هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

KDSM

کاربر سایت
Sep 25, 2009
48
نام
کیارش دوراندیش
با سلام و خسته نباشید توسط دوستان. :)
عرضم به حضورت من یک دسته ی dual shock دارم که جهت هاش و دکمه ی Xاش مشکل داره. یعنی وقتی مثلا جهت بالا رو میگیرم جهت راستم کار میکنه. یا گاهی وقتا دسته واسه خودش کار میکنه. یعنی تو منو که هستم هی چپو راست میره یا یه گزینه رو یه باز میکنه و خلاصه قاطی میکنه. میخواستم ببینم با باز و بست کردن(باز و بست کردنشو خودم میدونم) درست میشه یا نه ؟ اگه کسی میدونه چیکار کنم که خودم بتونم درستش کنم و پول اضافی برای تعمیرش ندم لطفا دقیق توضیح بده.
با تشکر. :x

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
با سلام و خسته نباشید توسط دوستان. :)
عرضم به حضورت من یک دسته ی dual shock دارم که جهت هاش و دکمه ی Xاش مشکل داره. یعنی وقتی مثلا جهت بالا رو میگیرم جهت راستم کار میکنه. یا گاهی وقتا دسته واسه خودش کار میکنه. یعنی تو منو که هستم هی چپو راست میره یا یه گزینه رو یه باز میکنه و خلاصه قاطی میکنه. میخواستم ببینم با باز و بست کردن(باز و بست کردنشو خودم میدونم) درست میشه یا نه ؟ اگه کسی میدونه چیکار کنم که خودم بتونم درستش کنم و پول اضافی برای تعمیرش ندم لطفا دقیق توضیح بده.
با تشکر. :x
سوني واقعا بايد يه فكري به حال دسته ها بكنه
ديگه واقعا رو اعصابن
منم مثه شما دوست عزيز و دوستاني كه قبلا پست دادن مشكل شما رو دارم
من 7-8 تا دسته تو كلوپم دارم تقريبا همه شون اينطوري ميشن رد خورن ندارن
دسته اي كه 3سال كار كرده يا اوني كه 2ماهه پولشو دادم
مشكل حادشون اينه كه طرف تو بازي كال آف L3 رو فشار ميده كه بدوه ناگهان دسته ديگه همه كار ميكنه جز دويدن:d
يكي دو مرتبه يا يه دفعه دو دفعه هم نيست رواني مون كرده
دوتاشون رو يه دفعه نزديك 50000تومن خرج تعميرشون كردم اما بازم همون آش و همون كاسه
من هيچ راهي به ذهنم نميرسه دوست عزيز فقط از همين تريبون باهات ابراز همدردي ميكنم:(

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستانی که دسته هاشون به این مشکل دچار شده یکی از تعمیرکاران هستش که بهم گفته میتونه درست کنه باهاش صحبت میکنم اگه قول 100% بهم داد و مشخش شد کارش درسته همینجا خبر میدم دسته هاتونو بفرستید بدم درستشون کنه

KDSM

کاربر سایت
Sep 25, 2009
48
نام
کیارش دوراندیش
دوستانی که دسته هاشون به این مشکل دچار شده یکی از تعمیرکاران هستش که بهم گفته میتونه درست کنه باهاش صحبت میکنم اگه قول 100% بهم داد و مشخش شد کارش درسته همینجا خبر میدم دسته هاتونو بفرستید بدم درستشون کنه

من ساکن مشهد هستم عزیز. در ضمن آقایون من آنالوگ هام هیچ مشکلی نداره فقط جهت هام اینجوری شده میخوام هم اگه بشه پول تعمیر دسته ندم :D اگه کسی راه حلی بده که خودم بتونم درستش کنم یه دنیا سپاسگزارم >:d

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
یک سری دسته تقلبی آوردن تو بازار به اسم اصل میفروشن ( یه بار خیلی عظیم بوده از چین آوردن . هم دسته بوده و هم شارژر Move و خیلی چیزای دیگه ) قیمتش هم رو مرز 90 تومن هست . با اینکه جنس Fake ـه درجه یک هست ولی باز هم Fake ـه ... دسته اصلی قیمتش +120 اینا باید باشه ... اینو بخون :
eBay Guides - Avoid Fake PS3 Dualshock 3 Controllers On eBay

از رو قیمتش مشخصه دیگه . دسته اصلی الان 40-45 دلار قیمتشه . اینا هم که دلار روز رو میپرستن . پس قیمت دسته اصلی باید بیشتر از 120 باشه . مگر اینکه یک نفر دسته از قبل خریده باشه و مسلمون باشه بخواد به همون قیمت قبل بفروشه ( که نداریم متاسفانه همچین فروشنده ایی :D )
این دسته هایی که گفتم رو مرز 20 دلار واسشون در اومده که تو بازار به قیمت 90 اینا میفروشن .
دسته اصلی اون پشتش که مشخصاتش رو نوشته یه 8-9 خط چیز میز نوشته . اینایی که جدید اومده یه 3-4 خط کمتر نوشته داره .

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یک سری دسته تقلبی آوردن تو بازار به اسم اصل میفروشن ( یه بار خیلی عظیم بوده از چین آوردن . هم دسته بوده و هم شارژر Move و خیلی چیزای دیگه ) قیمتش هم رو مرز 90 تومن هست . با اینکه جنس Fake ـه درجه یک هست ولی باز هم Fake ـه ... دسته اصلی قیمتش +120 اینا باید باشه ... اینو بخون :
eBay Guides - Avoid Fake PS3 Dualshock 3 Controllers On eBay

از رو قیمتش مشخصه دیگه . دسته اصلی الان 40-45 دلار قیمتشه . اینا هم که دلار روز رو میپرستن . پس قیمت دسته اصلی باید بیشتر از 120 باشه . مگر اینکه یک نفر دسته از قبل خریده باشه و مسلمون باشه بخواد به همون قیمت قبل بفروشه ( که نداریم متاسفانه همچین فروشنده ایی :D )
این دسته هایی که گفتم رو مرز 20 دلار واسشون در اومده که تو بازار به قیمت 90 اینا میفروشن .
دسته اصلی اون پشتش که مشخصاتش رو نوشته یه 8-9 خط چیز میز نوشته . اینایی که جدید اومده یه 3-4 خط کمتر نوشته داره .
وای كپيش 90 تومنه نوش؟:-o مشكل پولش نيست حتی اصلشم می شه بخرم ولی ديگه خيلی گرون شده! :|
يعنی صبر كنم؟:D
من اصلا شانس ندارم تا به چيزی احتياج پيدا می كنم گرون می شه:D قيمتام كه معلوم نيست پايين مياد يا نه، ای بابا...همين كارا رو می كنن جوونا معتاد می شن:D
هاردمم به چيز رفته، هارد قيمت كردم امروز هم قيمت شمش طلا بود:(
بهترين كار فعلا برام يا خريد سيانوره يا ساختن ماشين زمان برای برگشتن به يه سال و نيم پيش:D

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
قيمت فعلی دوآل شوك 3 رو كسی داره لطف كنه بگه (هم اصل و هم كپی)
بعد می خوام بدونم اصل و كپيش چه فرقی با هم دارند؟
ممنون.
72133110895341814363.jpg

داداش ببین یه دسته اصل بین R1,r2 و L1,L2 یه قطعه هستش مه با علامته قرمزش مشخصه
LED ها نیز کوچیک و پررنک هستش الان هم دسته اصل تو بازار نیستش باشه هم خیلی کم هستش
من خودم یه دسته خریدم 80 تومن بهد از یه هفته همین مشکلاتی که میگین رو داشت رفتم به فروشنده پسش دادم یه دسته قدیمی PS3 که شوک نداشت رو گرفتم اصل هم هستش
اگر خواستید دسته اصل بگیرید به فروشنده بگید دسته های قدیمی را بشما بدن با اینکه شوک نداره ولی اصل هستش جدیدها همه تقلبی هستن از 80 تا 120تومن خودتون باید بفهمین به فروشنده اعتماد نکنین دروغ میگن
در ضمن برچسب پشت دسه اصل کاغی نیست به راحتی کنده نمی شه

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
شما می دانید move چنده و از چه سایتی میشه خودش و لوازم ان ار خرید اگه سایتی می شناسید لطفا معرفی کنید و منطقه ای که لارم است چه قدر است من می خواهم در اتاقم move بازی کنم اندازه 7 متر عرض و 8 متر طول کافی است؟

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
شما می دانید move چنده و از چه سایتی میشه خودش و لوازم ان ار خرید اگه سایتی می شناسید لطفا معرفی کنید و منطقه ای که لارم است چه قدر است من می خواهم در اتاقم move بازی کنم اندازه 7 متر عرض و 8 متر طول کافی است؟
پک موو (یه جعبه هست ابی رنگ توش دسته موو و دوربین و دیسک دمو بازی=>> قیمت 90-110 تومان )
دسته موو=>>70-85 تومان
از سایت نخری بهتره.برو توپخونه قیمت کمتره اگه مشکلی داشت میتونی بری پس بدی یا تعویض کنی.لوازم نمیخواد یه جعبه هست ابی رنگ توش دسته موو و دوربین و دیسک دمو بازی
در مورد فضا هم من خودم فاصلم تا تلویزیون 2.5 متر هست اطرافم هم 1 متر فضا هست/
در مورد بازیها هم برو اینجاPlayStation Move.
سوال دیگه هم خواستی من در خدمتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر