هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
ببخشين دوستان ميخواستم يه فرمان واسه ps3 بخرم .از آقا همايون پرسيدم 50 ت ماركشم toolهست.به نظر شما چيز خوبي است .بخرمش يا نه كسي هم اين مدل فرمون رو داره.من توگوگل گشتم .همين مارك تول .چندتا بودند .
اين
اين
اين
اين
اين
اين
اين

حالا كدوم يكي از اينهاست.

سوال ما بي جواب ماند

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ببخشين دوستان ميخواستم يه فرمان واسه ps3 بخرم .از آقا همايون پرسيدم 50 ت ماركشم toolهست.به نظر شما چيز خوبي است .بخرمش يا نه كسي هم اين مدل فرمون رو داره.من توگوگل گشتم .همين مارك تول .چندتا بودند .
اين
اين
اين
اين
اين
اين
اين

حالا كدوم يكي از اينهاست.
اگر نظره من را بخواهی همون اولی را بگیر که عکسش هست بهتر و فرمانش همونطور که داخله عکس هست راحتره:cool:

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
اگر نظره من را بخواهی همون اولی را بگیر که عکسش هست بهتر و فرمانش همونطور که داخله عکس هست راحتره:cool:

حسين جان من گفتم كه اون فرمان كه آقا همايون گفتن چيز خوبي هست يا نه بخرم يا نه .بعدشم اون عكس ها رو گذاشتم تا كسي كه اين فرمان رو داره به من يه راهنمايي كنن كه كدوم از اينهاست.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حسين جان من گفتم كه اون فرمان كه آقا همايون گفتن چيز خوبي هست يا نه بخرم يا نه .بعدشم اون عكس ها رو گذاشتم تا كسي كه اين فرمان رو داره به من يه راهنمايي كنن كه كدوم از اينهاست.
ای خدا من نمیدونم چرا تو این قدر خودت را اذیت میکنی بابا بخر بره دیگه چرا این قدر سوال میکنی بخر و خودت را راحت کن اگر من جای تو بودم سریع میخریدم و این قدر طولش نمیدادم :-"

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام
من یک هدست مدل jabra BT2040 خریدم کسی میدونه ساپورت میکنه ps3 رو یا نه؟ من رو اینترنت گشتم نوشته بود ساپورت میکنه. فقط من یه مشکل دارم چطور میشه بشناسونمش؟ آخه وقتی start scan .میزنم 3 ساعت فقط نوشته scaning please wait هرچی منتظر میمونم هیچ خبری نمیشه. جان من یکی کمک کنه.

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من یک هدست مدل jabra BT2040 خریدم کسی میدونه ساپورت میکنه ps3 رو یا نه؟ من رو اینترنت گشتم نوشته بود ساپورت میکنه. فقط من یه مشکل دارم چطور میشه بشناسونمش؟ آخه وقتی start scan .میزنم 3 ساعت فقط نوشته scaning please wait هرچی منتظر میمونم هیچ خبری نمیشه. جان من یکی کمک کنه.
خوب برای این برید در قسمته settingsمیری و در قسمته accessory settings بعد روی اش دایره بزنید بعد قسمته manage bluetooth devices و روی آن دایره بزنید بعد (البته قبل از این کارها هدست ان را روشن کنید)registe new devices رویش دایره کنید بعد صبر کنید کنید تا پیدا کنه وقتی پیدا کرد رویش دایره کنید بعد یک رمزی از شما می خواهد حالا هر چی که بود مشکلی ندارد ولی چهار رقمی باشد بهتره خوب وقتی انتخاب شد شما می توانید ازش استفاده کنید برای قطع یا وصل کرد کافی مثلث را بزنید و گزینه connect یعنی وصل کردن و گزینه disconnect یعنی قطع کردن و گزینه delete هم پاک کردند و اخرین هم یعنی اطلاعاتش هست
خوب اگر سوالی بود در خدمتم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
فقط یک چیز باید دستت حتما روش قرار بدی یادت نره :-"

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
سلام دوستان
من تا حالا pc gamer بودم و خيلي با دسته بازي نكردم.حالا دارم kill zone رو ميرم ولي واقعا برام طاقت فرساست.
وسيله اي نيومده كه بشه باهاش مثل ماوس بازي هاي fps رو بازي كرد؟
ممنون

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر دوستان عزیز
وسيله اي نيومده كه بشه باهاش مثل ماوس بازي هاي fps رو بازي كرد؟
چرا عزیزم هست . اگر می تونی 100 تومن بابتش پول بدی و کسی رو هم خارج از کشور داری که برات بخره (توی دبی پیدا نمیشه اران هم همینطور ) این وسیله هستش :
http://www.consoleshop.com/product.php?productid=21073
البته یک کنترلر دیگه هم هست که اسمش FragFXه من خودم خریدم ( از دبی ) ولی حال نکردم به یکی از دوستام فروختمش این یکی هم ارزون تره هم خودش موس داره ولی اصلا باهش حال نخواهی کرد چون باید روی صندلی بشینی و روی پات باهاش بازی کنی.
تازه موشن سنسورش هم درست حسابی کار نمیکرد اون موقع که من اینو گرفتم وارهاک بازی می کردم و واقعا قاطی میکردم ( این دسته دو تکه هست که یکیش دستس و انالوگ و دکمه های L وmotion sensor روشه اون یکیشم موس و روش چنتا دکمه ی دیگه هست (دایره و مربع و... ) حالا حساب کن روی هوا هواپیمارو باید با موشن کنترل کنی بعد با موس هدف گیری کنی و بزنیش وا قعا عصبی میشی)

امیدوارم کمکت کرده باشم
پاینده باشی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
درود بر دوستان عزیز

چرا عزیزم هست . اگر می تونی 100 تومن بابتش پول بدی و کسی رو هم خارج از کشور داری که برات بخره (توی دبی پیدا نمیشه اران هم همینطور ) این وسیله هستش :
http://www.consoleshop.com/product.php?productid=21073
البته یک کنترلر دیگه هم هست که اسمش FragFXه من خودم خریدم ( از دبی ) ولی حال نکردم به یکی از دوستام فروختمش این یکی هم ارزون تره هم خودش موس داره ولی اصلا باهش حال نخواهی کرد چون باید روی صندلی بشینی و روی پات باهاش بازی کنی.
تازه موشن سنسورش هم درست حسابی کار نمیکرد اون موقع که من اینو گرفتم وارهاک بازی می کردم و واقعا قاطی میکردم ( این دسته دو تکه هست که یکیش دستس و انالوگ و دکمه های L وmotion sensor روشه اون یکیشم موس و روش چنتا دکمه ی دیگه هست (دایره و مربع و... ) حالا حساب کن روی هوا هواپیمارو باید با موشن کنترل کنی بعد با موس هدف گیری کنی و بزنیش وا قعا عصبی میشی)

امیدوارم کمکت کرده باشم
پاینده باشی
خوب قرار هم نیست تو یه بازی مثل وارهاوک ازش استفاده بشه این همونطور که میدونی برای بازیهای fps ساخته شده!
شما چند خریدی؟
یعنی نمیشه تخت گذاشتش رو میز؟
دقتش چطور بود به موس توی pc میشد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر