هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
غير از كابل W/PIII كابل vga يا vga باكس درست و حسابی برای PS3 چی تو بازار گير مياد؟
آخه يه مانيتور LED گرفتم ولی با كابل vga ـم (كه همين W/PIII هم هست) تصوير 1080p نمی ده،720p ـشم كيفيت نداره.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
7200 سرعت لود کردنش بالاست و بهتره ولی تو کنسول های اولیه یا سری دوم استفاده نشه بهتره چون گرمای زیادی تولید میکنه و ممکنه صدای فن دستگاهتون رو بالا ببره
من خودم الان بعد از تعویض هارد دستگاهم با هارد لپتاپم همین مشکل رو دارم

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بچه ها یه هدست با کیفیت واسه ps3 معرفی میکنید؟؟وایرلس نباشه قیمتشم مناسب باشه.ممنون
اکثر ـه Headset های USB قابل استفاده هستن برای PS3. اما یکی از بهترین مدل ها چه از لحاظ کیفیت صدا و چه از لحاظ کیفیت ظاهری محصولات ـه لاجیتک ـه. که مدل ـه Vantage هم از لحاظ قیمت نسبتاً مناسبه. آخرین قیمتی که داشتم 68 تومـــن بود.

• Like
Reactions: ™MASOUD 3

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
درود به همه

دوستان چند وقت پیش چند قطره آب نمیدونم از جای شارژ دسته یا از طرفهای انالوگ متاسفانه وارد دسته شد و منم حواسم نبود بزارم کامل خشک بشه یا با سشوار خشکش کنم زدم و روشنش کردم که از اون موقع به بعد یه جورائی قاطی کرده و کلیدهای دایره L1 و L2 کار نمیکنه یه چند جا هم بردم برای تعمیر که نتونستن خودم حدس میزنم مشکل از نوار مغناتیسی سبز رنگ باشه چون اگه از برد بود که روشن نمیشد !!؟؟ حالا میخوام بدونم کسی این مشکلو داشته وچکار کرده {خواهشن نگید بنداز دور و یکی دیگه بخر چون مایه دار نیستیم!!} وایا این نوار مغناتیسی سبز رنگ رو جائی میفروشند که بشه بتعویضیم و قیمتش چنده ممنونم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان چند وقت پیش چند قطره آب نمیدونم از جای شارژ دسته یا از طرفهای انالوگ متاسفانه وارد دسته شد و منم حواسم نبود بزارم کامل خشک بشه یا با سشوار خشکش کنم زدم و روشنش کردم که از اون موقع به بعد یه جورائی قاطی کرده و کلیدهای دایره L1 و L2 کار نمیکنه یه چند جا هم بردم برای تعمیر که نتونستن خودم حدس میزنم مشکل از نوار مغناتیسی سبز رنگ باشه چون اگه از برد بود که روشن نمیشد !!؟؟ حالا میخوام بدونم کسی این مشکلو داشته وچکار کرده {خواهشن نگید بنداز دور و یکی دیگه بخر چون مایه دار نیستیم!!} وایا این نوار مغناتیسی سبز رنگ رو جائی میفروشند که بشه بتعویضیم و قیمتش چنده ممنونم
تو اون یکی تاپیک جوابتون رو دادم
خواهشا یه جا سوالتون یا مشکلتون رو بگید

keyvan 77

کاربر سایت
Aug 13, 2011
3
سلام من میخام ps3 رو به مانیتور وصل کنم مانیتورم flatron L1720b lg هستش من یه کابل دیدم که یه سرش میخوره به hdmi ps3 یه سرش هم میخوره به مانیتور میخاستم ببینم این کابل به درد من میخوره یا کابل dvi بگیرم ببخشید متنم زیاد شد لطفا زود جواب بدید کارم گیره.

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
سلام بچه ها اینو جایی نیاوردن؟؟؟خیلی توپه ندیده بودم کاش نمایندگی سونی بیاره

http://us.playstation.com/ps3/accessories/sony-playstation-3d-display-ps3.html

سلام دوستان کسی میدونه این play station 3D display ها رو جایی داره؟ اصلا چیز خوبی از اب در اومدن؟؟

به این یک نگاه بنداز :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر