هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
چه فرقی ؟؟؟‌ من که یه دموی گیم پلی دیدم ...تفاوتی با نسخه کنسولی ندیدم ... البته رزولوشن و کیفیتش رو نمیتونم چیزی بگم که مسلما کمتره

چرا دادا اگه بازی کنی منظور حرفم رو میگیری.
آرمان هم همین رو میگه.

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
دوستان سلام. آقا من تازه پی اس ویتا گرفتم با رم 8 گیگ. میشه راهنمایی کنید که چطوری بازی رو بریزم روی رم ؟!!! اگر بازی رو بریزم روی رم بازم به خود فلش بازی نیازه که روی ویتا نصب باشه ؟!!

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان سلام. آقا من تازه پی اس ویتا گرفتم با رم 8 گیگ. میشه راهنمایی کنید که چطوری بازی رو بریزم روی رم ؟!!! اگر بازی رو بریزم روی رم بازم به خود فلش بازی نیازه که روی ویتا نصب باشه ؟!!

دوست من ویتا هنوز هک نشده پس در نتیجه دو حالت داره
1.بازی رو به صورت فیزیکی از فروشگاه خریداری کنی
2.بازی رو از psn دانلود کنی که باید اکانت داشته باشی و اکانتت رو با psn کارت شارز کنی

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
دوست من ویتا هنوز هک نشده پس در نتیجه دو حالت داره
1.بازی رو به صورت فیزیکی از فروشگاه خریداری کنی
2.بازی رو از psn دانلود کنی که باید اکانت داشته باشی و اکانتت رو با psn کارت شارز کنی

من الان سه تا بازی فیزیکی دارم. می خوام بدونم آیا نمیشه اینا رو روی رم بریزم ؟!! چطوری باید اینکار رو بکنم ؟!

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من الان سه تا بازی فیزیکی دارم. می خوام بدونم آیا نمیشه اینا رو روی رم بریزم ؟!! چطوری باید اینکار رو بکنم ؟!

بازی فیزیکی رو نمیشه ریخت روی رم . شما که ps4 داری اگه عضویت پلاس داری اکانتت رو روی ویتا هم فعال کن اینطوری میتونی 5 تا بازی ویتا از جمله انچارتد رو مجانی بازی کنی:d

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
سوال دومم اینه که فیفا 14 ی PS VITA با PS3 خیلی فرق داره؟
با تشکر.

راضیت نگه میداره من که راضیم و روی ویتا خیلی حال میده

گرافیکش خوبه همانطور که دوستان گفتند شبیه 2011 هست ولی باز خوبه کلا رضایت دارم و می ارزه بخصوص که از iOS خیلی بهتره

payam fsheu

کاربر سایت
Jan 17, 2014
71
نام
پيام
سلام به همه ي دوستان خواهش ميکنم جواب سوالاتم بديد من تازه ويتا خريدم و چندتا سوال از دوستان داشتم-1 براي ثبت نام چه ريجني بزنم و کدوم بهتره-2آيا بازي که ميخرم بايد با ريجن Ps vita يکي باشه يا با ريجني که ثبت نام توي Psn کردم-3 براي آنلاين بازي کردن فقط با کسايي ميتونم بازي کنم که ريجن مثل ريجن من يا فرقي نداره-4 بايد حتما کسي توي فرند ليست باشه براي آنلاين بازي کردن-5 با بازي هاي دسته دوم هم ميشه آنلاين بازي کرد يا نه-6 توي ايران بيشتر بازي ها چه ريجني هستند مرسي خواهشا جواب دهيد

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
سلام به همه ي دوستان خواهش ميکنم جواب سوالاتم بديد من تازه ويتا خريدم و چندتا سوال از دوستان داشتم-1 براي ثبت نام چه ريجني بزنم و کدوم بهتره-2آيا بازي که ميخرم بايد با ريجن Ps vita يکي باشه يا با ريجني که ثبت نام توي Psn کردم-3 براي آنلاين بازي کردن فقط با کسايي ميتونم بازي کنم که ريجن مثل ريجن من يا فرقي نداره-4 بايد حتما کسي توي فرند ليست باشه براي آنلاين بازي کردن-5 با بازي هاي دسته دوم هم ميشه آنلاين بازي کرد يا نه-6 توي ايران بيشتر بازي ها چه ريجني هستند مرسي خواهشا جواب دهيد

1 امریکا یک هست و اروپا و انگلستان 2 خوب بستگی به نظر شخصی شما داره ولی امریکا و ریجن یک بهتر هست از لحاظ تاریخ انتشار زودتر بازیها, تخفیفات و گستردگی کتابخانه
2 اگر دیجیتال هست که تو همون ریجن ثبت نامیتون خریداری میشه اگر فیزیکی هست اصلا مهم نیست و ربطی به ریجن 1 یا 2 ندارد ولی ممکن است تو بخش انلاین بازی (فقط فیزیکی) نیاز باشه که بستگی داره
3 بله فقط ریجن ثبت نامی
4 نه لازم نیست شما به بخش انلاین بازی میرید و انجا خودش به سرورهای بازی و بازی کنندگان انلاین متصل می شود شما با بسیاری از دوستانتان ممکن است اصلا در انجا اشنا بشوید و همدیگر را به عنوان دوست اضافه کنید, من خود شخصا دوستان بسیاری پیدا کردم
5 بله
6 هم 2 هم 1 من بیشتر 2 دیدم نمیدونم بستگی داره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعا دستت درد نکنه خود شما ريجنت چنده اگه ميشه اسم Id خودتم بزار مال منم payamdark فعلا هست شايد بعد عوضش کردم
اسمه ID قابلیت تعویض نداره . یک بار برای همیشه !

آقا این ویتا با سیم کارت رایتل سازگاری داره ؟!! ( برای استفاده از اینترنت و بازی آنلاین )
اگر دستگاهتون لاک نباشه ( ریجن 1 ) میشه مشکلی نیست
در ضمن برای بازی کردن انلاین خیلی از بازیا فقط WiFi رو قبول میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر