هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان یه سوالی دارم.
.
من یه هارد 40 گیگ PS3 دارم...
بعد از مدتها وصلش کردم به لب تابم
و اصلا فضا و درایوش و نمایش نمیده...
ولی هارد و کامل لب تابم میشناسه می خوام بدونم برای اینکه بتونم از صحت و سلامت هاردش با خبر بشم..
باید چطوری تستش بکنم؟
باید چی کار بکنم؟
بفهمم سالم هستش؟
می خواستم بفروشمش؟
شک کردم شاید خراب شده باشه.
این هاردرم وقتی یه هارد 500 براش گرفتم درش آوردم و گذاشتمش تو یه قاب و سالم نگهش داشتم و تا الان دست نزدم.
کسی می دونه تکلیف سالم بودنش و از کجا میشه فهمید؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان یه سوالی دارم.
.
من یه هارد 40 گیگ PS3 دارم...
بعد از مدتها وصلش کردم به لب تابم
و اصلا فضا و درایوش و نمایش نمیده...
ولی هارد و کامل لب تابم میشناسه می خوام بدونم برای اینکه بتونم از صحت و سلامت هاردش با خبر بشم..
باید چطوری تستش بکنم؟
باید چی کار بکنم؟
بفهمم سالم هستش؟
می خواستم بفروشمش؟
شک کردم شاید خراب شده باشه.
این هاردرم وقتی یه هارد 500 براش گرفتم درش آوردم و گذاشتمش تو یه قاب و سالم نگهش داشتم و تا الان دست نزدم.
کسی می دونه تکلیف سالم بودنش و از کجا میشه فهمید؟
تو محیط ویندوز رو My Compuer یا Computer راست کلیک کن ، تو لیست Manage رو انتخاب کن تو صفحه ی جدیدی که باز میشه سمت چپ تو لیست Disk Management رو انتخاب کن یه لحظه Refresh میکنه و بعد اطلاعات رو نشون میده اینجا ببین هاردت رو شناخته و اگه شناخته وضعیت حجم ، Online یا Offline بودنش و... به چه صورته !

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
تو محیط ویندوز رو My Compuer یا Computer راست کلیک کن ، تو لیست Manage رو انتخاب کن تو صفحه ی جدیدی که باز میشه سمت چپ تو لیست Disk Management رو انتخاب کن یه لحظه Refresh میکنه و بعد اطلاعات رو نشون میده اینجا ببین هاردت رو شناخته و اگه شناخته وضعیت حجم ، Online یا Offline بودنش و... به چه صورته !
ممنون از پاسخ.
اینا رو نشون داد.
4رمی که بدون اسمه اونه.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کمممممممممممممممممممممممک

من دسته PS3یم وقتی دکمه PS رو میزنم همه چراقاش چشمک میزنه و دستگاه اصلا نمیشناستش چیکار کنم؟ کابلشم وصل کردم اما تاثیری نداشت الانم یه 20 دقیقه ای هست همینجوری داره چشمک میزنه

دسته رو از پشت دسته ریستار کن درست میشه قاطی کرده
یه سوراخ خیلی کوچیک داره که باید با نوک سوزن بزنی تا ریستار بشه و بعد درست میشه

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
خوب ظاهرا سالمه شما فقط باید یه پارتیشن براش بسازی بعد قابل استفاده س !
درتستش کردم من نمی دونستم منظورتون چیه.
درواقع سیستم نیاز به پارتیشن برای درایو داشت تا شناخته بشه به سیستم و یه جور به هویت بود..
با پارتیشن مجیک درست شد.
40 گیگ خالص و سالم.
ممنونم.

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این پدهایی که مشکل انالوگ پیدا می کنن قابل تعمیر نیستن ؟ یکی از پد های من وقتی انالوگ رو حرکت می دی دکمه l1 یا l2 هم خودکار کار می کنه ! نه ضربه خورده و نه چیزی ! مشکل از کجاست و قابل تعمیر هست ؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
درتستش کردم من نمی دونستم منظورتون چیه.
درواقع سیستم نیاز به پارتیشن برای درایو داشت تا شناخته بشه به سیستم و یه جور به هویت بود..
با پارتیشن مجیک درست شد.
40 گیگ خالص و سالم.
ممنونم.
منظور واضح بود یعنی باید یه پارتیشن براش ساخته بشه تا بشه ازش استفاده کرد هارد شما الان مثل یه هارد نو میمونه به همین دلیل اول باید براش پارتیشن و سیستم فایل ساخته بشه تا بشه ازش استفاده کرد !
میتونستی از طریق Disk Management هم پارتیشن بسازی !
خواهش

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این پدهایی که مشکل انالوگ پیدا می کنن قابل تعمیر نیستن ؟ یکی از پد های من وقتی انالوگ رو حرکت می دی دکمه l1 یا l2 هم خودکار کار می کنه ! نه ضربه خورده و نه چیزی ! مشکل از کجاست و قابل تعمیر هست ؟

kami من هم مشکل شما را دارم
نمی دونم چرا کسی جواب نمی ده
اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره لطفا اعلام کنه
دوسته ن صبر کنید تا ما بیاییم جوابتون رو بدیم
خوب بله قابل تعمییر هست و ببرش پشت شهرداری و هر مغازه ای رفتی برات تعمییر میکنند
هزینه اش هم بستگی داره چه قدر خراب شده همون قدر هم ازت پول میگیرند

اقا گریپی یا وسیله ایی برای دسته هست که از عرق کردن دست جلوگیری کنه ؟
کجا میفروشن یا دیدین چنده؟

خیر نیست هم چیزی نیست

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
دوست عزیز من خیلی اصلاعات زیادی ندارم ولی چون امروز توپخونه بودم یه چیزایی قیمت گرفتم.
همه این چیز هایی که میگم DS III هستن.
دسته اورجینال 120 الی 140 بود. یه مدل بود 80 و دیگری 60 تومن.
مرده بهم گفت 80تومنی جنسش خوبه و زود خراب نمیشه. ولی در مورد 60 تومنی گفت اصلا بدرد نمیخوره چون بعد از یه مدتی مشکل شارژ نشدن پیدا میکنه و......
حالا اگه چند روز دیگه میرم توپخونه. برات کمی قیمت و... میگرم اگر هم خودت مارک یا چیز های دیگه مد نظرت هست بهم بگو تا قیمت بگیرم.

درود برشما اقا محسن ممنون ازتون!
اگر گذرتون خورد ببینید مدکتز برای پلی 3 چیزی پیدا میشه!
من دسته مدگتز برا 360 دارم واقعا عالیه !!فکرکنم 3سالی هست دارمش!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
عزيزان من يه كنترل تلويزيونى PS3 گرفتم حالا ميخوام به PS3 fat 60gig وصل كنم اگه كسى ميدونه مراحلش رو بگه ممنون
اگه Remote Controlـه فابریکش رو گرفتی :arrowd:

photo01.jpg

تو محیط XMB برو به این مسیر Settings >> Accessory Settings >> Register BD Remote Control بعد از ورود اینجا باید با Remote Control دکمه های START و ENTER رو همزمان فشار بدی و همینجور نگه داری تا متن صفحه تغییر کنه بعد از شناسایی هم میگه چه شماره ای براش در نظر گرفته و...

آخرین ویرایش:

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
من دسته ای داشتم که کلا تعطیل بود و همه دکمه هاش با هم کار می کردن ( در پست های قبل توضیح دادم )

دسته تعمیر شد
برای دوستانی که مثل من دسته خراب دارن بگم که 20 تومن خرجش شد و قیمت دسته اصل هم 140 هزار تومن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر