونه یه راهنمایی درست و درمون بهم بکنه ؟
ممنون میشم :x
شما یا میکرو اس دی از تبدیل بالاش در بیارید مستقیم بریزید بازی چون سرعتش اینجوری خیلی بیشتره
یا وارد نرم افزار ویتا شل بشید از تنظیمات خروجی بذارید vita2sd بعد دکمه select بزنید سریعا حافظه شناسایی می شه
بازی هایی که نسخه اصلی هستن فقط با کد داخل app کپی کنید بعد داخل ویتا شل مثلث بزنید و ریفرش لایو انتخاب کنید
اگر بازی اپدیت داره داخل پوشه patch قرارش بدید قبل از اینکه ریفرش بشه اگر ریفرش کردید مهم نیست فقط کپی کنید
یکبار دیگه ریفرش کنید کافیه فقط ممکنه در این حالت ممکنه روی نسخه بازی همچنان اپدیت مشاهده نشه چون اگر به قسمت مشخصات اپ برید ورژن بازی تغییر می کنه اگرم نکرده مهم نیست قطعا اعمال شده

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
شما چرا همچین حماقتی می کنید اصل جنس کپی کردن ویتا هست جیل کنید بره بعدش می تونید انلاین هم بازی کنید البته خیلی بازی انلاین فعالی باقی نمونده
بعدشم اورکلاک کنید به 500 مگاهرتز بازی های پورت شدش رو بریزید چیت هاش بریزید نرم افزار افزایش کیفیت تصویرشم برای کالیبره کردنش بریزید ویتا گرافیکس هم جهت نیتیو کردن رزولوشن بازی ها بریزید در نهایت گل سرسبد ادرنالین برای اجرای تمامی بازی های ویتا نصب کنید در نهایت منو دعا کنید و عشق کنید :D

شما یا میکرو اس دی از تبدیل بالاش در بیارید مستقیم بریزید بازی چون سرعتش اینجوری خیلی بیشتره
یا وارد نرم افزار ویتا شل بشید از تنظیمات خروجی بذارید vita2sd بعد دکمه select بزنید سریعا حافظه شناسایی می شه
بازی هایی که نسخه اصلی هستن فقط با کد داخل app کپی کنید بعد داخل ویتا شل مثلث بزنید و ریفرش لایو انتخاب کنید
اگر بازی اپدیت داره داخل پوشه patch قرارش بدید قبل از اینکه ریفرش بشه اگر ریفرش کردید مهم نیست فقط کپی کنید
یکبار دیگه ریفرش کنید کافیه فقط ممکنه در این حالت ممکنه روی نسخه بازی همچنان اپدیت مشاهده نشه چون اگر به قسمت مشخصات اپ برید ورژن بازی تغییر می کنه اگرم نکرده مهم نیست قطعا اعمال شده
بازی ها یا این فرمت app از کدوم سایت خارجی میتونم پیدا کنم ؟ چون من فقط یه سری فایل با توی یه پوشه واسه هر بازی پیدا کردم و اصلن اون فرمت app رو نتونستم پیدا کنم

• Like
Reactions: Sega_genesis

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
بازی ها یا این فرمت app از کدوم سایت خارجی میتونم پیدا کنم ؟ چون من فقط یه سری فایل با توی یه پوشه واسه هر بازی پیدا کردم و اصلن اون فرمت app رو نتونستم پیدا کنم
pkgj رو بریز ، از خودش هر چی میخوای دانلود کن ، آرشیو PSP و PS1 هم داره
Release PKGJ v0.55 · blastrock/pkgj

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
pkgj رو بریز ، از خودش هر چی میخوای دانلود کن ، آرشیو PSP و PS1 هم داره
Release PKGJ v0.55 · blastrock/pkgj
من اگر بخوام از روی خود کامپیوتر بازی ها رو دانلود کنم نمیشه ؟ حتمی باید با این برنامه و از دستگاهم دانلود کنم که احتمال پریدن کرک دستگاهم بیشتر شه ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
من اگر بخوام از روی خود کامپیوتر بازی ها رو دانلود کنم نمیشه ؟ حتمی باید با این برنامه و از دستگاهم دانلود کنم که احتمال پریدن کرک دستگاهم بیشتر شه ؟
من با vitashell که دوستمون گفت راحت بدون اینکه رم رو در بیارم وصلش میکنم به PC ، اگه نداریش با Conetent manager خودش میشه ریخت برنامشو ، با کابل وصل کن به PC برو تو برنامش ، بعد پیغام میده که رو ویندوز برنامه نصب کنه و باقی ماجرا ، تو یوتیوب سرچ کنی ویدئو زیاده

• Like

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
من با vitashell که دوستمون گفت راحت بدون اینکه رم رو در بیارم وصلش میکنم به PC ، اگه نداریش با Conetent manager خودش میشه ریخت برنامشو ، با کابل وصل کن به PC برو تو برنامش ، بعد پیغام میده که رو ویندوز برنامه نصب کنه و باقی ماجرا ، تو یوتیوب سرچ کنی ویدئو زیاده
الان مشکل من دانلود خود بازیه و فرمتی که بتونم باهاش بازی رو نصب کنم باید دنبال چه فرمتی از بازی بگردم و کجا میشه پیدا کرد

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
الان مشکل من دانلود خود بازیه و فرمتی که بتونم باهاش بازی رو نصب کنم باید دنبال چه فرمتی از بازی بگردم و کجا میشه پیدا کرد
NoPayStation v3
فرمت خوب NOMPDRM هست اما فرمت های دیگه هم برای یکسری جاها لازمه بر فرض برخی از چیت ها
اینجاها برای پی سی هست فقط هم NONPDRM هستن

• Like
Reactions: s3000

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311

فکر کنم تا حدودی فهمیدم چی شد اونایی که فولدرین فولدرشون مثلن PCSA00126 رو داخل app که یه فولدر مخفی هست کپی میکنیم ولی باقیش رو نفهمیدم مثلث رو میزنیم refresh livearea رو انتخاب میکنیم بعدش میزنه refreshed 0 items یعنی هیچی فایل اضافه نشد این رو یکم بیشتر واسم توضیح میدین که چی شد ؟

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
فکر کنم تا حدودی فهمیدم چی شد اونایی که فولدرین فولدرشون مثلن PCSA00126 رو داخل app که یه فولدر مخفی هست کپی میکنیم ولی باقیش رو نفهمیدم مثلث رو میزنیم refresh livearea رو انتخاب میکنیم بعدش میزنه refreshed 0 items یعنی هیچی فایل اضافه نشد این رو یکم بیشتر واسم توضیح میدین که چی شد ؟
فرمت apk هم محدود چند جا پیدا کردم ولی چون رم دستگام انگار سه چهار گیگ بیشتر نیست بعد کپی وقتی میخوام اینیستالش کنم از ویتاشل انگار جا واسه نصب نداره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
شما برای اینکه از ویتا لذت ببری یک رم 128 حداقل لازم داری خودم که با 64 شروع کردم بعد 128 و الان 256 هم پرش کردم
شما داخل روت رم SD2VITA نه اون رم داخلی خودش که برای سونی هست یک تبدیل داره که میکرو اس می ذاری داخلش بعد کلش می ذاری جایی که بازی می خوره
اگر بازی فرمتش NONPDRM باشه ریفرش بزنید می شناسه ریفرش لایسنس اشتباهی نزنید فقط
بازی ها هم از PKJG یا نرم افزاری که لینکش بالا گذاشتم بگیرید اموزش اون برنامه هم داخل همین سایت هست

• Like
Reactions: s3000

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
شما برای اینکه از ویتا لذت ببری یک رم 128 حداقل لازم داری خودم که با 64 شروع کردم بعد 128 و الان 256 هم پرش کردم
شما داخل روت رم SD2VITA نه اون رم داخلی خودش که برای سونی هست یک تبدیل داره که میکرو اس می ذاری داخلش بعد کلش می ذاری جایی که بازی می خوره
بازی ها هم از PKJG یا نرم افزاری که لینکش بالا گذاشتم بگیرید اموزش اون برنامه هم داخل همین سایت هست
اونوقت رم رو عوض کردم به حتم کرک میپره چی کار کنم که بعد تعویض رم به مثلن 128 کرک دستگاه نپره ؟

• Like

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
اگر بتونین تصویری با عکس یا ویدئو ایی چیزی بهم نشون بدین ممنون میشم شاید اونجوری بهتر بفهمم که باید چی کار کنم

• Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اونوقت رم رو عوض کردم به حتم کرک میپره چی کار کنم که بعد تعویض رم به مثلن 128 کرک دستگاه نپره ؟
کل محتویات به شکل کامل هم فایل هیدن هم سیستم فایل ها هیدنش بردارید کپی پیست کنید
فقط قبلش باید میکرو اس دی فلش بشه با یک برنامه بعد کپی بشه اموزشش یوتیوب هست

اگر بتونین تصویری با عکس یا ویدئو ایی چیزی بهم نشون بدین ممنون میشم شاید اونجوری بهتر بفهمم که باید چی کار کنم
SD2Vita - Use MicroSD Card for PS Vita - CFWaifu

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,104
نام
آریا
سلام
من خیلی وقت پیش بازی STARDEW VALLEY رو توی PS VITA کپی کردم خیلی ام جلو رفته بودم اصن خیلی چیزا رو گرفتم و واقعا دلم نمیاد از اول بازی کنم
ولی مشکل اینجاس که از یروز به بعد که میخوابم هرکاری میکنم و هر روشی ام که امتحان میکنم ارور میده و از بازی میپره بیرون ...
چیکار کنم درست بشه ؟ :<<

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر