هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

Wololo یک مقاله ای نوشته که در سال 2014 کنسول Psvita چیزی جز یک صفحه دوم برای PS4 نیست

In 2014, is the PS Vita nothing more than a PS4***8242;s second screen? - Wololo.net
به نظره من انتظاری از E3 نبود .
E3 بیشتر جایی هست برای bold کردن برندهای Wii u - Xbox one - PS4 تا حدی که میشه.....
اگر قرار باشه برن سراغه ps3 - vita میزارن برای gamescom چون E3 از همه نمایشها مهمتره ...

تعداده بازیهای جدیدی که برای ویتا اعلام شد و توی قرفه قابل دید و بازی بود خیلی هم کم نبود ...
اما معلومه که سونی strategy ایشون رو shift کردن

Zaradehghan

کاربر سایت
Jun 22, 2014
1
سلام ببخشيد من يه سوال داشتم من ميخوام fifa 14 رو بخرم فقط برام سواله كه fifa world cup 2014 هم تو همون فيفا ١٤ هست يعني با آپديت اضافه ميشه ! اخه من هرچي تو پلي استيشن نتورك سرچ ميكنم fifa world cup نيست ، ممنون ميشم راهنمايي كنين

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من قصد فروش ویتامو دارم کجا باید تاپیک بزنم.؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
بازار سنتر فکر کنم باید بزنی
2cf37ep.gif

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام دوستان...اقا این ps vita من به psn وصل نمیشه ؟؟؟ولی میتونم از مرورگرش استفاده کنم و به اینترنت وصله ولی به psn کانکت نمیشه این ارورو میده
c2-13935-1 چرا ایا؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام دوستان...اقا این ps vita من به psn وصل نمیشه ؟؟؟ولی میتونم از مرورگرش استفاده کنم و به اینترنت وصله ولی به psn کانکت نمیشه این ارورو میده
c2-13935-1 چرا ایا؟

برای منم بعضی موقع این حالت پیش میاد
درست میشه :d

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
برای منم بعضی موقع این حالت پیش میاد
درست میشه :d
اخه تا الان 2 ساعته منتظرم هنوز که هنوزه وصل نمیشه

اقا این درست شد مشکل udp اضافه شد...کلا تو این مملکت فقط باید صبر کنیم...

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا این درست شد مشکل udp اضافه شد...کلا تو این مملکت فقط باید صبر کنیم...
الان psn فکر کنم maintenance هست ! یا بود .... دوباره امتحان کن امروز

اما

مشکل UDP نباید بده . نمیدونم اما احتمالا برمیگرده به نت داخلی این مورد اما راه حلیهای براش هست
یکی اینکه UPNP رو توی مودت تیک بزن.
این مسعله UDP وقتی اتفاق میفته که پرتها رو پیدا نکنه یا بسته باشن
اگه واردی اینها رو forward کن
TCP Ports: 80, 443, 465, 983, 3479, 3480, 5223, 8080
UDP Ports: 3478, 3479
احتمال داره درست بشه

اما در کل فکر میکنم مشکلات نت توی این 2-3 هفته برای اتصال به psn زیاد شده . خیلی از بچه ها با مشکل گیر کردن توی Please Wait توی ps4 مواجه شدن یا بد شدن هنگام بازی انلاین.

به نظرم dns رو دستی بزار
8.8.8.8
8.8.4.4

آخرین ویرایش:

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
الان psn فکر کنم maintenance هست ! یا بود .... دوباره امتحان کن امروز

اما

مشکل UDP نباید بده . نمیدونم اما احتمالا برمیگرده به نت داخلی این مورد اما راه حلیهای براش هست
یکی اینکه UPNP رو توی مودت تیک بزن.
این مسعله UDP وقتی اتفاق میفته که پرتها رو پیدا نکنه یا بسته باشن
اگه واردی اینها رو forward کن
TCP Ports: 80, 443, 465, 983, 3479, 3480, 5223, 8080
UDP Ports: 3478, 3479
احتمال داره درست بشه

اما در کل فکر میکنم مشکلات نت توی این 2-3 هفته برای اتصال به psn زیاد شده . خیلی از بچه ها با مشکل گیر کردن توی Please Wait توی ps4 مواجه شدن یا بد شدن هنگام بازی انلاین.

به نظرم dns رو دستی بزار
8.8.8.8
8.8.4.4

ممنونم از راهنماییت اما این مشکل سراسریه تو ایران همه این مشکل رو دارن از عید شروع شده الان دو سه روزی میشه انگار بازم شروع شده با forward کردن پورت ها هم مشکل حل نمیشه خیلی ها امتحان کردن جواب نداده یک بار هم وزیر ارتباطات هم بابت این مسِله عذر خواهی هم کرد اگه بری تو بخش اینترنت تایپیکش هست کلا دارن پوروتکل udp رو دستکاری میکنن...اما این که به psn کانکت نمیشه بحثش جداست البته از دیشب که تونستم به psn کانکت بشم تا الان مشکلی نداشتم ولی اگه دوباره نتونستم کانکت بشم dns دستی تنظیم میکنم ببینم فرقی میکنه یا نه بازم ممنونم از راهنماییت دوست عزیز ...

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
سلام به همگی من زیاد شنیده بودم که ویتا هک شده میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه.
بعد اگه داره بازیاشو چه جوری میریزن روش ؟؟؟؟؟؟
اصلا از کجا باید بازی های هک شده رو گیر آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
ویتا هک نشده, بنابراین بازی هک شده هم نداره.
بازی های ویتا رو به صورت اورجینال ( فیزیکی یا دیجیتالی) میتونید تهیه کنید.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بچه ها یه سوال فنی. من چند روز پیش رفتم یه جایی،اینترنتش برای مخابرات بود. با ویتا که وصل شدم تو استور میرفت ولی مثلا آپدیت بازی آنچارتد رو نمیگرفت و هی ارور میداد. :| کسی میدونه قضیه چیه؟؟

mehdy_gh

کاربر سایت
Nov 13, 2011
18
سلام به همگی
دوستان اگه دوتا ویتا داشته باشیم با دو پروفایل متفاوت راهی هست که بازیهای خریداری شده توسط ویتای یک رو برای ویتای دوم هم بریزیم؟
یایک آی دی رو میشه در دو ویتااستفاده کرد و به psn هم بدون مشکل وصل شد؟
راهی برای استفاده از سیو بازی از ویتای یک برروی ویتای دو هست یا بشه سیو یک بازی رو از اینترنت گرفت وبه پروفایل خودمون منتقل کنیم؟
باتشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها یه سوال فنی. من چند روز پیش رفتم یه جایی،اینترنتش برای مخابرات بود. با ویتا که وصل شدم تو استور میرفت ولی مثلا آپدیت بازی آنچارتد رو نمیگرفت و هی ارور میداد. :| کسی میدونه قضیه چیه؟؟
طبیعتا مشکل نت هست.
میتونی dns رو دستی برای google بدی امتحان کنی .
در ضمن ارورش رو مینوشتی راحتر میشد راهنمایی کرد و شناسایی کرد.

سلام به همگی
دوستان اگه دوتا ویتا داشته باشیم با دو پروفایل متفاوت راهی هست که بازیهای خریداری شده توسط ویتای یک رو برای ویتای دوم هم بریزیم؟
یایک آی دی رو میشه در دو ویتااستفاده کرد و به psn هم بدون مشکل وصل شد؟
راهی برای استفاده از سیو بازی از ویتای یک برروی ویتای دو هست یا بشه سیو یک بازی رو از اینترنت گرفت وبه پروفایل خودمون منتقل کنیم؟
باتشکر
خیر همچین راهی وجود نداره از اونجایی که ویتا فقط یک اکانت در یک زمان قبول میکنه و قابلیت share هم وجود نداره توی ویتا مثل ps4 .
از یک id به صورت مشترک میشه روی یک ویتا استفاده کرد . بله امکان وصل شدن به psn هم هست.
save بازیا بین user ها قابله transfer نیست ... هر save مختص همون user هست .

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
ویتا قیمت آکبندش چنده؟

میدونم هک نشده اما اینی که میگن تو پشت شهرداری هر بازی 15 تا 20 هزار تومان میگیرن به صورت دیجیتالی میریزن رو دستگاه درسته؟

ویتا بازی قشنگ کامل مجانی هم داره تو شاپش؟

شاپ ویتا اسمش چیه و چه خدماتی ارائه میده؟

بازی آنلاین هم داره؟ بازیا psp هم اجرا میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر