هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

hohoo

کاربر سایت
Feb 7, 2011
6
سلام دوستان
چند تا بازی رو هارد اکسترنال برام ریختن
دستگامم هک شده
فقط نمیدونم چجوری باید اجرا کنم بازیارو از رو هارد رو دستگاه
راهنمایی کنید ممنون میشم

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام دوستان
چند تا بازی رو هارد اکسترنال برام ریختن
دستگامم هک شده
فقط نمیدونم چجوری باید اجرا کنم بازیارو از رو هارد رو دستگاه
راهنمایی کنید ممنون میشم
عزیز شما سئوالت رو باید قسمت ps3 JAILBREAK بپرسی .. اونجا هم کاملا توضیح دادن چه جوری اجرا بشه .

GSM_1988

کاربر سایت
Apr 23, 2010
47
سرعت هارد اینترنال 7200 RPM با RPM 5400 برای انتقال بازی از طریق کابل اترنت فرقی میکنه?منظورم اینه که چه مدلی بخرم که موقع انتقال بازی از طریق کابل اترنت سرعت افت نکنه?

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سرعت هارد اینترنال 7200 RPM با RPM 5400 برای انتقال بازی از طریق کابل اترنت فرقی میکنه?منظورم اینه که چه مدلی بخرم که موقع انتقال بازی از طریق کابل اترنت سرعت افت نکنه?

7200 , 5200 سرعت هارد هستش.. نه انتقال کابل..
7200 مشخصا خیلی بهتر از 5200 هست اللخصوص برای بازی توی پی اس.. خیلی تاثیر داره

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام
دوستان من حدود 3 سال پیش یه تبدیل دسته ps2 به pc گرفتم حالا میخواستم ببینم مشکلی نداره اگه از همین برای ps3 هم استفاده کنم ؟ یا بهتره برم از همون تبدیل مخصوص ps2-ps3 تهیه کنم؟
اینم عکسش:
psx-ps2-usb-20--hub-amp-joypad-converter-adaptor-732.jpg

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
دوستان من حدود 3 سال پیش یه تبدیل دسته ps2 به pc گرفتم حالا میخواستم ببینم مشکلی نداره اگه از همین برای ps3 هم استفاده کنم ؟ یا بهتره برم از همون تبدیل مخصوص ps2-ps3 تهیه کنم؟
اینم عکسش:
psx-ps2-usb-20--hub-amp-joypad-converter-adaptor-732.jpg
مشکلی نداره میتونی استفاده کنی !

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوست عزیز ممنون ولی از شانس گلابی ما زدم تو خود محیط منو کار میکرد ولی وقتی رفتم تو بازی gta eflc کار نکرد! .. نمیدونم این بازی دسته رو ساپورت نمیکنه , تنظیماتی داره که انجام ندادم , یا با اون تبدیل مشکل داشت !
حالا اگه یه دسته xbox360 اصلی داشته باشیم چی؟ اون که دیگه سیم نداره چه ریختی میشه با ps3 سینک کرد؟
خیلی ممنون بابت راهنمایی

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
برای نگهداری بازی های ps3 قفس خاصی ، چیزی نیست که بذارم کنار دستگاه و بازی ها رو توش بچینم !؟ مثلا یه ریلی که روش جای بازی باشه و بازی ها به صورت عمودی روش قرار بگیره و .. !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر